Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyásom egyszerűen és eredményesen fórum

Fogyásom egyszerűen és eredményesen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyásom egyszerűen és eredményesen

1 2 3 4
2010. dec. 8. 13:35

A lényeg minden benne van a cikkedben.

Szerintem rajtad kívül még nagyon sokan tapasztaltuk, hogy türelem kell és nem hirtelen 25 kiló fogyás.

Ha kizárod az életedből a szénhidrátot, akkor a diéta végeztével simán visszajönnek a kilók!


Ez a 10 hónap nagyon szép teljesítmény!

Köszi, hogy leírtad így összefoglalva is! A maradékot is megcsinálod! :)

2010. dec. 7. 22:20

erről beszélek nincs csoda diéta nincs csoda bogyó csoda tea csoda szer :(


szerintem ez akármilyen csoda szer nem egészséges én nem hiszek benne és nem is mernék semmit ki próbálni :)))))

annál jobban szeretem a testem hogy mindenféle szereket kipróbáljak :)


pont ez a lényeg nem értem 2 hónap 25kg????????

nem nem egészséges :(


én nem hinném hogy 90-ről lefogyok 60-ra és 100kilóra hízok vissza:))))))))



és én nem vagyok legyengül sőt nagyon is egészséges vagyok és azt eszek amit megkívánok :)

82. 954fd2f620 (válaszként erre: 81. - Kerzsi49)
2010. dec. 7. 13:39

köszönöm

remélem sikerül hajrá :)

2010. dec. 7. 13:27

Kedves Erika!


Gratulálok a kitartásodhoz.

Ma kezdtem el a leves diétát, két éve sikerült 10 kilot leadnom, de én krémleveseket ittam amikor megéheztem.

80. 954fd2f620 (válaszként erre: 78. - Zs.zsa)
2010. dec. 7. 13:14

nekem is tetszik a paleo de sok olyan van benne amit imádok pl. a hüvelyesek

gratulálok neked:)


igen ha meg szoksz egy étrendet nem nehéz hozzá szokni

de könnyű megszokni és elhízni a nem egészséges kajáktól :(

79. 954fd2f620 (válaszként erre: 77. - D8314e4813)
2010. dec. 7. 13:11
köszönöm viszont neked is:)
78. Zs.zsa
2010. dec. 7. 09:10

Én a paleolit étrendtől fogytam február óta 10 kilót - még kb. három kilót kell fogynom, mire letelik egy év, elérem az ideális súlyomat. Megjegyzem, mások sokkal gyorsabban fogynak ettől az étrendtől, nem ritka, hogy két hónap alatt 8-10 kilót adnak le - éhezés nélkül. Igaz, nehéz tartani ezt az étrendet, illetve inkább nehéz elkezdeni, mivel sok mindent ki kell hagyni, ami azelőtt lényeges része volt az étrendnek.De ma már nincs az a pénz, amiért visszatérnék a normál étrendre - és ez a kulcsa annak is, hogy soha többé nem fogok visszahízni.

Nemrégiben, egy külföldi út során az első pár napon azt ettem, amit elém raktak. Rettenetesen éreztem magam, mintha egy téglát tettek volna a hasamba. Onnantól kezdve csak azt ettem meg, ami nagyjából belefér a paleolit étrendbe, úgyhogy gyorsan visszanyertem azt a könnyedséget, amit a paleó hozott az életembe.

2010. dec. 7. 08:53

Kedves Erika!


Én is szeretnék gratulálni, mert megérdemled...:)

Ismerős az érzés, tudom, hogy egész más életérzést jelent, mikor valaki elégedett önmagával, a külsejével, mert sokkal csinosabb, vonzóbb, fiatalosabb, mint korábban, én is párszor már megszabadultam a fölös kilóimtól, tudom milyen ez. De...

"Minden rosszan van valami jó", és a +30 kiló, az egyértelműen rossz...

Annyi jó mindenképpen van benne, hogy a +30kiló nélkül most nem élhetnéd meg ezt a frenetikus érzést, nem éreznéd magad ennyire szépnek, fiatalosnak. A külső is formálja a belsőt, és fordítva. Azt gondolom, a +30 széppé formálta a belsőd.:-) Nincs ennek üzenetértéke, csak leírtam, hogy ez volt az első gondolatom, ahogy itt olvastam a hozzászólásokat.

A módszeredben hiszek magam is, nem fogyókúrázom, de mégis fogyok. Egyáltalán nem éhezem, figyelek arra, hogy mit eszem, a mennyiséggel már nincs gondom, ráállt a szervezetem.

Még egyszer gratulálok Neked és a gyerekeidhez, békés, szeretettel teli Karácsonyt kívánok Neked és a családodnak!

Üdv.: Tibi

2010. dec. 6. 20:12

sokat számít a súly minden szempontból :)


nem hiszi el senki hogy 12éves nagy fiam van:)

és ez jóóóóóóóó

meg mikor megyek az utcán és sokan rég nem látott ismerősök nem ismernek meg ez is jó

ma mondta valaki hogy nem ismert meg mert nem ehez az alkathoz szokott :)))))))


sőt még ennél is szuperebb szeretnék lenni és leszek is az tuti:)

2010. dec. 6. 19:34

Igen nagyon nagyon megfiatalodtál:)))

Amúgy hihetetlen mennyit számít a súly ebből a szempontból is.Bombázó fiatal anyuka lettél:))

Nagyon nagyon ügyes vagy!!

74. Shirley2 (válaszként erre: 73. - 954fd2f620)
2010. dec. 6. 19:25
Teljesen olyan, mintha az "utána" képen sokkal fiatalabb lennél, mint az "előtte" képen. Bár már megtettem, de mégegyszer gratulálok!!! :)
73. 954fd2f620 (válaszként erre: 70. - Micce26)
2010. dec. 6. 19:22

persze hogy sikerülhet mindenkinek sikerülhet csak nagyon akarni kell :)))))

és persze mindenkinek meg kell találni a módszert amit be tud tartani :)


sok sikert neked:)

és remélem maradok is ilyen egészséges amilyen vagyok most :)

mert sokan bele betegednek a fogyókúrába nekem annyit nem ért a dolog

72. 954fd2f620 (válaszként erre: 69. - Gabika79)
2010. dec. 6. 19:17

hajrá :)

több idő kell pont ezt írtam az imént :)

nincs semmilyen csoda diéta persze van a koplalásos módszer de az úgyis megbosszulja magát

71. 954fd2f620 (válaszként erre: 68. - Lisica)
2010. dec. 6. 19:15

hát nem lett meg a 30kg igen hamar megjelent a cikk:)de sebaj:)


mindenki a csodát várja az nincs:)))))))))))))


de ez nem olyan érdekes mert senkinek nem jön hogy elhiggye pedig ennyi a nagy titok ☺

hogy nincs semmi titok

egészségesebb ételek sok zöldség hús gyümölcs kevesebb tészta félék kenyér félék :)))))és persze mozgás:)ilyen vagy olyan kinek mi jön be:)


és persze mint mindenki gyorsan gyorsan akarja de ez nem olyan hogy hopsz és már le pattannak a kilók

2010. dec. 6. 17:00

Hát azt hiszem, hogy egy óriási GRATULÁCIÓ-val kezdenék.Példaértékű amit élértél.Sok gyermekes anyukának lehetsz a példaképe.Én még szülés előtt állok és sajna jó pár kiló felesleggel és egy picit fiatalabban.De kérdezem én, ha neki 3 gyermek után 30kiló felesleggel sikerült elérnie a célját, akkor nekem miért ne sikerülne???

Köszönöm,hogy többek közt te is meggyőztél.

Élj tovább így egészségesen!

Maradok csendes olvasód!

2010. dec. 6. 16:17

Csak nézem a képeidet és döbbenet, mintha fotóshoppal vágták volna össze! Hihetetlen akaraterőd van. Én már vagy 20szor nekikezdtem a fogyókúrának, mióta megszültem(másfél éve), de a mérleg +7kg még. Kicsit el vagyok kenődve, de látva, hogy más halandóknak is sikerült:-), megint újrakezdem a mai naptól! Főleg miután anyukám megjegyezte, hogy milyen szépen kigömbölyödtem...:-(

Eddig mindig 1 hét alatt akartam lefogyni, most kicsit:-) több időt adok magamnak...

Gratula neked, és remélem nekem is meg fog születni a sikersztorim!

68. lisica
2010. dec. 6. 12:13

én má

r nagyon vártam a cikkedet,mert régebben olvastam,hogy ha meglesz a -30,akkor leirod.vártam,mert azt hittem,lesz benne valami csodarecept is...közben magam is rájöttem,diéta helyett életmódot kell váltani,és a cikked is csak megerősitett benne.

csak gratulálni tudomk.

2010. dec. 6. 08:26

Erika!Gratulálok a kitartásodhoz!!

És a sok-sok -kilókhoz:))

66. 954fd2f620 (válaszként erre: 65. - Csera)
2010. dec. 5. 20:13
ok majd küldök privibe:)
65. csera (válaszként erre: 61. - 954fd2f620)
2010. dec. 5. 20:04

Köszi a választ és azt is, hogy nem "kifogásokkal" jöttél.

Azért még várom a recepteket, ha van időd másolj be ide is :)!

64. 954fd2f620 (válaszként erre: 63. - Kriszta1111111111)
2010. dec. 5. 16:45

köszönöm szépen :)

nagyon tetszik nekem is mikor rá találtam bele szerettem :)

még kis kitartást kívánok neked meg lesz ügyes vagy:)

2010. dec. 5. 07:26

Szia Erika!


Gratulálok megint, bár magamban már ezerszer megtettem!


Az én diétámban is hatalmas segítség voltál/vagy, amikor mélyponton voltam/vagyok, mindig a naplócímed jut az eszembe!

Aki komolyan veszi a diétát, annak egy kincs ez a mondatod és persze a te akaraterőd!

Sokszor jutsz eszembe, remélem hamarosan csatlakozhatok hozzád, bár én még nem vagtyok "kész", de január végére én is fel akarom emelni a kezem! :-)


Pusz

2010. dec. 4. 20:38
Gratulálok! +18 kiló van rajtam a terhesség után. Velem az a baj, hogy tul gyorsan akarnék megszabadulni a kilóktól, ami tudom nem jó. De most leteszek erről, és a junius végét jelölöm ki. Végül is a lényeg, hogy okosan.
61. 954fd2f620 (válaszként erre: 59. - Csera)
2010. dec. 4. 20:38

köszönöm szépen :)

igen egyszerűnek tűnik de sok idő kell hozzá a kitartáson van a lényeg :)


de azért annyira nem lehet belepusztulni nem mondom hogy nem voltam éhes soha sőt

de egy idő után mikor ezt megszokod össze szűkül a gyomrod jól laksz fele adaggal is :)


igen anyagi :)

nekem a család is sokszor ezt ette mert a gyerekeim imádják mindig azt mondták isteni finom miért is ne lenne finom egy paradicsom leves vagy egy zöldbab leves????

kivéve apust mert szereti a csirke mellet de neki külön főztem és nem főztem magamnak minden nap külön :)


A torna na ez volt a bajom nekem is mindenki rajtom lógott mikor tornáztam vagy éppen éhes volt vagy be sza...t vagy tuti valami baja volt a semminél jobb de inkább a terem z a nekem való most szerencsém mert olcsón vettem bérletet :)

meg jár nekem is 2 órácska:))))))))))


persze jönnek akik itthon tornáznak hogy csak arra van időd amire akarsz ja :)én tudom milyen, ha alszik akkor mint a mérgezett egér körbe futod a lakást :)este ha alszik örülsz ha le teszed a segged de már a fejed alszik :)de igen ha nagyon akarod meg lehet oldani úgy hogy közbe hárman csicseregnek körülötted nem tudsz oda figyelni és egy idő után csak azon kapod megad lennék már túl a gyakorlatok :(és haladj tovább:))))))))ez már nem olyan jó

mikor terembe jártam ott beszéltük hogy a torna nem olyan gyorsan megcsinálom a gyakorlatokat és futunk tovább hanem az teljes odafigyelést magadra :)))


hosszú lettem:)


bocsánat ez csak rám vonatkozik ezzel senkit nem akarok megbántani nem áll szándékomba :)

60. 954fd2f620 (válaszként erre: 58. - Berkmo)
2010. dec. 4. 20:15

én is szedtem gyógyszereket a második terhességem előtt és +10kilóval indultam:(

én is igyekeztem hátárt húzni nem jött össze imádom a csokit pl.


mindenféle leves jó szerintem sőt én rántással csináltam na nem sűrű rántással hanem 1-2 kanál lisztel :)


sok sikert kívánok neked remélem össze jön a -15kg mielőtt terhes leszel:)

59. csera
2010. dec. 4. 18:47

Erika, köszönöm :D! Köszönöm a többiek nevében is ezt a cikket.

Végre valaki, aki nem akar szigorú szabályokat ránk erőltetni :). Persze így leírva, nagyon egyszerűnek tűnik, de biztosan nagy "munka" volt.

Szeretném utánad csinálni, bár nekem kb. 10 kg-ot kellene már "csak" lefogyni, de... és mindig ott a DE, nem könnyű.

Nem köntörfalazok, sajnos anyagi oka is van, a betartásnak. Igen, nem sokkal drágább a leves, mint a paprikás krumpli, de nem főzhetek 2-3 félét, ha egyre is alig fut. Ezért nem tudok konditerembe se járni, az itthoni tornának pedig népsűrűségi akadályai vannak :(, na meg az időhiány!

Persze így is haladok, csak lassan.

Nagyon örülnék ha néha megosztanál egy-két leves receptet velünk, mert ugyan olvasgattam a naplódban, de 18 oldalnyi anyagot nem tudok átolvasni, korlátozott a netünk és azt is 3 fele kell osztani.

Várjuk a további ötleteidet és légy büszke magadra!

58. berkmo
2010. dec. 4. 18:36

Szia!


Gratulálok én is, erős és kitartó anyuci vagy!:)

Én is szeretnék kicsit fogyni, mert a sok hormon gyógyszer miatt kb. 20 kg-val többet mutat a mérleg és még az első sincs úton! Kicsit félek, hogy mi lesz, ha sikerül a bébike és felszedek még kb. 30 kg-t?! Abból a szempontból szerencsés vagyok, hogy nem vagyok édes szájú, nem szeretem a csokit sem! De a tésztákat imádom, bár igyekszem határt húzni! Egyébként a leves jó ötlet, én is nagyon szeretem! Elárulod, hogy milyen levesekkel próbálkoztál?

Már próbálkoztam 2 hetes diétával többször is, de sajnos később vissza is jött az a pár kiló, amiket oly nehezen lekínlódtam magamról!:(

Nekem is jó lenne ledobnom legalább 15 kg-t, talán sikerül! Esetleg ha van ötleted, szívesen venném!

57. ebba518fdb (válaszként erre: 1. - 954fd2f620)
2010. dec. 4. 13:16
szia :) nagyon jó a cikk.. :)) gratulálok hozzá és a fogyásodhoz is.. :))) nincs min szépíteni, BOMBA ANYUCI lettél.. :DDDDD ügyes vagy nagyon.. sok puszi :))
56. 6be116df82 (válaszként erre: 54. - 954fd2f620)
2010. dec. 4. 11:12

Bence 7 hónapos, és már közel sem szopizik annyit, mint régen. Viszont maga a szopizás mint olyan nagyon fontos neki, lelkileg, meg persze nekem is.


Nekem 1x majdnem elapadt a tejem, és azóta sincs annyi, mint anno, de úgy tűnik neki elég :-))))

Hallottam, hogy a leves jó, de én annyira nem vagyok leveses. Lehet rá kéne szoknom.


Azért köszi, hogy válaszoltál, majd akkor meglátom nálunk hogyan lesz.

55. 954fd2f620 (válaszként erre: 51. - Molyka)
2010. dec. 4. 11:03

nem lóg sehol ha arra vagy kíváncsi :)


vannak terhességi csíkjaim a derekamon és a combomon :)

de ezek már első terhességnél volt :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook