Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Géllakk saját magamnak fórum

Géllakk saját magamnak (beszélgetős fórum)


5. Bichi (válaszként erre: 3. - Cc7a88f96d)
2022. febr. 2. 09:06
Ne hülyéskedj, hogy lenne 4 óra? 1 perc alatt kötnek már led lámpával, egy körben meg többre rá lehet kenni. Aki ügyes, az 1,5 óra alatt megcsinálja. Persze ehhez alapból rutinosan kell lakkozni. Maximum akkor tart tovább, ha leáztatja az előzőt, vagy eleinte, mikor még nem rutinos, de a 4 óra akkor is nagyon extrém...
2022. febr. 2. 08:32

Minden kezdet nehéz, így tény, hogy eleinte kicsit sokáig tart, de azért messze nem 4 órát! Nekem az első próbálkozás 1,5 óra volt, és egészen jó eredménnyel.

Nyugodtan vágj bele, én is paráztam, hogy elrontom, mindent megvettem hozzá és jó ideig csak szemeztem vele. :D

3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 2. 07:37
Plusz azt is számold bele,hogy magadnak megcsinálni,ha jól is rakod fel,bele fog kerülni akár 4órába is..
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 2. 07:31
Ha nem megfelelően rakod fel akkor pár napon belül elkezdenek leesni..
2022. febr. 2. 07:25
Sziasztok! Információ és eszmecsere céllal, illetve tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy van e olyan aki magának csinálja otthon a sima gél lakkot? Ha igen akkor mivel dolgozik? Sok videót néztem már róla, de érdekel a tapasztalat. Járok gél lakkot csináltatni több éve, de annyira megemelte a körmösöm a gél lakk (erősített) árát (1500-al így 7.000 felett lett), hogy eléggé elgondolkoztam rajta, hogy szeretném e tovább ezt…félreértés ne essék, megértem, hogy minden drága, nem vagyok sóher sem, jattot is adok mindig, de ez nekem túlmegy az egyszeri emelés határán. Tudom keressek másik körmöst, de most nem ez érdekel, hanem a tapasztalatok. :) Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook