Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tavasz kezdettől fogyás a bikiniszezonra-kalóriacsökkentéssel, sok mozgással;) fórum

Tavasz kezdettől fogyás a bikiniszezonra-kalóriacsökkentéssel, sok mozgással;) (beszélgetős fórum)


2011. márc. 7. 22:02
Mindenki akinek van kedve csatlakozzon!:) Arra gondoltam együtt könnyebb lesz, mindig leírjuk a napi étrendet, mennyit, mit mozogtunk, egymásnak tanácsokat adunk stb.. De persze, hogy mégiscsak érezzük, hogy csapatban folyik a munka, bizonyos szabályok és keretek szerint csinálnánk mindent. Először is mindenki írjon magáról, adatairól pár szót, majd közös célkitűzés, elhatározás, azután mérések és hetenként, havonként újra mérés. A heti 3 edzésnek meg kell lennie+2,3l víz!, és nem szabad koplalnunk, de a napi normál kcal szükségletünket kb 20%kal csökkentenénk: [link] , [link] - érdemes elolvasni ezeket, én rengeteget okosodtam, és e kettő cikk szerint csinálhatnánk az egész fogyást, amely tulajdonképpen nem lenne más, mint egy bizonyos életvitel, egészséges életmód, amely kicsit lassabban haladó, de tartós és biztos fogyást eredményez-->ez tuti;) No kinek van kedve hozzá?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook