Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogyókúra utáni mellméretváltoztatások, tapasztalatok? fórum

Fogyókúra utáni mellméretváltoztatások, tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

2009. júl. 18. 11:58
Nekem is összement...sajna.Mondjuk a 3 gyereszülés-szoptatás sem tett túl jót..De inkább ez,mint a dagadt testem!!
2009. júl. 18. 11:43
Szerintem ha végzel mellfeszesítő tornát, pl súlyzózól, akkor nem fog veszíteni a feszességéből nagyon. Én is 7 kg ot fogytam, de közben a karjaimat és a mellkasomat edzettem nagyon, és nem látszik semmi.
2009. máj. 9. 22:10

Nekem 2 mérettel kell kisebb melltartó, mint mielőtt fogyózni kezdtem volna. Nem szép látvány, mert a bőr is kicsit elengedte magát, vettem rá mellápoló és feszesítő krémet, úgy érzem ha rendszeresen használom, segíthet valamennyire helyrehozni. Na nem a nagyságát, a feszességét.

Amikor elkezdtem fogyózni, tudtam hogy ez vár rám, már tapasztaltam. Majd szépen helyrejön, csak türelem kell hozzá. Én is onnan fogyok leghamarabb sajnos.

Ez van csajok, valamit valamiért fel kell áldoznunk :(

2009. máj. 9. 15:42
Az enyém is összement a fogyástól elég rendesen. És valóban jócskán veszít a feszességéből :(
2009. máj. 9. 12:05
A fogyókúra alkalmával a zsírt szeretnénk leadni és a mell zsírszövetből is van. Nekem változik a mérete, ha fogyok és ha hízok.
2009. máj. 9. 08:52

A hugom fogyott nagyon sokat olyan 10-20 kg között.

Neki a 85B méretéből lett 75 B és már nem is olyan feszes:(

Én még nem fogytam ilyen sokat, de nekem is fogy a mellem ha leadok 6-8 kilót.

Ez lehet h alkati kérdés is.

2009. máj. 9. 07:28
indítottak már ilyen fórumot, nem olyan régen, kb. 2 hete, és akkor sem írt senki(( pedig engem is érdekelne...én most fogytam 26 kg-ot, és azt mondták az első az lesz amiből lemegy, ehhez képest egy teve megirigyelhetne((
2009. máj. 9. 07:25
Fogyókúra utáni mellméretváltoztatások, tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook