Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fürdés után piros foltok jelennek meg az arcomon. Mi lehet az oka? fórum

Fürdés után piros foltok jelennek meg az arcomon. Mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


8. babyapocakban (válaszként erre: 6. - Elbb)
2018. szept. 26. 08:09
Hát kicsit az. Akkor valami hidratálót kipróbálok, hátha segít,.
7. babyapocakban (válaszként erre: 5. - Selena78)
2018. szept. 26. 08:09
Ez érdekes, mi lehet ott a vízben? :O
6. elbb (válaszként erre: 1. - Babyapocakban)
2018. szept. 25. 19:09
Nem száraz az arcbőröd? Mert nekem most nagyon az, és zuhany után mindig jól kivörösödik foltokban. Majd mikor megszárad, megnyugszik, eltűnik.
5. selena78 (válaszként erre: 1. - Babyapocakban)
2018. szept. 25. 16:32

Én évente kétszer egy hónapot a lányoméknál töltök. Na, ott van ez. És minél több időt töltök a zuhany alatt (hajmosás) annál több a vörös folt. Itthon sosincs. Nagyjából 10-15 perc alatt eltűnnek.


Én a vízminőségre fogom, mert más furcsaságok is vannak.


Az alatt a hónap alatt hatalmasra nőnek az itthon állandoan töredező körmeim, pedig ott nagyjából ötször annyit mosogatok, mint itthon a saját egyszemélyes háztartásomban. És ugyanaz a mosogatószer van itt is, ott is.

4. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Smirnoff)
2018. szept. 25. 15:28
??
2018. szept. 25. 09:53
Talán a melegtől. Elohojet ilyen az idő múlásával, az eredeti egyszer már nem olyanok, mint előtte.
2. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Babyapocakban)
2018. szept. 25. 08:38
Nekem a combomon meg az alkaromon jönnek ki ilyenek. Én már kísérletezgettem a tisztálkodószerek váltásával, de mindegyiknél ez jön elő. Lehet allergiás purpura vagy talán valami érrendszeri gyengeség. Csak tippelek, orvosnak nem tudom megmutatni (azért mégse hívhatom el, hogy nézzen zuhanyzás közben), így meg ő is azt mondja, hogy nem tudja mitől van.
2018. szept. 25. 07:55

SZiasztok!

Pár hete, zuhanyzás után tele lesz az arcom piros foltokkal. Aztán hamar elmúlik. Nem tudok rájönni, hogy mitől. Kozmetikumon nem változtattam mostanában.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook