Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülfájásra, mi segít? fórum

Fülfájásra, mi segít? (beszélgetős fórum)


2021. febr. 19. 13:25

Köszönöm a válaszokat!


Mai nappal kiderült, hogy komolyabb a dolog egy sima fülfájásnál, de onnan indult!

Sajnos az amitől félt az orvosom, akiben igen, teljes bizonyossággal bízom, beigazolódott! Továbbiakban már nem szükséges a fülemre megoldást találnom....


Az agyi érkataztrófa sajnos kicsit komolyabb gond egy kis fül nyavajánál....

2021. febr. 18. 20:55
Próbálj másik orvoshoz menni vagy magánrendelésre.A fiaimmal kapcsolatban azt tapasztaltam,hogy ha nem segitett 2x-3x..akkor próbálkoztunk másnál.
2021. febr. 18. 20:42
A fulfájást a kínai medicina a vesével hozza összefüggésbe! Derekad nem szokott fájni?
18. janszi (válaszként erre: 17. - Janszi)
2021. febr. 18. 16:17
*Ketokonazol
17. janszi (válaszként erre: 16. - Kíváncsi3)
2021. febr. 18. 16:15
Néha van olyan korpásodás vagy bőrhámlásosság,amire a legjobb kifejezetten a ketakonazonol,más hunczutság nem igen hatásos.Nem olcsó a patikás,de abban legalább benne van a hatóanyag.
2021. febr. 18. 15:53
mitől viszket kívül belül a fülem?/bőr is nagyon száraz/ gomba lehet?--mivel kezeljem?
15. janszi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 13. 20:22

Hamar bepöccentél,pedig én szeretek beszélgetni.

Azt írod,hogy semmiképp nem szeretnél öngyógyítani,mert nem hagyod figyelmen kívül az orvosok diagnózisát.

Ebből az következik szerintem,hogy nem itt érdeklődsz praktikák után,mégis itt vagy újra.

Azt is írod még,hogy :Jobb oldali kis fül infarctusaim voltak, ezt MR állapította meg.Akkor ha hiszel az orvosoknak,miért nem azt kérdezed,hogy kinek volt még ilyen betegsége,és hogy lett jobban?Ha tablettát szedsz a fájdalomra,az csak ideig-óráig segít,és :Csepegtetést, ilyesmit nem szeretnék, véletlenül se legyen rosszabb a fülem állapota!Na,akkor mitől lennél jobban ha nem mész vissza az orvoshoz hogy megint rosszabb?

Azt gondolod hogy a normál 36 celsius fölé emelve a füled hőmérsékletét jobb lesz?,mikor az orvos diagnózisa egyértelmű?

Olvasd vissza magad,ne légy pipa,mert nincs rá okod.

14. Gilisznya (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 13. 19:00
Ennyire bízol az orvosokban?
2021. febr. 13. 18:54

Hát jó...de ez nem olyan glicerin

glicerin nedvszívó (higroszkopikus) jellegű növényi.

Nem alkoholos,hiszen zselé jellegű.

Több fajta van fül cseppen, ez szerencsére nem azok közé tartozik. Baba termékekben is van.

De ki hogy érzi,mit használna... én nem kisertézek már régóta ,fül fájós vagyok.

Fülgyertya idő közönként használok,minden rendben lassan 5éve.

jobbulást fórum nyitónak

12. Napsugár8 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 13. 17:59

Nagyon szívesen. Gyerekként állandóan fülfájással bajlódtam. A becsomagolt forró födő "olcsóbb", mint a forró só. :))

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2021. febr. 13. 17:57
Köszönöm a kérdésemre adott tényleges válaszokat! :)
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2021. febr. 13. 17:56
Köszönöm. :)
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Janszi)
2021. febr. 13. 17:55
Csepegtetni akkor sem fogok. Most komolyan nem értem, mire kell ilyet írnod?! Elég bajom van nekem, ha csepegtetni kéne, akkor gondolom javasolta volna az orvos. Bocsi, de én nem szoktam öngyógyítani, nem az a fajta ember vagyok aki semmibe vesz egy diagnózist!
8. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 13. 16:25

A glycerinnel azért óvatosan,egyfajta alkohol,pont nem gondolnám.

Am az utolsó előtti mondatod logikátlan,azt gondolod hogy a ráolvasás használna inkább?Vagy a rectum iri suppositorium?

Dugd be vattával,az sose árt.

2021. febr. 13. 14:21

A Dolorgit med fülcsepp a külső hallójárat panaszainak (pl.: külső hallójárat gyulladás) kiegészítő kezelésére ajánlott.

Csökkentheti a fül fájdalmát, és segít olyan kellemetlen panaszoknál, mint a viszketés vagy a kipirosodás. A készítményben lévő glicerin a jelentős vízmegkötő tulajdonsága révén csökkenti a duzzanatot, a fájdalmat és filmréteget képez. Ez a filmréteg véd a további irritáció és a külső hatások ellen. A pantenol segíti ezt a védőfunkciót és a hallójárat kiegészítő ápolását szolgálja.

2021. febr. 13. 14:20

Tudom nem szeretnél, de ez jó! Ne szenvedj 1 csepp ráteszel egy türcsit vagy bármi ami jó de alá egy zsepit 1-2 óra ...aztán átfordulsz rá papírzsepi türcsire és jó lesz!

3 x naponta megcsinálhatod ;)

2021. febr. 13. 14:17
Patika : vény nélkül kapható DOLOR fül csepp!
2021. febr. 13. 13:28

Vagy a kis zacskóban átmelegített, és fülre rakott só, vagy:

lángon felmelegítesz e "pont a méret" födőt, vastag törölközőbe csavarod, és ráfekszel.

2021. febr. 13. 12:56
melegitsed, forró só
2021. febr. 13. 12:34
Infralámpa nekem segíteni szokott.
2021. febr. 13. 12:02

Sziasztok!

Új fórum, de egy korábbi hasonló anonim fórum az enyém, folytatni ott nem szeretném (régebbi), hátha új fórumként, több segítséget kapok!


Jobb oldali kis fül infarctusaim voltak, ezt MR állapította meg. Azt mondták emiatt fáj a fejem és a fülem.

Most ott tartok, hogy nagyon fáj a fülem és a bal is kezdi. Kaptam gyógyszereket, de ezek nem fájdallomcsillapítók, hanem allergiás nátha enyhítésére vannak!


Most így hirtelen, tudnátok valamit javasolni, ami csillapít rajta? Nem vagyok fülfájós, sosem voltam így tanácstalan vagyok. Kipróbáltam, több internetes praktikát, de csak ideig-óráig hat! Csepegtetést, ilyesmit nem szeretnék, véletlenül se legyen rosszabb a fülem állapota! Köszönöm, ha tudtok segíteni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook