Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagy csak társfüggő? fórum

Szerelmes vagy csak társfüggő? (beszélgetős fórum)

2018. máj. 28. 09:04

Azota eltelt néhány nap...

És érdekes, mert lehiggadtam és ismét tök jó Vele minden :)

Mår nem érzem soknak söt..most én vagyok az aki jobban ihényli a társaságát :)

19. fittandhappy92 (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2018. máj. 26. 22:44
Szerelmes a pasi ennyi az egesz. Ha te nem, akkor vagy adj egy kis idot magadnak, vagy hagyd(ha nincs kemia mar most , akkor szerintem veszett ugy...ha lenne akkor te is rajonganal es vele szeretned tolteni mindenidod)
18. Smirnoff (válaszként erre: 11. - Mézes-Krémes)
2018. máj. 24. 11:27
Az ilyen energiavampir esna gyökér között sok árnyalat van.
17. kisj
2018. máj. 23. 21:16

2 hónap ismeretség után ez több mint sok(k)

Veszélyes madár ez a pasi. Lépj le sürgősen!

(remélem nem vagy belé fülig szerelmes)

2018. máj. 23. 16:16
Köszönöm mindannyiotoknak :)
15. Mézes-Krémes (válaszként erre: 7. - F2ff7589d1)
2018. máj. 23. 16:06
Hogyne lenne előtted az élet! Ne viccelj már! Ha nem akarsz emellett vagy bármelyik más hapi mellett leragadni, ne tedd, csakis akkor, hogy ÉLVEZED. :)
13. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2018. máj. 23. 16:03
Látod, megszólalt a vészcsengőd, nem véletlenül.
13. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2018. máj. 23. 16:03
Látod, megszólalt a vészcsengőd, nem véletlenül.
12. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2018. máj. 23. 16:03
Látod, megszólalt a vészcsengőd, nem véletlenül.
11. Mézes-Krémes (válaszként erre: 2. - F2ff7589d1)
2018. máj. 23. 15:20

Szerintem egy kapcsolat az elején normális esetben ennyire nagyon intenzív tud lenni, leszámítva a megsértődést meg a féltékenykedést, az gáz szerintem is. Na de azt leszámítva nem a pasi a gáz, hanem veled van a gond, hogy már a legelején se vagy egyáltalán lelkes, és téged tökre nem fűt az a vágy, ami őt fűti feléd...


Az a bajod, hogy mindent megad, és nem kell küzdjél érte?! Szerintem nőként nem az a dolgot, hogy te küzdjél egy pasiért. :D Ellenben ha ennyi a gondod, akkor bőven fogsz találni olyan gyökeret, akiért harcolhatsz, és nem ad mindent, vagy éppen majd megadja a jó nagy semmit.


Szerintem legyél korrekt és őszinte, vess véget ennek a kapcsolatnak. Ez neked meg neki is jó lesz, ne szenvedjél mellette. Találd meg azt a hapsit, akitől jó, ha mindent megad, vagy találd meg azt, akiért harcolhatsz, szenvedhet. Vagy éppen csak éld ki magad, és szállj virágról virágra! Az is lehet, hogy nem értél még meg egy igazán komoly kapcsolatra. Nem baj az sem, egyik sem, de legyél korrekt.


Hogy benned mi rejlik, hogy te mit szeretnél, azt csak te tudod, de annyi biztos, hogy 2 hónap után még a rózsaszín felhőben kellene úszni ideális esetben. Ha ez már most nincsen, nem is volt, akkor később se lesz. Nem jó az egész, és tökre mindegy, hogy milyen okból.

10. cebdd5a823 (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2018. máj. 23. 15:01
Én személyes tapasztalatból azt mondom, hogy inkább menekülj! Nagyon hasonló szituban voltam 23 évesen. Én 3 hónap után éreztem nagyon hasonlóan magam az akkori kapcsolatomban. Megfordult a fejemben, hogy szakítani kéne vele. Viszont nem tettem, mert bebeszéltem magamnak, hogy nekem az csak jó, ha ennyire szeret, és én se vagyok tökéletes, végre van pasim és társaik... Nagyon rossz vége lett. Egy év után már eléggé átment az egész érzelmi zsarolásba, manipulálásba és társaikba... Elszakított a barátaimtól, lévén, hogy egész nap dolgozik, látni is szeretne egy picit... Már a szüleim könyörögtek, hogy hagyjam ott, mert egy roncs vagyok idegileg... De nem szeretném ennél jobban részletezni, csak azonnal eszembe jutott az egész, ahogy olvastam, amit írtál...
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2018. máj. 23. 14:54
Én lelépnék minél hamarabb.
8. Anyucikóni (válaszként erre: 7. - F2ff7589d1)
2018. máj. 23. 14:24
Az mindenképp előtted. ;) De ezt a pasit gyorsan rúgd ki. Nem való ez párkapcsolatra, csak egy ugyanilyen társfüggő nyálas libának. :P
7. f2ff7589d1 (válaszként erre: 6. - Anyucikóni)
2018. máj. 23. 14:20

Az nem semmi :)))

Tehat azt akarod mondani hogy még elöttem az élet?

6. Anyucikóni (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2018. máj. 23. 14:18

Lapát! De gyorsan! ;)

2 hónap az még semmi, az nem is kapcsolat. 2 hónap után a mostani férjemnek még a vezetéknevét sem tudtam, csak összejártunk szexelni. :DD

2018. máj. 23. 13:41
Szerintem társfüggő. PIÓCA. Én sem bírnám elviselni. Tudja, hogy neked ez így kényelmetlen? Beszéltetek róla? Ha igen, és mégis figyelmen kívül hagyja az igényeidet, vagy értetlenkedik, megsértődik, akkor szakíts vele, mert ennek nem te kellesz, csak valaki. Nem ismer téged, és nem is akar megismerni, alkalmazkodni hozzád stb.
4. imaginary (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2018. máj. 23. 12:46

Legyél vele őszinte.

Mondd el neki azt, amit itt leírtàl.

2018. máj. 23. 12:40

Ennek a kapcsolatnak nincs jövője!

Szakítani kell vele,mert boldogtalan leszel ha nem teszed!

Ennyi idő után így érezni,az már ok a szakításra.

2. f2ff7589d1 (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2018. máj. 23. 12:36

Bocsi az elírásokért

*Hosszas érzelmes faggatózós


---

Próbálok lehiggadni s meggyözni magam hogy én sem vagyok tökéletes és ne keressem benne a hibát...de úgy érzem hogy nem tudom Öt értékelni, mert mindent megad s nem kell küzdenem érte.

Ez bután hangzik..de kezd unalmas lenni ez az egész s nem tudnám így leélni az életemet.


Plusz azt vettem észre hogy sokszor elkalandozok fejben hogy mennyi jó pasi van még s miért pont vele vagyok? Mi lesz ha továbblépünk s akkor jön majd nekem az igazi?

Ez gonoszul hangzik de biztos értitek.


Viszont szakítani már most képtelen vagyok s nemtudom miért.

2018. máj. 23. 12:31

A jelenlegi párommal kb 2hónapja alkotunk egy párt.

Az elején jól indult minden...találkozgatások, rengeteg poén, spontaneitás és még sorolhatnám.

Mára azonban azt érzem hogy nekem már sok(k) amiben élek.


Minden este együtt alszunk...ha mégsem akkor ír vagy hív, beszélni KELL Vele kb. a semmiröl is... És Ö már az albérletet keresi hogy összeköltözhessen velem.

Multkor már azt kérdezte nekem milyen gyürü tetszik... Nekem ez nem szerelmenek hanem amolyan magához láncolásnak tünik.


Ha higgadtan mondom hogy szeretnék egy este egyedül aludni, akkor féltékeny hogy nem-e más pasival vagyok..vagy megsértödik hogy esetleg unom Öt?!

Hiába vagyunk egymás nélkül pár órát, már tuti ír üzenet vagy hív.

Amikor találkozunk ölelget, babusgat, bújik, ha akarok valamit azonnal ugrik, becézget ésatöbbi.

Ha bajom van akkor gosszas érzelmes faggatozós beszèlgetésbe alar bonyolódni s mindig igyekszik kifaggatni hogy mit érzek iránta.


Na már most, ciki vagy sem de 2évnyi szingli lét után nekem ez a kapcsolat olykor sok.

Kételyek között vergödöm hogy mit tegyek és merre tovább.

Hisz magam is költöznék..de nem biztos hogy Vele..jó a társaságàban, de furdal a lelkiismeret engem mert ennyire én biztosan nem szeretem Öt.

Egyszerüen fel sem tudom mérni hogy hiányzik-e nekem ha nincs velem, mert mindig keres..és nem hagy szabad teret.

Úgyérzem ami eddig tetszett nekem benne, azok mára eltüntek, olyan mintha egyre több hibát és zavaró dolgot vèlnék felfedezni benne.


Kinlódok, mert elhagyni sajnálnám és nem akarom megbántani, de ha gyürüt adna s pl. megkérne tuti nemet mondanèk.


Életemben 1x voltam szerelmes régen.

S bizton tudom, ez a mostani meg sem közeliti azt a régi érzést.


Mi a véleményetek?

Mit tegyek?

Javaslat, tapasztalat?

25N

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook