Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Füldugulás vákuum miatt fórum

Füldugulás vákuum miatt (beszélgetős fórum)


2017. febr. 12. 07:14

Tuti tipp? Nekem eddig mindig csak fül orr gegesz tudott segiteni. Szerintem hagyd az otthoni kezelést, mert nem fog tobbet erni.max felrekezeled es a vege akar tartós hallaskarosodas is lehet. Elhiszem hogy frusztráló. En is mindig fél napot töltök a rendelőben.

Minel elobb keresd fel az orvost,,annal nagyobb az esélye hogy nem kell felszurni.

Amugy próbálkozhatsz kövirózsa virággal.csepegtesd a füledbe.de szerintem mindenképp orvos ha nem akarsz szövődményeket!


Natha idején meg inhalalj vagy próbálkozz sobarlanggal.

2017. febr. 11. 05:18
Sziasztok! Sajnos nem először dugul be nátha következményeként úgy a fülem, hogy szinte süket vagyok. Az orrsprayk/orrcseppek nem használnak, nem egy esetben volt végső megoldás a fülfelszúrás. Nálam ez már éves rutinnak számít sajnos. Szeretném megúszni, nemis a felszúrás miatt, hanem, mert 5 órát kell ücsörögni a váróban, a maszekhoz ha meg odamegyek, vszeg elkezd kezelgetni, ahelyett, h felszúrná kérésre... Tuti tippeket szeretnék. Vettem fülgyertyát, első totálusan hatástalan. Befogott orr fújása nem segít, sokszor voltam más a nyelős-fújós "kezelésen", a dobhártyám meg sem mozdul... Elegem van :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook