Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fullmoon01 és mások fórum

Fullmoon01 és mások (beszélgetős fórum)


146. Timo111
2009. nov. 9. 09:06
Most forr a vérem, de nagyon!Még mindig nem tudtam kideríteni, hogy tényleg jött-e pénzem, de ennek a nőnek van bőr a képén Most még én menjek visszautalgatni, mert ő elcseszte! Aztán: érdekes, hogy eddig nem gondolt erre a beteg kisgyerekre, meg a többire. Mielött átver ennyi kisgyereket,kellett volna elgondolkodnia! Ha egyáltalán tud. Undorító. Remélem megszívja
2009. nov. 9. 09:06

Remélem nekem akar utalni,az én kicsim beteg,és írtam is neki,hogy ne vegye el a boldogságát,utalja vissza nekem és vegyek neki másik játékot.

Nekem nem írt semmit. :(

2009. nov. 9. 09:05

Most meg néztem megint és VISSZA UTALTA A PÉZEM,mind a 10 000-et,sőt 400ft-al nekem is többet utalt!

Most nagyon örülök!!:-))

143. bobakeva (válaszként erre: 141. - Timo111)
2009. nov. 9. 09:02
Hova írtál neki? Mert nekem semmi nem jött, és már kezdek nagyon ideg lenni. Se válasz , se pénz!!!
2009. nov. 9. 09:01

Sziasztok ma reggel kaptam tőle mailt,hogy be feizette a pénzem!

Remélem így van,de a netbankon nézve még semmi!

Mondjuk OTP-s vagyok,remélem holnapra tényleg meglesz a pénz!

141. Timo111
2009. nov. 9. 08:54
Nekem most írt ,egy figyelmeztető levél után, hogy lassan lejár az ideje, amit az utalásra kapott. Azt írta, a számlámon a pénz, csak többet utalt véletlenül, mint kellett volna. Legyek szíves utaljam vissza ami nem az enyém, hogy vissza tudja fizetni egy beteg kisgyermek anyukájának, mert áll. már csak neki nem fizetett. Sms-nem jött a banktól, pedig elég gyorsan szokott jönni. Ha fizetett, és tényleg többet??:::))) akkor term. visszaadom amivel többet,de én ezt már nem értem... Azért kiv. lennék, tényleg csak 1 ember akinek még nem fizetett, és neki is csak amiatt, hogy nekem küldte az övét is?
2009. nov. 9. 08:49
Aki kapta azt az üzit tőle, hogy ült, privátba, eredetiben, nem másolva, hanem továbbítva átküldi nekem?Mert megyek úgyis a rendőrségre,jelentenemkell, hogy utalt nekemés bevinném ezt is...de nme sietek:)
2009. nov. 9. 08:45

Hát remélem hogy mi is megkapjuk a pénzt,bár nem válaszol.Nekem legalábbis.

Valakinek esetleg írt a hétvégén?

A wiwi-s email címére írkálok,remélem jó.

sms-t nem írtam neki,mert amikor hívom mindig ki van kapcsolva.Vagy néha elérhető?

Amugy ti a feljelentésbe milyen címét diktáltátok?

Én nem tudom milyen címet mondjak.Írtam neki hogy ma én is feljelentem,ha nem jelentkezik.

2009. nov. 9. 08:39
Amúgy az a levél, amit valakinek küldött, hogy ő 'csak egy rokon', és már ült, az nem egy beismrő vallomás? Esze ágában sem volt visszafizetni az összeget és beismeri, hogy emberektől pénzszerzés céljából csalta ki az összget. Szerintem érdemes lenne a rendőrségnek megmutatni. Hátha tudnak valamit kezdeni vele.
2009. nov. 9. 08:34

Igazából csak azt írtam, hogy ha utal nem jelentem fel, és anyhítő körülménynek számít a bíróságon, ha a pénzt visszaadja. Sokat gondolkoztam rajta, hogy mi alajpán válogatja ki kinek utal, de foggalmam sincs :-(

Ugyanarról a számláról utalt vissza, ahová mi is küldtük a pénzt. A számlatulja neve: Horváth Zsuzsanna. Tehát a 'szegény rokon' szöveg kamu-hamu.

2009. nov. 9. 08:33

A V-rának jeleztem mit csinált a tszen....ezt a választ kaptam,mit sem érdekli őket, hogy ezt megteheti majd ott is...semmi prevenció, semmi esély arra, hogy megvédje az üzletfeleit...szar.k rá!Majd cselekszenek, ha baj van...,hogy szorítanak nekünk!De akkor minek vannak?

Köszönjük levelét!


Az Ön által jelzett felhasználó piacterünkön nem követett el súlyos

szabálytalanságot és vevőitől sem kaptunk olyan visszajelzést, hogy a

kifizetett terméket nem küldte el, ezért nincs okunk az inaktiválására.


Köszönjük figyelmét!



Amennyiben levelünkkel kapcsolatban további kérdése van, akkor azt erre az

üzenetre válaszolva teheti fel ügyfélszolgálatunknak. Kérjük, hogy a

válaszlevél tárgy sorát ne módosítsa, ellenkező esetben válaszát nem kapjuk

meg!


Üdvözlettel:

a Vatera csapata

2009. nov. 9. 08:28

Sziasztok

Ma megkaptam tőle a pénzt, szóval nekem is visszautalta, pedig én írtamneki, hogy késő, mert feljelentettem ... Szóval csodálkozom és azt hittem örülök majd a pénznek, de már csak azt kívánom , ezt ne ússza meg.Ha volt börtönben már,vagy volt priusza, akkor nem ússza meg...visszaesőként nincs esélye, ezért szurkolok most.És, hogy mindenkinek visszaadja a pénzét!!!Most meg megint mehetek a rendőrségre....

134. fazekasne27 (válaszként erre: 133. - Ené Lívi)
2009. nov. 9. 08:06

Neked hogy hogy utalt?

Szépen kérted vagy csúnyán?

Nekem nem válaszol semmire.

2009. nov. 9. 07:43

Én nem tudom feljelenteni, mert nekem nem küldte el a rendőrnős levelet sem, és ez első névvel együtt küldött sms-emre visszautalta a pénzt. Azt, meg hogy közben 1 napig nem vette fel a telefont, azt ki lehet magyarázni... :-(

Viszont tanuként szívesen megyek!

132. Timo111 (válaszként erre: 124. - Vikó 26)
2009. nov. 9. 07:42

Sziasztok!

Én is OTP-s vagyok. Nekem ezt írta " hetfön belesz fizetve a pénz közvetlen a számládra"!! Tehát ma kell jöjjön sms. Legalábbis ajánlom neki.

131. Nina83
2009. nov. 9. 07:40
nekem semmire nem válaszolt és pénzem sincs:(Pedig megvehettem volna azt az ajándékot amit kért a lányom.
2009. nov. 9. 07:36

Jó reggelt mindenkinek!

Én otp-s vagyok és azt írta pénteken a pénz a számlámo.Most néztem és rajta is van :-)

Remélem más is így van ezzel. :-)

2009. nov. 9. 07:28

Sziasztok!

Na én is idetaláltam.

128. Diandra (válaszként erre: 125. - 9e2438fb8c)
2009. nov. 9. 00:38
?
127. Diandra
2009. nov. 9. 00:37

sziasztok!


üdv itt is sorstársak:-( nekem fizetett pénteken, szerintem fog fizetni, mert érzi nem úgy mennek a dolgok ahogy gondolta. drukkolok, hogy mindenki visszakapja a pénzét...mert ha eljárásban kell akkor az nem lesz meg karácsonyra. egyébként én nem hittem a szememnek amikor jött a banktól az sms pénteken.

126. Nina83
2009. nov. 8. 22:38
Nagyon idegesitőek már kétszer kezdtem írni de kitöröltem:(Nem tűrte a nyomdafestéket:D De látom nem csak engem idegesít.:DDD
2009. nov. 8. 22:35
Húha kedves suzika meg a barátosnéja nyomulnak a teszen....leszarom, úgyis ők húzzák a rövidebbet :D
124. Vikó 26 (válaszként erre: 123. - Ené Lívi)
2009. nov. 8. 22:34

Én is az vagyok,nekem is holnapra ígérte!

De holnap még ne nagyon számíts rá,ha csak nem megy be egy ot.-és fiókba utalni!

2009. nov. 8. 22:30

Sziasztok!

Én akkorra találtam ide, mikor mindenki aludni ment. Engem is átvert 'ernesztga' felhasználói névvel a teszveszen. :-(

Én még nem jelentettem fel, és ha holnap utal, akkor nem is fogom, de tanuként nagyon szívesen megyek. Oka: napok óta nem alszom és 4 hónapos fiam van. SAjnos a sok idegeskedés miatt egyre kevesebb a tejci, már pótolnom kell. Nem szeretném, hogy a játéka után a kajáját is elvegyék. Ennyit nem ér meg semmi. Kövezzen meg, aki nem ért velem egyet...

Amint le valami újság jelentkezem. Nekem az eslők között holnapra ígérte hogy utal. OTP-s vagyok. Kiváncsian várom.

122. renamba (válaszként erre: 116. - Gm75)
2009. nov. 8. 22:15
Sziasztok! Próbálkozom az iwiw-en, írok minden szombathelyi Laird kft-nél dolgozó embernek, hátha segít valaki! Rámegy az estém, de megéri:)))
121. Nina83
2009. nov. 8. 22:14

Sziasztok jó éjt! Holnap ugyan itt.

Remélem kapunk smst. Bár nekem nem írt ugyhogy szurkolok nektek.

120. gm75
2009. nov. 8. 22:10
sziasztok
2009. nov. 8. 21:52

Csajok, én lépek, de holnap jövök és ha utalt mindenképp írok:)

Jó éjt mindenkienk!!!!!

118. marci791 (válaszként erre: 117. - 9e2438fb8c)
2009. nov. 8. 21:50
Köszi:)összeszedem és majd átküldöm privátba...:)
117. 9e2438fb8c (válaszként erre: 115. - Marci791)
2009. nov. 8. 21:49
Írd le mire gondolsz és utánanéznek a fiúk :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook