Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Friss kapcsolat, kényes témák megbeszélése fórum

Friss kapcsolat, kényes témák megbeszélése (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
41. 621bb5db60 (válaszként erre: 40. - Papája)
2021. okt. 31. 14:41
A fórumindító szerintem nem most, két hónap után akar gyereket. Ő a lehetőségét akarja.
40. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 14:32

Ne ijesztgesd azt a pasit 2 hónap randi után 1 gyerekkel. Örül, hogy végre "felnőttek" az övéi, a tiéd sem baba már. Élni akar, nem babázni. Én megértem. Te miért akarod ennyire 2 hónap ismeretség után a gyereket, hiányzik ?

Mire összejönne, megszületne, a lányod már 15 éves érzékeny kamasz lesz. Törődj vele sokat, szeresd őt és a pasidat. Legyetek "függetlenül" boldogok.

A gyerek akarással könnyen elijeszted, azt hiheti, hogy ezzel akarod megfogni !

39. BeauIieu (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 14:20
Akkor szembe ulsz vele, es megmondod, hogy nem akarsz gyereket, amikor megkerdezett, feltel elmondani, blebleble.... O oda van erted, te meg ha egy kicsit tiszteled, akkor ezt teszed. Nem kuldesz egy e-mailt vagy SMS-t.
38. BeauIieu (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 14:17

Voltak egy ropke ideig "gyereket akarok" hormonjaim. Volt elote abortuszom is.

En sokat vettem a vallamra a tesoimert es helyettuk. Fiatalon boldog voltam, hogy vegre szabad vagyok legalabb reszben azok alol. Tudom, mit jelnejt gyereket nevelni, es nem kell.

Amugy nanyon "anyaskodo", gondoskodo vagyok, ezert gondolta a volt ferjem, hogy meggondolom magam. De en csak biztosasbb lettem. Es vele volt a nem kivant baba is. De akkor meg o is fiatalnak tartotta magat. Es ez is volt. Massal megtalalta a boldogsagot.

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Ágio8405)
2021. okt. 31. 14:13
Köszi. Megpróbálom minél lazábban és nem dramatizálom túl az egészet.
36. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 14:12
Szerintem meg mindegy mert ha mindketten ragaszkodtok ahhoz ami van akkor ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Persze legyen normálisak kedves de nem kell túl gondolni. Örültök elmondod és megbeszélitek.
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - BeauIieu)
2021. okt. 31. 13:41
Megértem és sejtem mi lesz a vége. Pont ezért szeeretném megtalálni a módját, hogy mondjam el neki. Így nekem sem jó.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - BeauIieu)
2021. okt. 31. 13:40
Neked nincsenek anyai ösztöneid vagy elnyomod?
33. BeauIieu (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 13:39
Es a sajat estedben miert nem?
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - BeauIieu)
2021. okt. 31. 13:38
Meg tudom azt is érteni, hogy valaki nem akar. Mint mindenben a legfontosabb, hogy egy hullámhosszon legyetek.
31. BeauIieu (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 13:35

En nem a cafka szot hasznalnam elsore, de eleg sokat tertel ki ra, hogy "jo fogas".

38 evesen egy gyerekkel nekem fura, hogy nincs konkret elkepzelesed mit is szeretnel a tovabbiakban gyerek ugyben mar akkor, mikor keresel.

Az meg, hogy a "tested mit akar"... Jesszumpepi! A testem tok szeretne egy csomo ferfival lefekudni, de nem teszem logukis es erzelni okokbol.

30. BeauIieu (válaszként erre: 26. - Auróra2010)
2021. okt. 31. 13:30

Pl. a volt ferjem. (azota van egy kb. 2 eves szemefenye)

En meg azota is csak olyan pasit akarok, aki nem akar gyereket.

Az uj, akivel hentergek, az is kizart komoly partner mindkettonknek, de ezt tisztaztuk. O majd kesobb akar csaladot. En nem, nem es nem.

2021. okt. 31. 13:28
Még most is bennem van, hogy átgondolom mégegyszer, mit akarok jobban. Persze, ha más véleményen lenne, azzal jobban tudtam volna azonosulni.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - BeauIieu)
2021. okt. 31. 13:26
Én tényleg nem tudtam, akkor ott, hogy ennyire szeretnék babát, de miután gombócot érzek azóta a torkban, érzem, hogy jelez a testem és jobban tudom, mire vágyom. Úgy beszélsz velem, mint valami cafkával.
27. BeauIieu (válaszként erre: 25. - Scherlock)
2021. okt. 31. 13:25
Ejjel ugy megfajdult a gerincem valami hulye pozizio miatt, ahogy aludtam, hogy muszaj volt felkeltem. Jobb lenne gerinctelennek lenni :DDD
26. Auróra2010 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 13:25

Biztosan van olyan pasi, aki szeretne gyereket, csak a nő nem akar,- bár én még ilyenről nem hallottam.-

Keress olyat, akinek örömöt okozol.

Ő már a kormány szerinti gyerekszám köteleezttségének is eleget tett, és ne feledd vonják a 3 nagy gyerekre a fizuja 50 %-t, szóval neked ő nem egy főnyeremény.

25. Scherlock (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 13:24

Csak hazudtál. Milyen más így! :)


Leszel... Majd....


Tőlem azt csinálsz és úgy, ahogy akarod.


Sokan élnek gerinc nélkül.:)

24. BeauIieu (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 13:19

Tok masok az alapveto celjaitok, amit o az elejen tisztazni szeretett volns. Ha egy ici-pici szived lenne, akkor elengedned, a maradek nyaralast sem feltetted volna, mert attol meg, ha kulon valtok is, lehet normalisan viselkedni a masikkal.

Remelem, legalabb "veletlenul" nem probalod bekapni a legyet, es tesiteni ot mas allaspontra.

23. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 13:14

Nem gondolnám túl a dolgot, neked a tyúk is és a kacsa is kellene.

Ha neked a gyerek a fontos, akkor mond meg, hogy itt a vége keresel tovább egy apát.

A pasit megértem. Már szeretne élni is, gondolom szeretné a gyermekeit is normálisan elindítani az életben.

Egy babával is lehet utazgatni, de azért óriási kötöttség, ha nem akarod az üdülős, bulizós napokra lepasszolni.

Legrövidebb út az egyenes,mond meg a következő találkozás alkalmával, ne attól tarts, hogy elrontod az alkalmat! Ha nem akar gyereket, te meg igen, sosem lesz jó az alkalom.

22. 37e1ff8723 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 13:14
Röviden, csak a lényeget, hogy te még szeretnél gyereket. Nem kell követelőzni, sem magyarázkodni.
2021. okt. 31. 12:59
Persze lehet hülyeség ezen gondolkodnom és mindegy hogyan hozakodom elö a témával, ugyanaz lesz a kimenetele.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - BeauIieu)
2021. okt. 31. 12:55
Hogy vessem fel a témát, hogy minél pozitívabb legyen és ne ijesszem el.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - BeauIieu)
2021. okt. 31. 12:54
A hogyan a kérdés..
18. BeauIieu (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 12:50
Ha ha ennyire egyertelmu minden, mi a kerdes?
2021. okt. 31. 12:42

Mindenképpen olyan helyzetben hoznám fel a témát, ami mindkettőtöknek komfortos, de sztem nem kell ezt túlagyalni.


Otthon este nyugiban, 1 közös tv-zés, kajálás/séta közben, amikor kettesben vagytok.

Sokáig nem érdemes húzni a dolgot.


Előtte azt érdemes magadban megrágni, hogy milyen áron szeretnél gyereket, és mondjuk mi az, amiért hajlandó vagy erről lemondani. Vmi, vmiért...

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - BeauIieu)
2021. okt. 31. 12:41
Dehogy. Jó az én egzisztenciám is, el tudok menni nyaralni magam is. Ez a legutóbbi találkozásunnkkor zajlott beszélgetés, tehát most jön a következö, hogy reagáljak 😊 El tudod képzelni, hogy tönkretette volna a nyaralásunkat, ha ott ellenkezem vele? Jobb, hogy hallgattam, most sincs késö megbeszélni ezt.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Levarosbukta)
2021. okt. 31. 12:38
Nem túl idös és nem is néz ki annyinak. Elektro buliban ismerkedtünk meg… 😅
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Levarosbukta)
2021. okt. 31. 12:37
Most töltötte be a 44-et augusztusban. Én 6 évvel fiatalabb vagyok nála.
13. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 12:33
Ha a legnagyobb gyereke 20 éves, akkor alsó hangon is 45-50 éves lehet ha nem több. Nem tudom te hány éves vagy, de egy ennyi idős pasasnak már mások a prioritásai nem éppen babázással szeretné tölteni az idejét, amit teljesen megértek. Te meg gondolj bele mi a fenének kellene ennyi idős pasinak gyereket szülni? Keress fiatalabbat.
12. BeauIieu (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 12:02

Te meg cserebe atvered a palankon. Eleg goreny vagy.

Szeretnel meg kielvezni par wellnessezest, vagy miert nem mondod meg az igazat?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook