Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gates of Andaron játékosok ide:) fórum

Gates of Andaron játékosok ide:) (beszélgetős fórum)


2011. nov. 1. 17:24

Sziasztok.

A problémám hogy több mint egy hete nem tudok játszani a gates of andaronnal. Ráklikkelek a játékra és egyszerűen nem tölt be,az első kis csík hol kéken hol pirosan tölt viszont az alsó meg sem mozdul, és egyszer csak nem tölt tovább.Már háromszor töltöttem le újból a játékot de ugyan ez van.



Ha valaki tudja mi a baj legyen szíves írja le ide!!

2011. ápr. 6. 11:16

Sziasztok!


Én nagyon szeretem elütni az időt ezzel a játékkal,de viszont már nagyon bosszantó hogy mindig a szerverrel akadnak problémák és így nem lehet játszani. Nem csak én vagyok vele így mert a társasági körömből elég sokan játszanak ezzel (sajnos némelyik barátom már elég "kocka")és már nagyon dühítő hogy nem tudok vele játszani. a Fórumra akartam írni de nem küldi el az üzenetem! Hát én nem tudom meddig játszom vele de lassan már nem is fog érdekelni a dolog,és törlöm a játékot! És nem csak én vagyok vele így. De akkor ha még sokan így gondolják akkor ennek a játéknak nem adok sok időt,és végleg megszűnik. Ha esetleg valaki tud nekem tippeket adni hogy hol érem el a játék operátorait nagyon megköszönném ha ezt megosztanák velem! További Szép Napot mindenkinek!

2010. aug. 4. 16:18

Sziasztok!

Ezt a fórumot azért indítom, hogy akik játszanak a GoA-n, itt tudjanak beszélgetni a játékról, valamint minden egyébről ami felmerül:)


Várok mindenkit szeretettel:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook