Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni szeretnék...mit tudtok ajánlani?vmi sikeres sztori kellene, egy jó diéta, amivel aránylag hamar sikerülne leadni kb 8 kilót. fórum

Fogyni szeretnék...mit tudtok ajánlani?vmi sikeres sztori kellene, egy jó diéta, amivel aránylag hamar sikerülne leadni kb 8 kilót. (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. okt. 15. 09:24

Sziasztok! Én 7-15-ig dolgozom, szerencsére nekem is belefér a napi 40-50 perc mozgás az időmbe. De megértem azokat, akiknek a munkájuk miatt nem.


A fogamzásgátlón én még nem is agyaltam, viszont felkeltette az érdeklődésemet. Már kb. 1 éve szeretnék 5-10 kg-tól megszabadulni. Naponta tornázok, de sajnos a kajával elcsúszok, és amit leadok, vissza is szedem, mert az éhség olykor rohamokban jön rám. Segítsetek! Mit tegyek???? Köszi. (Melinaet szedek, állítólag nagyon kicsi a hormontartalma)

10. blackout (válaszként erre: 6. - Dancingqueen)
2008. okt. 15. 09:14

Ezzel teljesen egyetértek veled. Én is 12 órában dolgozom, ami nappalosban annyit jelent, hogy 4-kor kelek , elmegyek melózni, és hazaérek este 19:30-ra.

Az éjszakás még rosszabb:) Ezután a szabadnapjaimon itthon is elvégzem a tennivalókat, segítek az idős nagyszüleimnek, ja és gyermekem még nincs is.

Szóval nem is tudom hogyan iktassam be az edzéseket... Ráadásul a folyamatos munkarend miatt mindig más időpontokban is eszem, azt is rohanva. Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy sajnos tényleg nem olyan egyszerű, pedig én is szeretnék fogyni 5-8 kg-ot.

2008. okt. 15. 08:25

A futás tényleg nagyon jó, csak ne utálja az ember.:)

A kevés hormont tartalmazó fogamzásgátlók is bezavarhatnak a testsúlyba, valakinél fogyást, valakinél hízást, valakinél semmit sem váltanak ki, csak hatásuk gyengébb, mint a magas hormontartalmú készítményeké. Sajnos én is egy alacsony hormontartalmúnak köszönhetem a plusz 8 kilót. De persze kis odafigyeléssel megakadályozható szedése mellett a hízás.

2008. okt. 6. 08:51
Nem kötekedésképp, de tévhit, hogy a felülésektől eltűnik a hasról a zsírpárna. Aerob mozgás kell én úgy tudom, vagyis este egy jó óra tempós gyaloglás, vagy lassú futás (edzettségtől függően). Nem kell ehhez fitnessbérlet, én már csak tudom, mert jártam fél évig edzőterembe heti 4x, és most, hogy másra kell a pénz, és átváltottam a kocogásra, esküszöm jobban nézek ki, láthatóan szálkásodom. És vannak már nagyon jó fogamzásgátlók is (én is szedek), amiktől nem hízik az ember, és igaz, a melle sem nő meg tőle, meg a pattanásai sem tűnnek el (ha vannak), de legalább nincs benne túl sok hormon, ami bezavarhat a testsúlyba. Remélem segítettem.
7. megryan (válaszként erre: 6. - Dancingqueen)
2008. okt. 5. 20:32

Melis Skóciában él, lehet hogy ott a napi 4 óra munkát is úgy megfizetik, hogy marad idő minden nap több órát ugribugrizni, és még azt hiszem 1-2-3 gyerkőce sincs :))))

Amikor én Skóciában jártam 5 éve, akkor ott a tanári fizetés kb. 2000 font volt, azaz akkor 800.000 ft. Itthon tán a tizede... annyiból fitnessbérletem lenne gyerekvigyázóval :)

2008. szept. 25. 18:27
Melis: minden nap aerobic????50 kiló???már ne haragudj...de szerintem a dolgozó, magyar nők 99 százalékának ez csak álom amit te leirsz, hogy "ilyen könnyű az egész". Nehéz 10-13 óra után, a házimunkát és "minden napi aerobic"-ot beiktatni...
2008. júl. 30. 15:41

Nem mindegy,hogy szedsz-e fogamzásgátlót,vagy sem!

Én már nagyon sok mindent megpróbáltam,szerettem volna egy kicsit vékonyabb lenne,úgy max 8 kilót szeretnék fogyni,de sajnos, a fogamzásgátló nem hagyja!Alig eszem,sokat mozgok,no édesség,!Az alkattól is függ,az genetika is közbeszólhat!

De ha van vkinek egy nagyon jó diéta tippje azt én is szívesen fogadom!

2008. júl. 26. 11:27

Szerintem bárki meg tudja valósítani a tökéletes alakját, legyen a súlyfölösleg akárhány kiló is. Pusztán helyes táplálkozás és megfelelő mennyiségű és minőségű mozgás kell hozzá. Felettem is elszaladt a ló, ahhoz, h újra 50 kg legyek, le kell adnom 12-t. Több folyadék, kevesebb édesség. Valójában sokszor, amikor úgy érezzük, h éhesek vagyunk, nem is azok, hanem szomjasak vagyunk. Nem iszunk eleget...

Gyorsabb anyagcsere végett citromos vizet és kamillateát iszom üresen, az édességet egy az egyben igyekszem elhagyni, persze egy pici abból is kell néha. Sok zöldség, gyümölcs, hús, de csak annyi, h ne legyek éhes. :D

Emellett minden nap aerobik, plusz olyan erősítések, ahová szükség van. Pl nekem is van a hasamon most zsírpárna, olyan a testfelépítésem mint az anyumé, de ha csinálom szorgalmasan a felüléseket, akkor eltűnik. Ennyi.

2008. júl. 26. 10:34
Szerintem ha tisztában vagyunk, alkatilag kitöl-milyen-mit örökültünk könnyebb elfogadni magunkat. A magasságod is számit,hormonok, az emésztés játéka sem mindegy...én HISZEM, HOGY VAN AMIN TUDOK VÁLTOZTATNI VAN AMIN NEM. én pl a hasam, gyomrom a DRÁGA APÁMTÓL. bármit teszek nem lesz kisebb.Pedig alig eszem, inkább folyadékot veszek magamhoz, sokat mozogtam, illetve mozgok, tornázok. A Bátyám néha úgy néz, ki mint ha állandóan mininmum 3 gyermek lenne benne. Pedig a Drága SógornQm egy aszkéta, úgy is él s fQz. SOK SIKERT NEKED ÉS MINDENKINEK.
2008. júl. 26. 10:18
ez nehéz kérdés.. de a 90 napos sztem tuti, bár 90 nap, de nem jön vissza, ha jól csinálod!
2008. júl. 26. 10:14
Fogyni szeretnék...mit tudtok ajánlani?vmi sikeres sztori kellene, egy jó diéta, amivel aránylag hamar sikerülne leadni kb 8 kilót.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook