Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás mellett kollagén fórum

Fogyás mellett kollagén (beszélgetős fórum)


7. Cidanoi (válaszként erre: 7. - Tomasz333)
2022. szept. 21. 22:52
Nincs benn tapasztalatom, de megnéztem az összetevőit, minden ok, csak a kollagénnél nem írják melyik típusú, ennek hiányában nem venném meg, akármennyi is az ára. Ezt leszámítva, ajánlott termék, főleg a glükozamin tartalma miatt, de mind a 3 kapszulát meg kell enni, mert anélkül nem hatásos, 1500 mg a standard, vagy nincs hatása a glükozaminnak, továbbá, javasolták a szünetet, nos én azt nem tartanék.
6. Glori88 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 14:34
Én 20 kg-t fogytam és nem lóg. Igaz, nekem az erős hízékonyságomat leszámítva jó a genetikám. Arcom, bőröm szép, csak nagyon könnyen hízok. Hány cm vagy és hány kg?
5. Cidanoi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 20. 21:18

A bőr lógni fog, főleg, ha nő vagy és, ha gyorsan fogysz.

Nem a kollagén fog megmenteni, egyszerűen a bőrnek idő kell, míg visszahúzódik és nem fogja azonos ütemben követni a fogyásod. 70 kg fogytam, tapasztalat :)

Igyál sok-sok vizet ;) A kollagénből az I. típusút válaszd, állj neki erősítő gyakorlatoknak, az fog adni tónust a bőrödnek és az izom jó külsőt fog kölcsönözni.

4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 20. 14:37
Szerintem is sokkal több múlik a genetikán, mint a kollagénen. Egyébként meg tényleg kevés infót írtál, a kor ilyen esetben a legfontosabb, meg a magasság, mert nem mindegy, hogy egy pici ember akar ennyit fogyni, vagy egy "óriás" :D
3. Cicamica3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 20. 14:34
A korodtól függ.
2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 20. 13:14
A kollagén nagyon jó, de azért nem csodaszer. Sok múlik a genetikán. illetve ne hírtelen fogyj, mert akkor nem tud a bőröd elég gyorsan visszaállni. Korod sem mindegy, fiatalon kisebb az esélyed a logó bőrre.
2022. szept. 20. 12:50
Sziasztok!Szeretnék segítséget kérni!Kb. 40kg-ot szeretnék fogyni és nem szeretnék lógó bőrt magamon ,,,mindent szeretnék megtenni ennek elkerülésére...olvastam,hogy kollagén is segíthet....szerintetek melyik lenne a jó?Járt már valaki hasonlóan esetleg mint én?Mit tanácsoltok?Köszönöm ha válaszoltok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook