Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Friss kapcsolat, kényes témák megbeszélése fórum

Friss kapcsolat, kényes témák megbeszélése (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. okt. 31. 12:02
Egy férfi akinek van 20-éves gyereke, nem fog repesni a boldogságtól, hogy elölről kezdje. Pici baba,éjszakázás, nyűgös fáradt anyuka. Gondold végig.
10. 621bb5db60 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 11:53

Akkor itt a kérdés az, hogy melyiket szeretnéd jobban? Megtartani a férfit vagy még egy gyereket szülni?

De az biztos, hogy csak akkor tudod meg, hogy teljesen kizárt-e a dolog nála, ha elmondod neki, h te mit szeretnél. Ha tuti nem akar gyereket, és te gyereket jobban szeretnél, mint fürödni a rajongásàban és abban hogy odavan érted, akkor nektek nem egy az utatok.

9. Scherlock (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 11:51
Milyen kis szerény vagy. :D
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Scherlock)
2021. okt. 31. 11:50
Ezt úgy mondod, mintha átvertem volna. Szerintem most tartunk ott, hogy ezt tisztázni kell. Nem kérdés, hogy őszinte leszek vele, viszont nem mindegy hogyan közlöm vele.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 621bb5db60)
2021. okt. 31. 11:46
Igen, én is ezt gondolom :/ Pomt ezért necces, hogy tálaljam neki. Odavan értem meg vissza.
2021. okt. 31. 11:44
Segítene, hogyha a hogyanban segítenétek… az őszinteség nem kérdés.
2021. okt. 31. 11:44

Akkor ez a pasi felejtős. Mi nők mindig ábrándozunk, h az adott pasi majd a mi kedvünkért megváltozik, máshogy fog gondolkodni. Hát nem fog. A nők előbb lemondanak a saját vágyaikról a másik kedvéért, mint a férfiak. Akad kivétel, de ritka, mint a fehér holló.

Mellesleg ne sajnáld már annyira, h jajj cégvezető és emellett felnevelt 3 gyereket. A nagy részét nem ő vitte véghez, hanem az asszony, hacsak nem a gyerekek az apjukkal maradtak.

2021. okt. 31. 11:42
Erről van szó. Szeretnék vele őszintén beszélni vele erről. Annyira nehéz volt, hogy pont nyaralás közben, egy étteremben hozta fel ezt a kényes témát. Éreztem, ha ott kifejtem, hogy hogyan vélekedem, elszúrom az egész nyaralást…bár most annyira rossz nekem, hogy már bánom, hogy nem ragadtam meg az alkalmat! Most még nehezebb!
2021. okt. 31. 11:41
Őszinte legyél.Neked tetszene ha " madárnak néznének?"
2021. okt. 31. 11:39
Az őszinteség, mint opció szóba se jöhet?
2021. okt. 31. 11:35

Megismerkedtem egy nagyon szimpatikus férfival, akinek komolyak a szándékai. Két hónapja randizunk és nagyon pozitívan alakul az ismerkedésünk. Megvan a kölcsönös vonzalom, érdeklődési kör, mindketten úgy érezzük, van potenciál ebben a kapcsolatban. Helyes, szimpatikus, rendes és ügyes üzletember. Sohasem volt még olyan párom, aki hasonló egzisztenciával rendelkezne, mivel nem ez a legfontosabb számomra, na de jólesik na :) Nem mindennap találni olyan pasit aki helyes, okos, gazdag és még szeret is!


Nekem van egy 13 éves lányom, neki 3 nagy gyermeke (20, 17, 15). Rákérdezett, hogy én szeretnék-e még. Éreztem, hogy ez kényes téma, sejtettem ő mit fog mondani, így annyit mondtam, hogy nem tudom és nem is fejtettem ki miért. Ő azonban kapott az alkalmon, hogy közölje velem, hogy nem szeretne többet, mert túl sok gond és feladás lenne. Örül, hogy magamögött tudhatja végre az egészet.

Tudni kell, hogy 10 éve elvált és odaadó apaként nevelte a gyermekeit a felelősségteljes cégtulajdonos munkája mellett. Megértem, hogy “kiégett”. Nem lehet könnyű céget vezetni, a 7végén meg 3 gyermeket nevelni.


A lényeg, hogy én még szeretnék és meg se mertem mondani neki, hogy az előző páromat pont ezért hagytam ott 4 év után.


Hívott újabb nyaralásra meg szeretne most már bemutatni a gyerekeinek, de nekem azóta gombóc van a torkomban…


Nem tudom hogyan hozzam fel a témát, mennyire legyek határozott, követelőző vagy sem. Írásban vagy inkább szóban beszéljük meg. Én eléggé szégyenlős típus vagyok.


Félek, hogy egyre jobban fogunk egymáshoz kötődni, jobb ezt hamarabb tisztázni és nem akarok hiú ábrándokat kelteni benne.


Bízom benne hátha még benne is lenne a témában…


Tudnátok segíteni?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook