Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Folyton betegek a gyerekek!SEGÍTSETEK! fórum

Folyton betegek a gyerekek!SEGÍTSETEK! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jan. 31. 06:46
Végső elkeseredésemben írom ezt a cikket. Már nem tudom mit csináljak a gyerkekkel,mert állandóan összeszednek valamilyen betegséget. Tapasztalatlannak nem mondhatom magam mert 3 saját gyermekem mellett a 2. nevelt babámmal bajlódok,de ez az idei év egy rémálom. Folyamatosan újabb és újabb betegségek jönnek elő. Az alap hogy a két kicsi kruppos és ha egy kis megfázás jön fulladnak,de emellé jön a körítés. 5 éves fiam 1 hetet volt az idén oviban,egy spontán tüdőgyulladás vonta ki két hétre a forgalomból,aztán 1 hét ovi és tegnap reggelre begyulladt a szeme ,de igen csúnyán mindkettő. Kicsi 8 hónapos próbáltam megóvni hogy el ne kapja , erre ma reggelre igen erősen elkezdett menni a hasa ,már vagy 3X cseréltem rajta pelust az elmúlt fél órában,és szerintem a szeme sem ússza meg. Két nagyfiam 10 és 12 évesek ,ovis koruk óta soha nem voltak betegek ,de ebben az évben ők is mindent elkapnak . Én nem tudom mivan de már teljesen el vagyok keseredve,próbálok vigyázni rájuk ,öltöztetem,nyomom beléjük a természetes vitaminokat,nem élünk hátrányos körülmények közt,tiszta,száraz a lakásunk .Egészen egyszerűen már tanácstalan vagyok. Adjatok valami tippet hogyan erősíthetném fel az immunrendszerüket,csak a különféle bogyóktól kíméljetek ,mert azoktól borsódzik a hátam!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook