Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás megfelelő étellel és mozgással fórum

Fogyás megfelelő étellel és mozgással (beszélgetős fórum)


1 2
2010. márc. 5. 13:29

Az bizony nagyon jó áron van.A gyógyszertáratok az országos hálózat vagy magán?

Megkérdezem majd én is csak vegyék le a gipszemet.

31. geridina (válaszként erre: 30. - Szkatica30)
2010. márc. 5. 11:15
bizony, nálunk 250 ft a 250 gr-os (vagy fél kilós, már nem is tudom:)
30. Szkatica30 (válaszként erre: 29. - Geridina)
2010. márc. 5. 10:52
Gyógyszertárban is lehet zabkorpát kapni?Még nem is hallottam róla.
29. geridina (válaszként erre: 23. - Szkatica30)
2010. márc. 5. 09:11

Igen, nagyon drága, én is nagyon spórolok vele.

Alexandrásat nem szabad venni, mert kétszer annyiba kerül. Viszont a gyógyszertárban elég olcsó. Mondjuk még mindig feleannyiba kerül csak mint a norbiliszt, amit sokan használnak a másik fórumon. De én nem abba a fizetési kategóriába tartozom:)

28. kozmaedo (válaszként erre: 24. - Évus26)
2010. márc. 4. 20:54
Sztem is ha lecsökkented a szénhidrátot akkor 1-2 hét alatt le kell mennie 1kg-2kg-nak. De viszont az biztos hogy a kajában nincs pardon.
27. Szkatica30 (válaszként erre: 26. - Évus26)
2010. márc. 4. 18:48
Ez biztosan égi jel.
26. Évus26 (válaszként erre: 25. - Szkatica30)
2010. márc. 4. 18:30
Nekem nem lesz nehéz megállni a mérlegre állást, mert elromlott a mérlegem. Csak 2 hetente tudok és fogok méretkezni.
25. Szkatica30 (válaszként erre: 24. - Évus26)
2010. márc. 4. 18:17

Ha megszorítod a szénhidrát bevitelt és tényleg betartod a szabályokat,akár már az első héten is megszabadulhatsz 1-2 kilótól.

Én havonta csak egyszer álltam a mérlegre(ez volt a legnehezebb),az első hónap végén 7 kilóval voltam kevesebb.Kitartást kívánok!

2010. márc. 4. 17:47

Sziasztok!

Olvasom, hogy Nektek már volt nagy fogyásotok.

Én most készülök erre és remélem lesz is hozzá erőm, kitartásom.Hétfőn kezdtem, eddig minden úgy alakul, ahogy terveztem. Minden nap torna, én is Norbira aerobikozom vagy kickboxolok. És odafigyelek mit eszem.

Kérdésem, hogy mennyi idő után indul be a fogyás? Mikor válik láthatóvá?

20 kg-t szeretnék leadni első körben, 85-ről indulok.

Köszi

És kitartást mindenkinek, aki épp benne van.

23. Szkatica30 (válaszként erre: 22. - Geridina)
2010. márc. 4. 13:17

Igen.én is szoktam zabkorpát használni,bár lassan az is a "megfizethetetlen"kategóriába tartozik.

Én szoktam zabpelyhet is csinálni köretnek.Egy adagot,leforrázok sós vízzel,hagyom megpuhulni és azt eszem.Nekem ízlik és hamar telít.

22. geridina (válaszként erre: 21. - Szkatica30)
2010. márc. 4. 12:58
De például jó lehet köretnek (én csak magában szoktam enni) egy kis zöldséges fasírt is, zabkorpával isteni
21. Szkatica30 (válaszként erre: 20. - Geridina)
2010. márc. 4. 12:56
Igen,a karfiolpürét én is szeretem.Szoktam rátenni pirospaprikás petrezselyem zöldet,isteni!
20. geridina (válaszként erre: 19. - Szkatica30)
2010. márc. 4. 12:52

például karfiolpürét, ami ugyanolyan, mint a krumplipüré.

De én nem szoktam köretet csinálni. Ha ilyen kaját csinálok, amiben husi van, akkor a családnak sütök ki krumplit én meg üresen eszem

19. Szkatica30 (válaszként erre: 16. - Geridina)
2010. márc. 4. 12:51

Ezt gondoltam,de mit adsz a husik mellé?

Nekem mindig az a gondom,hogy egy idő után már nem bírok ránézni a zöldségekre.

18. geridina (válaszként erre: 17. - Szkatica30)
2010. márc. 4. 12:51
Tudom, már válaszoltam is:)
2010. márc. 4. 12:49
Geridina,a 14. hozzászólást hozzád intéztem,csak nem a válasz erre részre klikkeltem.
16. geridina (válaszként erre: 14. - Szkatica30)
2010. márc. 4. 12:48

Hát, ez elég bonyolult. Most így nem tudom felsorolni, de például csirkéből bármit, májból bármit, húsból bármit. Persze, ami ne panírozott, mert az már csak napközben ehető.

Én májból is rengeteg mindent csinálok, de ugyanígy csirkezúzából kapros zúzalevest jó sok répával, zöldséggel, vagy zúzapörköltet, stb.

Szinte minden kaját meg lehet így csinálni.

15. geridina (válaszként erre: 13. - Nyunyuné)
2010. márc. 4. 12:47

Igen, norbi honlapján.

De nincs fenn mind.

Én azt javaslom, ha érdekel, az első könyvét szerezd meg, én még mindig aszerint csinálok mindent, pedig azóta már egy csomó mindent átkódolt:)

2010. márc. 4. 12:46

Ok és mi az Update ebéd?

Főleg a köreteid érdekelnének.

2010. márc. 4. 12:41
És ilyen táblázatot esetleg a neten találok?
12. geridina (válaszként erre: 10. - Szkatica30)
2010. márc. 4. 12:35

Annyi, hogy a kódok szerint kajálok, és főzök.

A férjem egyébként annyira megszerette ezeket a kajákat, hogy brahiból ő is ezt ette. Nem tornázott, nem szenvedett, kenyeret evett zsírral:)

És lefogyott 15 kilót csak annyival, hogy este már azt ette, amit én. Ennyi

11. geridina (válaszként erre: 10. - Szkatica30)
2010. márc. 4. 12:34

Szigorúan magamtól.

Azért nem szoktam híresztelni, hogy norbizom, mert mindenkinek az az első gondolata, hogy az drága:)


Az életben nem rendeltem kaját, és nem vettem norbi termékeket, süteményeket, lisztet. Az megfizethetetlen.


Este parizer, virsli, paradicsom, stb. és már meg is van az update vacsora:)

10. Szkatica30 (válaszként erre: 9. - Geridina)
2010. márc. 4. 12:31
Magadtól csináltad vagy rendelted az Update kajákat?
9. geridina (válaszként erre: 4. - Szkatica30)
2010. márc. 4. 12:21
Kislányom szopizott, én úgy kezdtem bele az update-be. 25 kilót adtam le 5 hónap alatt, és mire végeztem, a gyerekem még mindig szopott (1 évesen). És utána még 3 éves koráig:)))
8. geridina (válaszként erre: 3. - Nyunyuné)
2010. márc. 4. 12:20

Az update egy kódrendszer, a ducitréning pedig Norbi tornája, amit mindig fejleszt, újakat ad ki:)

De nagyon jók

2010. márc. 4. 12:17
Főként én is fehérje alapú diétát csinálok és igyekszem kevés szénhidrátot enni. Nekem eddig ez vált be legjobban. Nem éhezem. Régen csináltam a 90 naposat de az mellett igen éhes voltam. Igaz fogytam vele 3 hónap alatt 12kg, de az utána szépen vissza is jött. Most volt kb. 1 hónapom amikor nem annyira figyeltem a kajára és a dolog csak annyi volt hogy nem fogytam viszont egy dkg sem híztam. És sztem ez nem mindegy.
6. Szkatica30 (válaszként erre: 5. - Nyunyuné)
2010. márc. 4. 12:14
Mindenki ezt mondja,de nekem nem volt vele gondom.Olyan jó kajákat ettem.Volt,hogy a férjem is azt ette,(pedig neki undorító kockahasa van))annyira ízlett neki.
5. Nyunyuné (válaszként erre: 4. - Szkatica30)
2010. márc. 4. 12:10
Az az Atkins diéta nagyon nagy akarat erőt kíván nem?De majd utána nézek Én is:D
2010. márc. 4. 12:06

Én borzasztó hízékony alkat vagyok.

Pár éve az Attkins módszerrel dobtam le 17 kilót.Tudom ez durva szénhidrát megvonással és túlzott fehérje bevitellel járt,de nem érdekelt,mert újra 63 kiló voltam és jól éreztem magam a bőrömben.Amikor a túlsúly nagy része lement(úgy 15 kiló)csak akkor kezdtem el tornázni.Heti 7 alkalom,mindig egy órát,kőkeményen.Utána már ehettem "szénhidrátot" de csak mértékkel.

Addigra viszont már nem is érdekelt a fehér kenyér és társai.

Nem volt jojo effektus.

Most van rajtam jó pár kiló felesleg,de nem foglalkozom vele,amíg a kislányom szopizik.

2010. márc. 4. 12:06

Sziasztok!

Én is fogyózok bár én még csak egy hete kezdtem azóta oda figyelek mit eszek és mikor és mindennap tornázok vagy Béres Alexandrára vagy pedig a Rékára.

De igen nehéz megállni.Az update-s módszert ismerem de az a ducitréning?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook