Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fullmoon01 és mások fórum

Fullmoon01 és mások (beszélgetős fórum)


86. 9e2438fb8c (válaszként erre: 79. - Zbieder)
2009. nov. 8. 20:47
Az ikva utvai lakás szintén egy panel, és pontosan nem tudom hol keresték őket, de a haverok azt mondták az is üres volt. Új ip cím ellenőrzés alapján győri netkávézóból írogat, tehát mégiscsak ott húzza meg magát. ajánlom neki, hogy ne találkozzon össze a barátokkal, mert annak csúnya baleset lesz a vége:D
85. 9e2438fb8c (válaszként erre: 84. - Bobakeva)
2009. nov. 8. 20:45
Szinte biztos vagyok benne, hogy csapattagok, de majd kiderül. kiugraszuk a nyuszit a bokorból:)
84. bobakeva (válaszként erre: 80. - 9e2438fb8c)
2009. nov. 8. 20:43
Nagyon furcsák, hogy ennyire védik őket!!!! Feltűnően!!!
2009. nov. 8. 20:41

Köszi! jól esik a tudat, hogy Ti tényleg IGAZ emberek vagytok és elismeritek, hogy igazam/iagzunk volt.

Egyet megigérek mindenkinek, se fullmoon, se a teszcsapat nem teszi az ablakba amit most kap. ez csörögni fog, de mint a törött üveg a dobozban! :)

82. bobakeva (válaszként erre: 67. - Zbieder)
2009. nov. 8. 20:40
Gratula, szép volt!!!!
2009. nov. 8. 20:39
vagy ők jelentik az üzeneteket..
2009. nov. 8. 20:37
a suzika meg a másik kedves barátnője valószínű adminok amúgy...
79. zbieder (válaszként erre: 74. - Nina83)
2009. nov. 8. 20:36

CSak hogy nem-e valami ismerőse szórakozik a licitálással.

Full mobiltelója a tudakozó szerint H. Jánosé aki Szomb. Rohonci u-ban lakik, aki Full testvére.


Az ikva utca Győrben van.

2009. nov. 8. 20:36

Na jó, ez tényleg elég "lájtos volt", már bánom, hogy nem fogalmaztam keményebben, ha már egyszer úgyis felfüggesztettek, tökre mindegy lett volna.

Na de most így jártak, 6 újságnak és egyenlőre 3 tv-nek küldtem el a fullmoonos dolgot és a teszvesz csapat jogsértéseit is...megszívják mindnyájan:D:D

2009. nov. 8. 20:32
g_erika és valami suzika, nagyon áskálódik ellenünk,akik csak összefogtak és nem azért cseréltünk elérhetőséget, hogy ingyen vásárogassunk egymástól...
76. Nina83
2009. nov. 8. 20:31
Érdekes nekem nem válaszol az a szemét
2009. nov. 8. 20:31
nem ikva utcában lakik?
74. Nina83 (válaszként erre: 71. - Zbieder)
2009. nov. 8. 20:29
Ezt most nem egészen értem.
2009. nov. 8. 20:23

Most ütötték le az egyik aukciómat, érdekes a nyertes szobathelyi, rohonci u.64.

szerintetek csak véletlen?

72. gm75
2009. nov. 8. 20:22

Sziasztok!


Most olvasom a teszveszen vagy egy másik eladó aki telefonokat árult és több tízezer forintokkal lépett le, ez nagyon durva:


A topik címe a teszen átvert nézzétek meg!

2009. nov. 8. 20:19

Illangó topikját még nem törölték, a közleményeknél.


Viszont T-M-07 érdekes levelet kapott Full-tól:

Érdekes ha nem ő az akkor miért törölte magát az iwiwről?...


Szerző: T-M-07 (30)


Szia!


Én ezt ma kaptam TŐLE::::


holnap megy a pénzed.az adatokrol meg annyit hogy olyanrol küldözgetitek egymásnak akinek semmi köze hozzá.folyamatos müszakban dolgozik és mindent én meg a barátnöm intéz neki.tudod egyedül neveli a gyerekeit.tartoztam neki és igy probáltam visszaadni.szemét dolog volt épp ezért küldöm vissza akinek tudom.Majdcsak ezután lesz ebböl parádé.nekem tök mindegy mert ültem már.Gondolom mostmár leesett hogy közeli rokon vagyok.

70. gm75 (válaszként erre: 65. - Zbieder)
2009. nov. 8. 20:17

Le biza és nagyon jól tette! Idézet:



Hozzászólások száma: 5

Profil

A TeszVesz csapat a CSALÓKKAL VAN!!! FULLMOON01

2009-11-08 18:42:54

Szerző: Illango09 (3)


Kedves mindenki!


aki látta és "érezte", hogy a kedves Fullmoon01 nevű csaló átverte azok most épp azon bosszankodnak, hogy nincs topikjuk!


Miért is törölte a kedves TeszVeszcsapat??? MERT SEGÍTENI NEM TUDNAK ÉS NEM IS AKARNAK!!!


Nem tudtam eldönteni, hogy mit tegyek, de már nem is vacilálok tovább, én igenis a médiához fogok fordulni és bizony ezt az aukciós oldalt és a az ezen dolgozókat is elég kemény kritikával fogom illetni. SZÓLÁSSZABADSÁG VAN ÉS MINDENKINEK JOGA VAN TUDNI, HOGY EZ A NŐ MÁS AUKCIÓS HELYEKEN IS UGYANÍGY CSAL!!!!!!!!!! MINDENKINEK JOGA VAN TUDNI, HOGY A TESZVEZ CSAPATA SEMMIT NEM TESZ!!!!!!!!!!!!!!!! A fülük botját nem mozdítják még minket hibáztatnak. Sürgősen csapatváltásra van szükség, mert a tapasztalat azt mutatja, hogy ők a csalóknak segítenek!

2009. nov. 8. 20:17
zbieder, hol keressem?
68. Nina83
2009. nov. 8. 20:12
Milyen kedves a tesz csapata.Arra van idejük hogy minket csesztessenek de arra nincs hogy lépjenek egy rohadék ellen!kiváncsi leszek ha nem kapják meg aa pénzüket az eladott játékok után akkor írnak Kiss Katalin r. őrnagynak????
2009. nov. 8. 20:12

Ja megtaláltam, szép volt, Gratula:


Szerző: Illango09 (3)


Kedves mindenki!


aki látta és "érezte", hogy a kedves Fullmoon01 nevű csaló átverte azok most épp azon bosszankodnak, hogy nincs topikjuk!


Miért is törölte a kedves TeszVeszcsapat??? MERT SEGÍTENI NEM TUDNAK ÉS NEM IS AKARNAK!!!


Nem tudtam eldönteni, hogy mit tegyek, de már nem is vacilálok tovább, én igenis a médiához fogok fordulni és bizony ezt az aukciós oldalt és a az ezen dolgozókat is elég kemény kritikával fogom illetni. SZÓLÁSSZABADSÁG VAN ÉS MINDENKINEK JOGA VAN TUDNI, HOGY EZ A NŐ MÁS AUKCIÓS HELYEKEN IS UGYANÍGY CSAL!!!!!!!!!! MINDENKINEK JOGA VAN TUDNI, HOGY A TESZVEZ CSAPATA SEMMIT NEM TESZ!!!!!!!!!!!!!!!! A fülük botját nem mozdítják még minket hibáztatnak. Sürgősen csapatváltásra van szükség, mert a tapasztalat azt mutatja, hogy ők a csalóknak segítenek!

2009. nov. 8. 20:10

Mert a felhasználási feltételekkel ellentétest csináltam állítólag!

Nem baj, én már megírtam a dolgot minden létőző médiának, újságok tv-k. Ezt nem viszik el szárazon, mert ez meg az én jogaimat sértik, és mondok még valamit, holnap nem csak ezt a picsát, de a TeszVeszt is följelentem becsületsértésért, többízben.. Na majd meglátjuk ki az erősebb :)))

2009. nov. 8. 20:07

Én is kíváncsi vagyok illango09-et miért függ.fel?

Leírtál valamit amit nem kellett volna?

64. gm75 (válaszként erre: 55. - Vikó 26)
2009. nov. 8. 20:05
nem baj legalább tudjuk hogy ott ne keressük, ha gyesen van. De ha valaki netalán tán fizetési meghagyást akar indítani akkor hasznos infó, mert ha jogerőre emelkedik lehet vonatni a fizuja 33%-át, általában a legtöbb cég ezt nem szereti. sok esetben mondanak az ilyen munkavállalónak pá-pát.
2009. nov. 8. 20:05
Illango, és meddig, és mivel magyarázták?Azt hittem hétvégén nem "dolgoztak".Szerncsére valaki szólt akkor neked, hogy hogy találsz ide.
62. Nina83 (válaszként erre: 49. - Vikó 26)
2009. nov. 8. 20:03
Szerintem reggel nézd meg a számlád és ha nincs rajta a pénz jelentsd fel csak vigyél címeket!!!Egyébként én is kh-s vagyok de a szemét még csak válaszra sem méltat:S
2009. nov. 8. 19:43
Engem a kedves teszcsapat felfüggesztett, mert le mertem írni a véleményem. Nem tudom, hogy ki olvasta vagy ki nem, de én mostmár tényleg komolyan végig fogom csinálni és a teszveszt ahol érem ott cibálom meg! Szemét görény emberek munkahelye!
2009. nov. 8. 19:29
Nekem lassan mennem kell mert királylánynak pancsi van aztán szunyóka. Holnap jövök. addig is mindenkinek jó éjszakát és szép álmokat. Már amennyire lehet ilyenkor.
2009. nov. 8. 19:26
Hehe. Nézzétek el nekem, már kissé összevissza írok. Felcserélem a szavak sorrendjét:) Tök fáradt vagyok, manóka nyűgös 2 napja. Lehet érzi, hogy ideges vagyok, és alukálni se nagyon tudtam.
2009. nov. 8. 19:20
Hát ezért ne te érezd megalázottnak magad. Ez egyszerűen egy mocsadék. Szépen felépítette, kihasználta, hogy évek óta vásárolunk gond nélkül, gondolta majd mekkorát kaszál jó bolt lesz. Hát nem lett az.
57. Vikó 26 (válaszként erre: 54. - Crystalion)
2009. nov. 8. 19:18

Én nem akarok kimaradni,nekem is bánja 10 000ft-om,a rövid ismeretségünket és rohadtul bosszant,hogy hülyének nézett!

Engem még sosem vert át senki és őszintén nagyon megalázó is mind amellett,hogy még meg is károsított!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook