Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Futással kapcsolatos nehézségek fórum

Futással kapcsolatos nehézségek (beszélgetős fórum)


7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 28. 19:04
Mivel a kérdést úgy tetted fel, hogy heti 5-6 alkalommal futsz, szerintem velem együtt a többiek is feltételezték, hogy betartod a pihenőket.
2020. márc. 28. 19:00
Köszönöm a válaszokat! Szerintem rájöttem, mi a probléma: már három hete mindennap futottam, és nem hagytam regenerálni az izmaimat. Szerintem most két napot kihagyok és csak itthon nyújtok.
5. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 28. 14:31
A meleg miatt van. Én is érzem, hogy ha melegebb van csökken a teljesítményem, ez akár 30% is lehet.
4. l.luiselotte (válaszként erre: 3. - L.luiselotte)
2020. márc. 28. 14:23
De lehetséges, hogy a melegfront, ha érzékeny vagy rá.
2020. márc. 28. 14:17
Súlyod nem változott ? ( azaz nem hiztál egy picit )
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 28. 14:15

Szerintem sportorvosi vagy futós oldalon többre mégy ezzel a kérdéssel.


Esetleg

[link]

2020. márc. 28. 14:04
Sziasztok! 18 éves lány vagyok és már 11 éves korom óta rendszeresen futok (heti 5-6 alkalommal). Azonban tavasz környékén mindig van egy-másfél hónap, amikor rohamosan romlik a teljesítményem, egyik napról a másikra. Úgy érzem, mintha kétszer olyan nehezek lennének a lábaim, és konkrétan egy perc után fuldokolva kapkodok a levegő után. Eddig 6 km-t simán lefutottam fél óra alatt, úgy, hogy nem haltam bele, de most 3 km-t nem tudok lefutni 15 perc alatt, és teljesen elfogy a levegőm, a végére már vonszolom magam. Valaki volt/van hasonló cipőben, és esetleg tudja a miértjét, vagy valaki tudna tanácsot adni, hogyan küzdjem le ezt a problémát? Előre is köszönöm a válaszokat!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook