Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2016. májusától fórum

Fogyjunk együtt 2016. májusától (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2016. máj. 25. 22:52

Szia Zsuzska! Örülünk, hogy itt vagy! Üdv a csapatban, nem vagyunk még túl sokan, de a lényeg, hogy biztossuk egymást :)

Én terhesség alatt számolgattam a szénhidrátot! Szerintem Te is kb 150 g ch-t egyél meg, az 1000-1200 kalóriához!nekem is vissza kellene térnem ehhez,mert így alig híztam terhesség alatt !

Szóval minden bele!

2016. máj. 25. 22:04

Sziasztok! Lehet még csatlakozni? :)

Eléggé elúsztam a kilóimmal.. :( és nagyon szeretnék tartozni valahová, hogy ne kelljen csak magam csinálni a fogyást. A barátaimmal nem nagyon tudok erről kommunikálni, mert eléggé elfogultak... Meg nincsenek hasonló helyzetben.

De hogy a lényeget is elmondjam, kb másfél héttel ezelőtt a nővérem születésnapján készült fotókkal sikerült szembesülnöm, majd miután hazaértem minden egészségtelennek vélt dolgot kidobtam a kukába. Teljes sokkot kaptam a képek láttán... És a leghajmeresztőbb az volt, hogy a tükörben nem azt láttam, aki a fotón visszanézett rám. Tisztában voltam vele, hogy nem vagyok egy nádszál, de valahogy a tükörképemmel elnézőbb voltam. Eddig.

Rá sem mertem állni a mérlegre, csak előző vasárnap. Nem mondom, hogy meglepett amit mutatott, mert fotó alapján kb így saccoltam. Szóval 112 kg... 165 cm magassághoz.

És 80 kg lenne a cél első körben. És most nagyon, de nagyon elszánt vagyok. :)

Számolom a kalóriákat, mert amikor kórházban voltam azzal a jó tanáccsal engedtek el, hogy számoljam 1000-1200 körül/nap, így igyekszem ennek megfelelően étkezni. És lassan majd mozogni is. Hétfőn volt egy hete, hogy elkezdtem számolni a kalóriákat, és nem csábultam el még. Szóval ezt már eddig sikerként könyvelem el.

Na jó sokat dumáltam... :) Szóval, jöhetek? :)

21. GraceK
2016. máj. 25. 15:27

Sziasztok!

Ma végre nem akartam felzabálni mindent, amiben cukor van (fél siker) a másik fele az, hogy amikor rám jött az 5 perc, akkor vissza tudtam fogni.

Mai adagom eddig: 1ek. lenmag + 1dl kefír (ez a reggelim), ebéd ill. vacsi ua. csirkemell, paprika, paradicsom, cukkini, tojásfehérje (ezt összesütöttem).

2016. máj. 25. 15:07
Sziasztok! Most eléggé összecsaptak felettem a hullámok, úgyhogy ma eddig még 3 szelet abonettet ettem! Tudom ez nem jó taktika, de így alakult! Holnap biztos mozgok :) ma nem annyira biztos! Lányom beteg, nagyon nyügős! Így...
19. Paszi
2016. máj. 24. 22:24

Én ha dolgozom, az étkezésembe sokkal nagyobb a rendszer, mint amikor itthon vagyok. Ilyenkor gyakorlatilag sokszor elfelejtek enni.


Ma csak ebédeltem kb 1körül: kókuszzsírral készült csirkepörkölt, weight watchers tésztával

És most fogok majd vacsorázni, halat sütöttem, szerintem kovi ubival

12 km-es biciklizés volt a mai mozgás

Szóval az ilyen itthonlétes napok nekem kaja ügyileg elég soványak :D

18. GraceK
2016. máj. 24. 17:21

Én 1,5 éve edzek általában minden nap (gondolom ezért sikerült az elmúlt 1 évben a sok kajálás mellett mégis súlyt veszítenem). Így én inkább a normálisan eszek és ledolgozom, ami fölösleges kalória alapján diétázok.

Van egy nagyon jó oldal amúgy, nem akarok reklámozni, ahol kalóriákat lehet számolgatni, célt beállítani (fogyási célt dátum, napi kalória deficit alapján), aki gondolja keressen rá.:)

2016. máj. 24. 15:22
Paszi üdv a csapatban!
2016. máj. 24. 15:21
Sziasztok! Mai nap eddig nem sokat ettem, egy laza sali hússal! No meg reggeli gyanánt tejeskávé! Mozogni szerintem nem fog sikerülni, de megpróbálok! Ti hogy álltok?
15. GraceK
2016. máj. 24. 13:47
Remek.:) Minél többen vagyunk, annál jobb.:)
14. Paszi
2016. máj. 24. 13:30
Sziasztok, én már január óta csinálom, szivesen csatlakoznék hozzátok, ugyanis egy 8-10 kg még hátra van :)
13. GraceK
2016. máj. 24. 10:59

Jó reggelt Neked is!:)

Én 86kg voltam reggel, ebből ki lehet számolni mennyiről is indultam (nem kevésről). 72-75kg a cél őszre, bízzunk benne, hogy menni fog.:)

2016. máj. 24. 07:32

Jó reggelt Mindenkinek!

Reggeli mérlegelésem 74 kg! Jó lenne 60-rá lemezei, de 65-nél is boldogság lenne :)

2016. máj. 23. 22:41

Gracek gratulálok! Akár hogy is, de ez nagyon szép eredmény :)

Én is olvastam erről az italról, de csak jót olvastam róla! Hát nem tudom milyen lehet!

10. GraceK
2016. máj. 23. 18:59
47kg 7 hónap ez volt a "nem evős" időszak, majd további 20kg 1 év alatt:) Ekkor már a diétát sem vettem komolyan, azt ettem és akkor, amikor akartam.:)
2016. máj. 23. 18:34
Használta már valaki a LIVES italt?
2016. máj. 23. 18:22
S mennyit sikerült, ha nem túl indiszkrét a kérdés? V?gülis ez a leghatásabb módszer ;-)
2016. máj. 23. 16:49
Nem ettem.:) Hónapokig napi 600kalóriát max. ezt a módszert senki se kövesse.:) Azóta megjött már az eszem nekem is.
2016. máj. 23. 16:25

Nem ígérem, hogy sokszor leszek fent, de a napi egy alkalmat megpróbálom :) Holnap mérlegelés és akkor go....


GreceK: Te hogy csináltad?

2016. máj. 23. 15:49
Szia! Örülök, hogy csatlakoztál! Az a jó minél többen vagyunk! :)
2016. máj. 23. 15:47
Sziasztok, remek ötlet:) Én már túl vagyok egy nagy fogyáson, de van még rajtam 10-15kg felesleg, és az őszi hasplasztikám előtt szeretnék megválni tőle.:) Szívesen Veletek tartok.
2016. máj. 23. 15:43
Szia! Üdv a csapatban! Akkor akár kezdhetjük is! Ez egy hirtelen ötlet volt, de talán most sikerül! Reggel mérlegelek!
2016. máj. 23. 15:30
Szia! Én szívesen csatlakozom. 10 kg a cél odafigyeléssel és mozgással.
2016. máj. 23. 15:22

Sziasztok!

Valaki velem tart! Szeretnék leadni kb. 10-15 kilót gyerek mellett! Mozgással és megfelelő táplálkozással! Gondoltam együtt könnyebben menne!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook