Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Genetikai rendellenesség miatt terhességmegszakítás fórum

Genetikai rendellenesség miatt terhességmegszakítás (beszélgetős fórum)

2022. júl. 11. 12:55

Nekem múlt héten kellett megszülnöm a 18 hetes első babámat... Nem fejlődött, teste 14 hetes kornak felelt meg, míg a fejében hatalmas tágulat volt... Két hét alatt semmit nem fejlődött, így valószínű a 9 hónapot sem élte volna túl :(

Az, hogy ez a "véletlen műve" volt sajnos nem vigasztal..

Jelenleg olyanok a napok mint a hullámvasút, egyszer fent egyszer lent...remélem lesz jobb..

Te hogy vagy?

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Cc7a88f96d)
2022. febr. 26. 20:03
Köszönöm, írtam!
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 26. 16:00
Esetleg írj privátban
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 26. 15:57

Nekem 8éve volt.Nagyon nehéz lelkileg,de nyugtasson az,hogy akkor is majd lesznek egészsèges gyerekeid is.Inkább azt mondhatnám,hogy ma már szerencsések a nők olyan téren,hogy az ilyesmi kiszűrhető és ott a döntés a kezében,mert oké néha az ember bevállalja,hogy ha beteg is,gondozni fogja,de akkor is a szülők élete megy rá,a lelki oldalról nem is beszélve.

Nekem 16ik héten végezték a műtétet,viszont vizsgálatok alapján ki sem tudtam volna hordani.


Kitartás,hidd el sok nő esik át ilyesmin..az idő majd segít feldolgozni.

2022. febr. 26. 15:13

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy akinek (bármilyen) genetikai rendellenesség miatt kellett megszakítani a terhességet, hogyan tudta feldolgozni? (ha egyáltalán fel lehet...)

Ugyanúgy megvolt a "mi lett volna ha..." érzés, vagy a racionális okok miatt "elfogadhatóbb" volt a döntés?

Mi alapján hoztátok meg ezt a döntést a diagnózison kívül?(ugye sok baba meg tud születni bizonyos genetikai rendellenességgel is)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook