Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogytál 10 kilót, de fogytán az erőd? Gyere biztassuk egymást... fórum

Fogytál 10 kilót, de fogytán az erőd? Gyere biztassuk egymást... (beszélgetős fórum)


20. Twinny
2009. dec. 18. 10:54

Sziasztok csajok!


Újabb nap, újabb lehetőség, újabb hajrá! Hajrá! Hajrá!:))

19. annus0625 (válaszként erre: 18. - Twinny)
2009. dec. 17. 13:13

hihi, ez tetszik...te aztán tudsz bíztatni valakit :-DDD


mára megvan az ERO!!! Este edzés...

18. Twinny (válaszként erre: 17. - Annus0625)
2009. dec. 17. 12:32

Így van! Helyes!

Legyetek büszkék magatokra, hogy ti nem takargatjátok, meg trükkökkel feditek el, hanem ledolgozzátok a felesleget.

Hogy azután büszkén mutogathassátok.

Ahelyett, h sírva mennétek abba a bizonyos tv műsorba, ahol meggyőznek, hogy trükkös fehérneműben lapos a has... Inkább sírva tornázzatok, hogy utána a pucér, szép hasatokat a világ arcába tolhassátok!;-))


Hajrá csajok!:)) Az igazi Nő küzd! Örülök, hogy még van ilyen!:))

2009. dec. 17. 12:26

Igazad van...elvégre azért eszunk, hogy éljunk és nem fordítva...


Tudom, hogy ez csak átmeneti, nem adhatom fel...és NEM IS FOGOM, MÍG EL NEM ÉREM A CÉLOM.


Csajok csak pozitívan!!! Az ero velunk van

16. Twinny
2009. dec. 17. 12:01

Gondolj arra, hogy nem éri meg! Az, hogy gondolkodás nélkül eszel össze-vissza, csak az ízelőbimbók örömére, mint egy ösztönből, sőt; megszokásból, ez olyan, mint mikor a pasik minden nővel összefekszenek ugyan eme indokból. Gondold, sőt tudd azt, hogy Te ettől különb vagy! Tudatos, és nem ösztönlény!:))

Az pedig, hogy használnod kell a buksidat, és átgondolni mikor, mit eszel, az frissen tart szellemileg!:)


Akik pedig még össze-vissza ehetnek büntetlenül, nos nekik is eljön az idő, amikor szembesülnek azzal, hogy nem lehet már.

Te már ott tartasz, ahol ők még nem!:)))


Erőt! Kitartást! Mindenkinek!:))


Uff!

15. annus0625 (válaszként erre: 7. - Csacsa)
2009. dec. 17. 11:41

én ezt azzal próbálom meg kivédeni, hogy olyan dolgokat fogok sutni, amiket nem szeretek. Nem lesz nehéz, mivel nagyon kevés sutemény van, amit megeszek. De a bejglit imádom és azt nálunk mindenki, szóval azt sutnom kell, de próbálok óvatos maradni.


Ero legyen veletek így karácsony kornyékén is :-)

14. annus0625 (válaszként erre: 12. - Evetke67)
2009. dec. 17. 11:37

Gratulálok...42kiló mínusz, az már valami. Le a kalappal elotted :-)


Adj át egy kis kitartsát nekunk is. pusz

2009. dec. 17. 11:35

sziasztok...


ne haragudjatok, hogy eltuntem, de a kicsi lányom tegnap teljesen lefoglalt.


Kérdéseitekre válaszolva, kalóriát számolok, heti 4 kemény edzésem van...

Ezt nem kúraként csinálom, hanem életmódot váltottam, mivel rájottem, hogy ez így nem mehet tovább. Sajna a mérleg már 94,5 kilót mutatott és akkor dontottem el, hogy márpedig visszaszerzem a versenysúlyomat, ami 65 kiló volt. Párom ugyan kérte, hogy ne menyjek 70 alá, de a nagy álmom a 65 kiló. Jelenleg 82,9 voltam tegnap, ami 11,6 kiló mínusz...


Remélem ez a krízis idoszak csak átmeneti, nem szeretném abbahagyni, hiszen még sok van hátra. Elvégre jobban érzem magam, egészségesebb vagyok, olyan ruhákat hordok, amiket már 4 éve eltettem...de most valahogy hiányzik, az, hogy bármikor azt ettem, amit csak megkívántam. Azt is tudom, hogy ennek az eredménye volt a rengeteg súlyfeleslegem...de hát amit az ember megszok, azon nehezen változtat. Nálam rosszabb a helyzet, mert amúgy is hízásra hajlamos vagyok.


De próbálok pozitív maradni, nektek is azt kell tennetek.

Jó lenne, ha tudnánk egymást biztatni továbbra is...ígérem nem fogok eltunni megint.

Kitartást és koszi mindenkinek, aki csatlakozott.

2009. dec. 17. 09:37
Állítólag az a legnagyobb hiba, ha nem életmódváltásként éljük meg ezt a dolgot, hanem csak egy bizonyos ideig tartó "kúraként". Én is átéltem a látszólagos stagnálás kudarcérzését, de érdekes módon nagyon lassan, de biztosan fogyok, mivel nem változtattam a táplálkozási és tornázási szokásaimon. Nekem már sikerült lefogynom 42 kg-ot - igaz, mintegy két év alatt. De hát meghízni sem egy-két hónap alatt szoktunk...
2009. dec. 16. 15:33

Nekem a 10kg leadásához 2x is belekellett kezdenem a fogyiba,közben hónapokig szüneteltem amíg suli volt,de nem híztam vissza semmit. Jobb lett volna egyszerre megcsinálni. Annyiból szerencsém van hogy csak 1kg ingadozik. Most harmadjára is belekezdtem, még 5kg van hátra. Nem voltam akkor se kövér,remélem soha nem is leszek.

Kitartást mindenkinek!

10. csacsa (válaszként erre: 8. - 7e55627956)
2009. dec. 16. 15:31
Bizony :DDDDD Ez a gyotrelem netovabja :D
9. cb53e790b2 (válaszként erre: 1. - Annus0625)
2009. dec. 16. 15:31
én a gyerekek előtt mikor leadtam 20kg -ot ugy doppingoltam magam hogy egyre kissebb ruhát vettem ami MÉG nem jött föl rám és nagyon nagyon tetszett bele akartam férni:) vegyél egy olyan ruhát ami még kicsi és nagyon tetszik :DDD
8. 7e55627956 (válaszként erre: 7. - Csacsa)
2009. dec. 16. 15:30
Már csak a látvány plusz két kiló! :D
7. csacsa (válaszként erre: 4. - 7e55627956)
2009. dec. 16. 15:27
Ne is mond...karacsony...ez a fogyokurasok remalma...mert ugye karacsonykor ott lesz a sok fincsi mindenfele es ki az aki ez mellet fogyokurazni tudna. Tuti visszajon 5 kg :o(((
6. cb53e790b2 (válaszként erre: 1. - Annus0625)
2009. dec. 16. 15:26
neken annál több erőt adna ha lemenne akár 1 kg is hogy csinálni csinálni és csinálni, mondjuk én most határoztam el hogy lefogyok mert láttam magam egy egészalakos képen hát mitmondjak szörnyű volt a látvány. Meg rendeltem a Csala teát csak nem tudok fölmenni érte akkora hó esett csúszik az ut
5. csacsa (válaszként erre: 1. - Annus0625)
2009. dec. 16. 15:26
Ne is mond, en csak 8-at adtam e eddig, de teljesen belefaradtam. Pedig meg lenne 5 ...
4. 7e55627956 (válaszként erre: 1. - Annus0625)
2009. dec. 16. 15:24

Sajnos ugyanígy vagyok most én is :(

Remélem hamar túl jutunk a krízisen de még itt van a karácsony is....

3. 35491a860f (válaszként erre: 1. - Annus0625)
2009. dec. 16. 15:21
Melyik fajta diétát csinálod? Mitől fogytál 10 kilót? Szedsz valami fogyi tablettát, vagy fogyi teát?
2009. dec. 16. 15:19

Szia, én 12-t, 1,5 hónap alatt, 97-ről 85-re. Az erőt és motivációt a látottak és a tapasztalatok adják/adták. Plusz a környezetem visszajelzései.


"Az erő legyen Veled" :-)

2009. dec. 16. 15:17
Sziasztok. Eddig tobb mint 11 kilót fogytam, de kezdek belefáradni. Pedig látom, hogy van eredménye, de kezdem kicsit unni. Ti hogy léptetek túl a kríziseken?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook