Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Konjac liszt felhasználása fogyókúrához. Receptek tapasztalatok? fórum

Konjac liszt felhasználása fogyókúrához. Receptek tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


20. Chiron (válaszként erre: 18. - Ribiszke1979)
2015. jan. 23. 21:45
Szia, igen - nekem sokat használ. Bár én főzésre is, desszerteknek is és éhségcsillapításnak is használom :) És időnként a lisztből készült tésztát is eszem. Ha figyelsz arra, hogy mivel fogyasztod hatásos.
2015. jan. 15. 08:15
:))
2015. jan. 15. 07:57

Kopp,kopp!!

Van itt még vki?

Használt vkinek a konjak liszt éhségűzésre?Érdekelnének a tapasztalatok!!!

2014. okt. 9. 14:39

Sziasztok!


Hogy érzitek van a hatása a lisztenk?Én ma vettem,holnap kezdem el használni.

Érdekelnének a tapasztalatok!

2014. szept. 25. 20:02
Kicsit nehéz megenni ....vagy inni.....
15. Kat1
2014. szept. 25. 12:07

Sziasztok!

Érdekelnének tapasztalatok a konjac liszttel kapcsolatban! Nektek segített a fogyásban? Naponta hányszor fogyasztottátok? Mennyit? Előre is köszi a válaszokat!

2014. aug. 22. 19:00

Receptek:

1 csapott teáskanál konjac liszt, 1 teáskanál jó minőségű kakaópor, 3 teáskanál eritrit, 5 teáskanál kókusztejpor. Szárazon összekeverem, hozzáöntök 2,5-3 dl vizet, jól összerázom.

___________


Turmixba teszek egy darab banánt, 3 evőkanál kókuszreszeléket, 1 csapott teáskanál konjac lisztet, kevéske fahéjport. Összeturmixolom annyi vízzel, hogy kb. 3 dl legyen belőle.


Mindkettő frissen fogyasztva iható, később már kanállal ehető.

2014. aug. 18. 12:19

Sziasztok!

Én is vettem de nem tudom meginni. Elkapott a hányinger. Ha vártam míg zselés lett nem tudom meginni. Vajon nem lesz gond ha rögtön a kavarás után megiszom? és mondjuk iszok rá még vizet? mert a kocsonyás álag nem csúszik nekem ... nagyon nem :(

12. Naphal (válaszként erre: 11. - Evibaby88)
2014. aug. 15. 18:14

Én még nem vettem, de azt ajánlották, hogy ételbe kell keverni.

Pld. tej, joghurt vagy főzelékek sűrítése

2014. aug. 15. 16:52
Sziasztok! Én ma vettem lisztet először és félek a fulladásvezsélytől ! Hogy kell alkalmazni h biztonságos legyen ?
2014. aug. 9. 16:16
sziasztok.egy hete hogy iszogatom a konjac lisztes cucot.éhgyomorra szoktam csinálni egy 2dl be csapot kiskanállal rakni összekutyulom ha már sürüsödik és még ihato akkor megiszom.kimondottan jo.reggel 7 kor iszok és délbe még nem vagyok éhes.igaz picit felpusszaszt de kibirhato.
2014. júl. 31. 11:24
sziasztok! Én kb 3 hete csinalom a konjactot...sajnos egyszer kétszer kihagytam..mert rohanos idombe voltam...nekem -2 kilo ment le pedig nincs nagy suly feleslegem...étkezésemre is csak kicsit figyelek oda..mozogni kulonosebben nem mozgok pluszba...csak átlagosan! én fogyasztottam vízzel...vagy egy joghurtba szoktam belekeverni de már csináltam tejes változatban is...és az olyan mint a tejbegríz! Sőt már főzeléket is csináltam....csak óvatosan kell vele főzni :)
2014. júl. 29. 13:29
Sziasztok,én tegnap kezdtem a konjac lisztet, 2dl vízben oldok fel egy csapott teáskanálnyit és megiszom,utána iszok még kb3-4dl vizet,olyan érzés lesz a gyomorban,mintha megettem volna egy zacskó követ ;-) . Úgyhogy én nekem használ érdemes kipróbálni :) sok sikert
2014. júl. 27. 07:24
sziasztok az érdekelne ezzel a lisztel kapcsolatban hogy hogyan érzitek hatásos étvágycsökkentésre érzitek hogy csillapit ha éhesek vagytok elöre is köszönöm
2014. júl. 21. 21:52
Én ma csináltam egy olyat belőle, hogy natúr joghurt + kókuszkrém + stevia + konjac liszt összeturmixolva. Vártam egy kicsit, és tök jó kókuszos puding lett belőle. Gyümölccsel biztos még finomabb lett volna. Állítólag lehet vele levest, főzeléket is sűríteni, de én még nem próbáltam.
2014. júl. 8. 15:12
Ja és így jóval olcsóbb, mint az ördögnyelv kapszulák bármelyike, abban is ez van, csak ott meg kell fizetni a kapszulákat!
2014. júl. 8. 15:11

[link]

Én itt vettem, próbáljátok ki, szerintem jó, én étkezés előtt fél órával kb két gyógyszeres kapszulába elférő mennyiséget hígitok vizzel és megiszom, majd utána még iszok rá kb. két deci vizet. Ha esetleg éhes vagyok nap közben, akkor is iszok belőle. Próbáljátok ki, pohárban kis mennyiségre vizet öntve és állni hagyni, hogy milyen zselé szerű lesz, ezt csinálja a gyomorban is. Jelentős kiló leadásról még nem tudok beszámolni, mert csak néhány napja kezdtem. Eddigiek alapján jónak ítélem.

2014. júl. 8. 09:45
Erre kíváncsi lennék én is.
2014. júl. 8. 07:23
Én még ott tartok,hogy hol lehet a legolcsóbban megvenni...ha van valakinek ötlete.Üdv.
2014. júl. 5. 11:21

Sziasztok!

Segítsünk egymásnak ki hogyan, mikor és mennyit használ a konjac lisztből? Osszuk meg a recepteket, tapasztalatokat véleményeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook