Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt kb 20 kg-ot fórum

Fogyjunk együtt kb 20 kg-ot (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. okt. 24. 15:33

Sziasztok!

Elutaztunk hosszú hétvégére a nagyszülőkhöz, nem tudtam sajnos gépközelbe kerülni:S

Remélem azért nem halt ki a fórum:S????

80. Tita80
2012. okt. 19. 14:40

Szép napot Mindenkinek!

Szép lassan haladok :), a ma reggeli méreckedés eredménye: -15,5kg:D

Ti hogy vagytok? Kivel mi újság?

79. Babettii (válaszként erre: 76. - Bucinudli86)
2012. okt. 18. 11:48

Fogyás?????

Nálam a kaja a súlyomon nem változtat!!!

Mondjuk ha nem ennék semmit egész nap akkor talán :)

Ez volt az ajándékom nap végére magamnak :D

Ma vettem paradicsomot meg sárgarépát majd eszem azt :)

2012. okt. 17. 19:53

Sziasztok!!!


Nem voltam pár napig és most is alig van időm :(


A mai napom nekem nagyon pocsékul alakult!

Eddig több, mint 1700 kcalnál járok, 5-kor ettem utoljára, de ma már nem eszek! Eddig sikerült megállni.


Ti milyen mozgás formát választottatok?

2012. okt. 17. 18:45
Juderya, a gombát biztos le lehet fagyasztani, mert boltban is lehet úgy venni,meg anyós is leszokta.
2012. okt. 17. 18:43
Babettii Te is finomat eszel, az a dióstészta amolyan kakukktojás a naop végére, de ha így is fogysz, egészségedre:)
2012. okt. 17. 18:43

Nekem ma nem jött össze úgy az evészet, ahogy elterveztem:S

Reggeli:1 t.kiörl.kifli felvágottal, sajttal, paprikával

Ebéd: 1 tányér frankfurti leves

Vacsi:gyümölcsmártás darával:na ez az amit nem akartam enni, valami szénhidrátmenteset terveztem....Na ilyenkor jön a lelkifurdalás, meghogy na már megint ennyire nem voltál képes, hogy megálld.....Brrrrrr!!!!

74. Babettii (válaszként erre: 73. - Babettii)
2012. okt. 17. 16:28

Ja a vacsi az diós tészta lesz majd 6 órakor :)

Na azért ettem háztartási kekszet is de azt lemozogtam :) Mentünk a babóval sétálni :)

2012. okt. 17. 16:27

Az én reggelim:

-2 szelet kenyér kevés vajjal egy-egy szelet baromfi sonkával,egy bögre tej,egy görög joghurt

tízórai:

-banán

ebéd:

-csirke alsó comb fűszeresen sütve

-rizi-bizi (rizs borsóval :) )

2012. okt. 17. 09:34

Sziasztok!

Én kompenzálom a bűnözést, mivel alapból egyáltalán nem eszek sokat... régebben szedtem étvágycsökkentőt, az összeszűkítette a gyomrom, mostmár nem szedek, de ugyanúgy nem vagyok éhes, nem eszek... de nem fogyok...


Amit tegnap ettem, az reggelire a kefír+felvágott, chips és milka négyese volt, utána ettem egy túró rudit, majd otthon szecsuáni csípős csirkét és rizst. És ennyi volt a tegnapi étkezésem... az ebéd-vacsora az rendes kínai kajás adagnak megfelelő volt...


Ma reggelire ettem egy fornettis kakaóscsigát és egy szintén fornettis tejfölös sonkás valamit. Ebédre valószínű halrudacska lesz meg főzelék... vacsorára meg chilis bab.. vagy tejbegríz, attól függ milyen hangulatom lesz...


Gombát le lehet fagyasztani? Vettem, még van 4 fej, pizzának akarom megcsinálni, de most nincs időm, mert sos szakdolgoznom kell a hétvége végéig... ha beteszem fagyiba kivétel után ugyanolyan finom lesz?

71. Tita80 (válaszként erre: 67. - Bucinudli86)
2012. okt. 17. 09:20

Sziasztok!


Nem vagy egyedül, én is naponta mérem magam :). Már azt is észrevettem, hogy van rendszerresség a testsúlyomban, pl. egy darabig csökken, aztán van, hogy megáll, és úgy kb. mensi előtt/alatt kicsit feljebb megy.

70. Babettii (válaszként erre: 68. - Bucinudli86)
2012. okt. 17. 09:08

Én szívesen járnék kocogni de hol???

Olyan jó látni az amerikai filmekbe amikor a parkba futnak na úgy én is csinálnám de itt....

69. Babettii (válaszként erre: 67. - Bucinudli86)
2012. okt. 17. 09:07

Szia!

Én úgy tudom az nem jó mert ugye függ attól hogy ettél-e már, voltál-e WC-n stb. Nekem mindig azt mondták egy héten egyszer mondjuk vasárnap! :)


Gratulálok amúgy :D

2012. okt. 17. 08:40

Tita80,tényleg nem ajánlják nagy túlsúllyal a futást, meg a nőknek amúgy sem, inkább férfiaknak.Nekünk a csípőnk jóval szélesebb, mint a férfiaké, a térdünkkel egy úgynevezett Q szöget zár be, ami miatt megterhelő nekünk.Na ezzel nem arra akarok senkit késztetni, hogy n kocogjon, nagy ritkán én is megteszem, igaz a maximumom 10 perc volt amit bírtam, de talán jobb mint ha az ember semmit nem mozogna.

Azt hiszem én is túl keveset eszek, de nem is akarok ennél többet enni, mert örülök, hogy összeszükült ennyire a gyomrom.Ma már majdnem soknak is éreztem a kiflimet meg a tejeskávét:)

Nekünk amúgy szobabiciklink van,hát az ellipszist jobban szeretem, könnyebb szerintem, csak mivel nagyobb helyet foglal mint a biciklink, így nem lesz.Kinőttük így is már a lakást:)

2012. okt. 17. 08:35

Szép jó reggelt Mindenkinek!

Képzeljétek, a ma reggeli méreckedés eredménye:megvan az 5.kiló:D

Ki mennyi időnként áll mérlegre?

Én bevallom, minden reggel,ami nem mindig szerencsés, de eddig inkább örömet okozott, mint lelohasztott...

66. Tita80 (válaszként erre: 55. - Bucinudli86)
2012. okt. 16. 18:01

Köszi az üdvözlést :) Igen én is örülök ennek a fogyásnak. Könnyebnek érzem magam, és hogy egyre többen észreveszik.

Igazából én nem túl egészségesen fogyózok, mert tablettátszedek, és keveset/kevesebbet eszem, viszont mindent eszek. Sajnos lusta vagyok mozogni. Igaz ez azért bizonyos túlsúlynál érthető. Meg mondjuk a futást nem is ajánlják. Néha azért meg szoktam mozdulni, van egy ellipszis trénerem, ezzel szoktam néha tornázni. Volt, hogy 20 percet nem bírtam ki rajta, aztán már az egy óra is ment :).

Amúgy lassan fogyok, de nem baj. Ha rendesen mozognék, gyorsabban menne, de nekem így is jó. És minnél "könnyebb" vagyok, annál könnyebb mozognom is. Most pl. épp indulni fog nálunk Kangoo edzés, nagyon érdekel, szertném kipróbálni.

2012. okt. 16. 16:34
De jó, azt hiszem van Fem3-unk, de sose néztem még ezt a csatornát:)))De az összes műsort végignézem majd a youtubon.
64. Babettii (válaszként erre: 61. - Bucinudli86)
2012. okt. 16. 16:28
Ezt szoktam nézni!!!! :) Fem3 azt hiszem :)
63. Babettii (válaszként erre: 62. - 130454e42d)
2012. okt. 16. 16:26

Nekem párom simán benyomja az egészet! :D

Én nem tudok megenni egy egész pizzát :) Max. 2 szelet!

Tudjátok mi zavar a legjobban? az úszógumim :(

A hasam időről időre kisebb (idő kell neki,hogy visszaálljon az eredetire) de az oldalső rész katasztrófa!

Régen imádtam a csinos csípő nacikat most meg olyan nagy gatyákat kell vennem ami felér addig,hogy leszorítsa!

Azt mondják arra csak a torna hatásos :( az elől lévő has-háj az meg evés kérdése!

62. 130454e42d (válaszként erre: 56. - Babettii)
2012. okt. 16. 16:23

15 évig kínlódtam a súlyommal, kipróbáltam a kalóriaszámolástól norbin át a 90 naposig sok mindent, könnyűnek nem mondanám. A mennyiségre figyelek csak, de még ebbe is belefér néha a kihágás.

Egy példa: párommal pizzázni voltunk, ketten rendeltünk egy normál méretet és maradt belőle. Régen egyedül simán megettem volna.

2012. okt. 16. 16:18

Oké, a youtubos linket küldöm:)

[link]

60. Babettii (válaszként erre: 57. - Bucinudli86)
2012. okt. 16. 16:17
Én nem nagyon tudok erről lemondani (meg sokszor csak így van időm enni) úgy,hogy ilyenkor vagy egy paprikát vagy paradicsomot vagy karalábét szoktam enni :)
59. Babettii (válaszként erre: 58. - Bucinudli86)
2012. okt. 16. 16:16

Nem minősül reklámnak! Ha youtubon fent van azt nyugodtan belinkelheted!!! Nem hinném,hogy bárkinek gondja lenne vele :)

Én rendszeresen linkelek :)

2012. okt. 16. 16:02

Most néztem meg egy fiatal anyuka fogyástörténetét és vele készített riportot ami fenn van a youtubon, csak nem tudom, hogy ki lehet-e írni a nevét, meg a linket ahol elérhető.40 kg-ot fogyott kalóriaszámlálással, tök csinos lett.

Tök jó lenne, ha ti is látnátok, csak nem tudom, hogy nem e minősül reklámnak?

Ti is szoktatok ilyen duétás sikertörténeteket olvasgatni?Nekem nagyon sok erőt ad.

2012. okt. 16. 15:57

Én is valahol ott rontottam el, hogy egész nap csipegettem.Emellett a gyerekek, férj maradékát is megettem, hogy ne kelljen kidobni.Most is nehéz, mikor a gyerkőcöm meghagyja a finom rakott káposztáját pár kanál után, és nem lapátolhatom be.Ilyenkor gyorsan megy a kukába, ne is lássam az asztalon:)

Most már figyelek arra, hogy 3 óra elteljen két evés között.

56. Babettii (válaszként erre: 52. - 130454e42d)
2012. okt. 16. 15:54

Hát erre se mondanám,hogy fogyókúrás :)

Akkor szerintem te szerencsés vagy és könnyen fogysz! :D


Én például már nem is veszek itthonra enni rágcsát ne hogy eszegessek egész nap.

Szerintem régebben ezzel rontottam el a dolgot.

2012. okt. 16. 15:10

Üdvözlünk Téged is Tita80:)Nagyon ügyes vagy, hogy 15 kg-ot leadtál, már erre az eredményre is büszke lehetsz!És hogy érzed magad könnyebben?Leírod, hogy hogyan fogyizol, miket eszel?

Nekem ma kifejezetten jó a kedvem, legalábbis a tegnapi naphoz képest.Eddig a 15 nap fogyi alatt a tegnap este volt a legnehezebb, nagy önunalom kellett, hogy ne harapjak bele abba a bizonyos kenyérbe.Arra gondoltam, hogy oké, most eszek kenyeret, pár percig boldog leszek tőle, na de utána mi lesz?Csak a lelkiismeret fog gyötörni...Mielőtt elaludtam arra gondoltam, hogy milyen jó érzés, hogy meg tudtam állni hogy ne falánkoskodjak,tök boldogan aludtam el.

Ebből azt akartam kihozni, hogy legalább akkora boldogságot okozott lefekvés előtt, hogy nem ettem a kenyérből, mint az a pár perc, míg kenyeret eszek.Megérte nagyon:)

2012. okt. 16. 14:10

Én már arra sem emlékszem, hogy mit reggeliztem:S

sziasztok

hogy vagytok?

miért van rossz kedvetek? ne legyen

53. Tita80
2012. okt. 16. 14:00

Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni,ha lehet.

162 cm, és jelenleg 79,3 kg vagyok. Már fogytam 15kg-ot, de még ennyit szeretnék.

52. 130454e42d (válaszként erre: 47. - Babettii)
2012. okt. 16. 13:44
Változó. Reggelizni nem nagyon szoktam, nem igénylem. Ha mégis ritkán, akkor szendvics, vajaszsömle zöldséggel, bundáskenyér. Délben általában egy fogást eszek, ezek sem különösek, hagyományos magyar kaják, csak több zöldséggel talán. Este szintén szendvics, melegszendvics, pizza... A mennyiség: a normál pizzából 2 szelet, melegszendvics 2 kockakenyér összeborítva, szendvics 1 kenyérből, zsömléből.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook