Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fontos, hogy edzővel edzünk az edzőteremben? fórum

Fontos, hogy edzővel edzünk az edzőteremben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2019. márc. 14. 11:42
Nekem is volt személyi edzőm egy nagyon kedves hölgy. Vele végül fel tudtam húzni magam és az esküvőre tökéletes alakom lett. A gyúrás segít a rovidtávfutásban is.
2017. jún. 22. 12:22
Szerintem fontos a jó edző, hogy a gyakorlatokat jól végezzük. Nem is olyan egyszerűek, mint ahogyan tűnnek és még életmód tanácsot is tudnak adni.
91. mandria (válaszként erre: 90. - Gribedli***)
2017. ápr. 4. 07:29
Szia....kb. két évig sikerült tartanom a súlyomat...aztán már nem ettem úgy, nem sportoltam annyit, mindegy miért...és természetesen visszajöttek a kilók....nincs mese...nem lehet lazítani ..az életmódváltás egy életre szólna...de nyilván ha alapvetően lustább természet vagy és szeretsz enni egy idő után megtör az élet:))))
90. gribedli*** (válaszként erre: 89. - Mandria)
2016. jan. 19. 08:38
Gratulálok, mármint az EAP segítségével elért eredményhez!:) Azóta is sikerült tartani?
2016. jan. 19. 06:45

Fontos.1 évig edzettem személyi edzővel.

Az első alkalommal felmérte a a célokat.lehetőségeket,gyenge pontokat és úgy állitotta össze a tervet.Hetente 2x jártam. Sajnos elég költséges, de eredményes volt.

Szerintem 3 hónap után már lehet ritkitani és mondjuk havonta 1x frissiteni átbeszélni a célokat és az ereményeket.

88. gribedli*** (válaszként erre: 87. - Timycat)
2016. jan. 16. 11:16
:D
87. timycat (válaszként erre: 85. - Bikmakk30)
2016. jan. 15. 23:21

Erről beugrott:

Én múltkor kaptam új tervet és épp az egyik új gyakorlatot mutatja az edző, mondja álljak úgy ahogy ő, zárjam a lábam.

Ránézek kb vállszélességben vannak a lábfejei, beállok én is így.

Állunk a tükörrel szemben, fogjuk a súlyokat, ő néz rám kérdően, én várom hogy mi lesz... egyszer megszólal, "mondom össze", visszanézek értetlenül, majd elröhögi magát mert ekkor esett le neki, hogy én őt másolom, csak ő épp bajnokkori formájában van és a combjaitól és vádlijaitól neki az az össze, hogy majd vállszélességben vannak a lábfejei.

Szakadtunk a röhögéstől.

86. timycat (válaszként erre: 72. - Emagdi)
2016. jan. 15. 23:11
Nem szeretem a nutellát :D És ma az edzés is kimaradt, de szerintem megmaradok
2016. jan. 15. 22:20
Jó edző fontos lenne! De láttam már edzőket rosszul bemutatni a gyakorlatot, illetve nem kijavítani a hibásat! Sajnos ebben járatlan embernek lutri.
2016. jan. 15. 19:22

Fontos edzővel edzeni az edzőteremben?


Fontos. Legalább az elején nagyon az.

:)

2016. jan. 15. 19:20

2016. jan. 15. 19:06
✌✌👍👍👍👍👍
81. Érdekes73 (válaszként erre: 58. - Emagdi)
2016. jan. 15. 19:01
:)
80. aac131dc75 (válaszként erre: 78. - 2ab16d5612)
2016. jan. 15. 12:53

Köszike! :D

Az a gáz,hogy tényleg megkívántam... :D

2016. jan. 15. 12:32

Nagyon sajnálom, hogy ez az oldal bizonyos személyek miatt eldurvult. Ezek az emberek inkább keressenek egy másik oldalt, ahol hasonló mentalitású tagok között kiélhetik az agresszív és goromba természetüket. Mi többiek nélkülük jobban élvezhetnénk egymás társaságát.

További szép napot!

78. 2ab16d5612 (válaszként erre: 77. - Aac131dc75)
2016. jan. 15. 12:12

[link]


:D

77. aac131dc75 (válaszként erre: 76. - 2ab16d5612)
2016. jan. 15. 12:05

Megkíméllek,a sima megteszi! :D


Köszike!!

76. 2ab16d5612 (válaszként erre: 75. - Aac131dc75)
2016. jan. 15. 12:05
Persze :) simát vagy amerikait? :D
75. aac131dc75 (válaszként erre: 73. - 2ab16d5612)
2016. jan. 15. 12:02

Oké,de lusta napom van és a nutellát csak palacsintával szeretem.


Sütnél? :D

74. michelle.r (válaszként erre: 72. - Emagdi)
2016. jan. 15. 12:01
Na, én attól kezdenék vállalhatatlanul viselkedni ;)
73. 2ab16d5612 (válaszként erre: 72. - Emagdi)
2016. jan. 15. 12:00

A nutella szeret. A nutella elfogad olyannak amilyen vagy. A nutella megért.

A nutella jó.


:DDDD

72. emagdi
2016. jan. 15. 11:56
vagy egyetek nutellát, az is segít! :D
2016. jan. 15. 11:55

Jézusommmm, kifelé a ringből, mindenki!! ;)

Máshol tessék a feszkót levezetni. Egy edzőterem erre kiválóan megfelel. És lehet, hogy még egy profi személyi edző is szembejön a sok kókler között ;)

2016. jan. 15. 11:14
WTF van itt... Front van csajok??
69. 388b941089 (válaszként erre: 59. - Channa*)
2016. jan. 15. 10:59
De te minek vagy itt egyaltalan? A kulsod nem azt tukrozi h ertenel is ahhoz amit mondasz. Mi fel tudunk mutatni izmos combot, feneket, formas vallat, eros bicepszet. es te?
68. gribedli*** (válaszként erre: 59. - Channa*)
2016. jan. 15. 10:16

Nem teheneztelek le, hanem a hurka szót használtam mert vaskos a derekad, és ez csak válasz arra, hogy te lépten nyomon hirdeted, hogy a kerek fenék és vékony derék milyen undorító, stb. Vedd már észre, hogy ez a dolog csak a te fejedben létezik, és itt erőlteted, hogy a nőies nők undorítóak. Legyen az vékony vagy molett, egy nőies nő nem undorító.


Szakértőnek meg te nevezted magad ki azzal, hogy 1 óra alatt jobbat írsz mint egy edző. De ezt is azért, mert valahol olvastad, hogy én is annak készülök, ezért okvetlenül bele kellett venned a mondandódba. Ahogy a kerek feneket is akkor kezdted el igazán undorítónak nevezni (még Kék Írisz neveddel, amivel szépen ki is repítettek a stílusod miatt), amikor én meg mertem mondani, hogy márpedig szép az.


Nincs falkám, egyszerűen van, ahol valaki egyetért velem, másban nem, ezen is csak te pörögsz. Nehogymár ha valakinek egy témában hasonló véleménye van, akkor le kell falkázni!

67. gribedli*** (válaszként erre: 65. - Timycat)
2016. jan. 15. 09:28
Én sem járok falkában és nem rugdosok, de ezt már fel sem veszem tőle, mert a szokásos lemez.
66. timycat (válaszként erre: 59. - Channa*)
2016. jan. 15. 06:27

És gribedli megkapta a királyi többest!


Megint általánosítasz. Én nem teheneztelek le, most sem tenném, a te tested ha neked jó, akkor nekem mi dolgom vele, de ezt viszont is elvárom!

Most magamra vehetném, hogy legebéztél, vagy leműnőztél... pedig nincs bennem/rajtam műség (se plasztika, se köröm, se haj, de még smink se). Szerintem már gebe sem vagyok, az voltam, de 1 év edzővel segített kondival felkaptam 7 kg-t, így elértem a 170 cm magassághoz a 47 kg helyett az 54-et...szóval pont kevésbé gebe lettem.

Mondjuk az irigységet megszoktam (persze mint mindenben a befektetett munkát nem irigylik; huszonéves sportolói múlt majd most az edzés)... de így látatlanul tényleg nem értem.


Hogy mennyire (nem) értesz hozzá azt a hsz-aid pedig bőven tükrözik. Én sem értettem hozzá, most sem abszolút értek hozzá, de van edzőm aki meg igen.

2016. jan. 15. 06:12

A falka? Nem járok senkivel falkában. Most épp vele értek egyet a tekintetben, hogy nem felesleges egy edző. Máskor, más témában van hogy veled értek egyet.


Nem értem mit kéne visszakapnom az élettől. Nem bántottam, minősítettem le senkit - ellenben te vagy gribedli.

Azért meg ne aggódj, hogy majd engem "rugdos" gribedli, ha be is következne pont lecarnám, nem idegelném magam rajta úgy mint pl te... ez egy fórum, arctalan emberek, attól sosem dőlnék a kardomba mert valaki "virtuálisan megrugdos". Hál Isten van valós, tartalmas életem, az számít, nem itt ez.

2016. jan. 15. 06:04

"ellenben veled és sokakkal, akik semmi mást nem tudnak tenni, csak bohóckodni a terembe, hátha akkor kell valakinek. "


Nem értem a dühöt... az általánosítás meg vicc; gyerekem is van (ahogy a velem edzők többségének), munkám is van (ahogy a velem edzők többségének), emberem/párom is van (ahogy a velem edzők többségének), feszes is vagyok (ahogy a velem edzők többsége), mű dolgaim sincsenek (ahogy a velem edzők többségének), de csak lejárok edzeni, nem tolom a porokat. A bohóckodást kikérem magamnak. Ülő munka mellett nagyon jó kinyújtózni, kiropogni és erősíteni pl a gerincemet tehermentesítő izmokat.


A legnagyobb általánosságokat te pufogtatod.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook