Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúrázik valaki január 2-től? fórum

Fogyókúrázik valaki január 2-től? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. jan. 9. 18:46
ma már 4 liternél tartok napi szinten csak zöld teát, maté teát, és salaktalanító teát felváltva. Sztepp padoztam, lépcsőztem 30-30-at. Vacsiztam sütőben sült csirkemellet zsírmentes krémsajtos tetejű, kb 1 darab csirkemellből van csináltam maradt belőle nem tudtam megenni mindet, jó lesz holnapra. Régen bevágtam volna az egészet, most nem tudtam csak a felét megenni. Ennek örülök.
2012. jan. 9. 16:06
8. dik nap 86, 7-ről, 83, 5 kg vagyok most
2012. jan. 9. 16:05
Dukan diétázom és betartom minden részét és Ma is sportoltam végeztem 7, 5-ös sebességgel mentem 60perc30 másodpercet, 5, 5 km, 385 kalória, majd 15 felülés, sztepp padon 20 jobb, 20 bal lépcsőzés. Majd délután egy kis farizom még. Nagyon boldog vagyok ettől az eredménytől. feltettem a képet hogy mennyit mentem.
119. Kata 1977 (válaszként erre: 117. - Smukky)
2012. jan. 9. 14:37

Tök jó:-)

A kávé szörnyű volt 1 órát szemeztünk mire lehúztam de az ebéd jó volt és jól is laktam!

Mennyi ment le neked eddig??

118. Kata 1977 (válaszként erre: 116. - Marcibaba)
2012. jan. 9. 14:35

Szeptemberbe kezdtem 3 hó alatt lement 14kiló.Aztán a decemberi hónapban a 14-ből 7 visszajött!

Hozzáteszem nagyon rossz hónapom volt,volt hogy 2 hétig semmit nem ettem aztán mikor már majd össze estem ettem és vissza is jött!

Örülök hogy csak a fele,de most mást csinálok!

Egyszer 3 hó altt33 kiló ment le,enni semmit nem ettem,de gyomorfekély kaptam.Most elhatároztam lassan de biztosan!!

117. smukky
2012. jan. 9. 14:31
Kata! Milyen az első napod? :)Én a 8.nál tartok, és szenvedek :)
2012. jan. 9. 14:09
és visszahíztál, mert én délután is cak kveset eszek kb 2x és sok-sok folyadék gyümölcs natúr tejtermék, imádom a tejfölt, túrót, tejet, sovány joghurtokat, szóval ezeket eszem, kenyeret már jó pár napja nem!
115. Kata 1977 (válaszként erre: 114. - Marcibaba)
2012. jan. 9. 13:16

Így hányszor eszel egy nap?

Se délid, se 6 után,abba a 6 órába hány kajálás fér bele?


Nehogy abba a hibába ess mint én, alig ettem pörögtek a kilók százzal,de hosszú hónapokig nem lehet csinálni,elkezdett raktározni a szerveztem és a duplája jött vissza!

2012. jan. 9. 13:11

Este 6 után csak folyadék semmi kaj, és délig sem eszek, nem is vagyok éhes. Nagyon kevés szénhidrát, és kevés cukor, édesség, vagy semmi.

Tornázni nincs időm de gyaloglással a napi 5-6 km megvan amíg munkába megyek-jövök és a munkahelyen is sokat megyek.

2012. jan. 9. 13:07

Sziasztok!

Én is január elsején kezdtem. 78-ról ma reggel 74.9-et mutatott a mérleg. Szerintem elég jó, egy 10-est szeretnék leadni tavaszig, és ha így haladok fog is sikerülni.

2012. jan. 9. 12:52
Mai sportolásom most végeztem 7, 5-ös sebességgel mentem 60. perc30 másodpercet, 5, 5 km, 385 kalória, majd 15 felülés, sztepp padon 20 jobb, 20 bal lépcsőzés. Majd délután egy kis farizom még. Nagyon boldog vagyok ettől az eredménytől. feltettem a képet hogy mennyit mentem.
111. Kata 1977 (válaszként erre: 110. - Fairytaylor)
2012. jan. 9. 08:49
Elküldtem priviben!
110. Fairytaylor (válaszként erre: 109. - Kata 1977)
2012. jan. 9. 08:44
Milyen ez a két hetes fogyókúra? Ha nem titkos, beavatsz?:)
2012. jan. 9. 08:24

De lekes vagy harcegnő!:-)

De ez így jó!

Én is lekes vagyok, hogy elkezdtem ma a 2 hetes új fogyimat,nagyon kíváncsi vagyok!Ha tényleg lemegy 9 kiló folytatom nyárig,bár azt írják nem szabad de mi bajom lehetne?Nem kell éhezni!

2012. jan. 9. 08:02
Sziasztok! Szép reggelt! Nagyon jól vagyok. Tegnap jól megdolgoztam az izmaimat mert van izomlázam, de nem baj mindjárt kezdem megint. Bevettem a gyógyszereimet, megittam a multivitaminomat, és most iszom a diétás kávémat. Reggelire ettem egy két szelet sonkát egy kis sajttal. Nemsoká elkezdem az edzést. egy kis futópad, sztepp pad, farizom és felülés. Mint tegnap . reggel és este fogom már csinálni.
107. Kata 1977 (válaszként erre: 106. - Marrianna)
2012. jan. 9. 07:45

Sziasztok!

Nagyon ügyes vagy!

De egy kicsit nem sok ez 7 nap alatt?

2012. jan. 9. 07:27

Sziasztok!

Első heti mérés után -4kg!Egy kicsit meglepődtem,de örültem is.

2012. jan. 8. 20:57
Sziasztok! a Zumba Exhilarate dvdt próbálta már valaki? tapasztalatok esetleg?
2012. jan. 6. 18:51
Sziasztok! Most értem haza, átolvasok mindenkit. Nagyon sokat mozogtam ma vagy kb 3 órát melóban.Nem voltam éhes egész nap, kitartottam a munkahelyen is nem estem kísértésbe, nagyon jó!!most ettem egy kicsit vacsira kettő kis palacsinta közé tettem egy két szelet sonkát, és egy kis sajtot így ettem meg, nagyon finom.
103. Fairytaylor (válaszként erre: 100. - Nyecsus)
2012. jan. 6. 15:26
Valahol egyetértek veled. Én sem bírok koplalni és a mozgás híve is vagyok, de ebben a rohanó világban... A fogyásban amúgy csak 20%-ot tulajdonítanak a mozgásnak, a többi az étkezésen múlik:)De koplalni...neee:)
2012. jan. 6. 07:23

Üdv Mindenkinek!

Tegnap megvolt az első gyümölcsnap!Igazából nem is volt rossz.Azt hittem hasmenésem lesz,de eddig jól vagyok,pedig a 3l víz is meg volt mellette.

Kitarás mindenkinek.

101. marrianna (válaszként erre: 100. - Nyecsus)
2012. jan. 6. 07:20

Szia!

Lehet,hogy vannak akiknek nincs rá ideje,nem gondolod?

Én mindennap 4 órakor kelek,fél 7-kor munkába indulok,addig elrendezem a reggeli teendőim,este fél 5-kor hazaérek,s utánna folytatom.

Igazán dicséretes,hogy Neked sikerült.

De szerintem,mindenkinek saját magának kell eldönteni,hogy neki mi a jó.Üdv

100. nyecsus
2012. jan. 6. 06:40
ez tök agyrém...fogyókúra fogyókúra után???? Miért nem mozogtok inkább...nekem két pici gyerekem van, és elhatároztam 104 kg-nál hogy lefogyok...nem követtem diétákat, csak eljárok futni, és kiiktattam a szénhidrátot, és 4 hónap alatt 25 kg-t adtam le... nem löttyedtem meg, és nem jöttek vissza a kilók, sőt még mindig olvadnak le rólam...
2012. jan. 6. 06:23
Bevettem a gyógyszereimet, megittam a multivitaminomat, és most iszom a diétás kávémat. A reggelim majd egy joghurt lesz. Megyek dolgozni, viszem az ebédemet ezt a csirkemelleset amit tegnap csináltam 3 kis szeletet raktam be kefirrel leöntöttem. a napi sétám ma több is lesz mint 20 perc, de nem is baj, kb. 8 órát dolgozom és sokat megyek, meg itthonról is gyalogolok, nem pedig buszozom, ahogy rég csináltam. kellemes napot, este majd leszek. puszi
2012. jan. 6. 00:10

Én még sosem próbáltam a gyümölcs napot,de lehet hogy épp itt az ideje! :)

Sajnos a vizsgák miatt ma nem volt időm a tornára, de holnap mindenképpen lenyomok egyet-kettőt.

Mivel én inkább csak tornázok és az étkezésemen fokozatosan szeretnék változtatni(életmódváltást szeretnék és semmiképpen sem jojó effektust) ezért én a centik mérését preferálom és azt sem túl gyakran. (mivel az izom nehezebb, mint a zsír, úgy a tornázással töltött hónapok után szerintem érdemesebb inkább a centit választani, mert lehet kellemesebb meglepetés ér minket, mintha mérlegre állnánk:)

kitartást mindenkinek!

97. f799cac10e (válaszként erre: 96. - Marrianna)
2012. jan. 5. 09:46
Igen, sokkal jobb a hangulatom megint a 90 napos után is így volt amit nem is híztam vissza igaz én 150 napig csináltam, de jó volt, csak utána megállt se le se fel nem híztam, bár ez a jobb, és így gondoltam hogy most bele vágok ebbe az újba azt mondják hogy jó. nehéz de jó. Biztos jó lesz, jó majd írd meg mennyit fogytál.
96. marrianna (válaszként erre: 95. - F799cac10e)
2012. jan. 5. 09:42

Szia! Sziasztok!

Irásodból itélve ma nagyon jó kedved van,s az nagyon jó!

Én ma tartom az első gyümölcsnapom.

Hát reggel kicsit keverget a gyomrom.De ki kell tartani.Vasárnap reggel lesz az első igazi mérésem,akkor megírom mennyi ment le egy hét alatt.

2012. jan. 5. 09:02
Sziasztok, kellemes napot! hogy vagytok, én jól, nagyon élvezem. Bevettem a gyógyszereimet, megittam a multivitaminomat, és most iszom a diétás kávémat. Dukan palacsintát csináltam tegnap, többet készíttetem belőle,így ma reggel kettő kis palacsinta közé tettem egy két szelet sonkát, és egy kis sajtot így ettem meg, nagyon finom. Előkészíttettem az ebédemet, egy kis fej hagymát és lila hagymát karikára szeleteltem majd a csirkemell filé húsokat kisebb darabokra vágva hozzá tettem a hagymákhoz, 2 doboz joghurttal összeforgattam és egy kis fokhagyma szósszal. Hagyom állni egy pár órát és majd megsütöm tepsiben.
94. Fairytaylor (válaszként erre: 85. - Ef240509f9)
2012. jan. 4. 19:01

Ezt csinálom:)

[link]

2012. jan. 4. 17:53

iszom a zöld teát, a salaktalanító és maté teát, valamint ma vettem gyömbér teát. ma csináltam gyömbér teát belőle egy 1,5 litert abból ittam 2 pohárral már. a többit azt váltogatva, napi 2 litert iszom.



3.dik vacsi 2012-01-04 17:47

megcsináltam a dukan palacsintát, nagyon finom, én tölteléket még nem használtam fel hozzá. Úgy ettem 4 kisebb darabot, tettem rá egy fél sonkát és egy pici sajtot, mindegyik tetejére, nagyon tetszik.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook