Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ez beszólás volt a fogorvostól, vagy én értem félre? fórum

Ez beszólás volt a fogorvostól, vagy én értem félre? (beszélgetős fórum)


1 2
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
jan. 24. 17:43
Olyan rossz aurájuk van ezeknek a rendelőknek, mindig megzavarodik az ember.
11. 996b40d6f5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 17:32
Az volt.
10. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 17:31
Szerintem csak jó pofizni próbàlt. Kérdezz rá egyértelmüen. Ezt tényleg nem megfelelöen kérdezted. Férjemnek csinàltak implantot pont oda mert hogy a többi fog odébb vándorolhat így.
9. 80ASIQ (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 17:30
8. ponthoz: Ezt is el tudom képzelni. De, mondom, én nem ismerem őt. Persze, hogy az ideális, ha minden fog megvan. De egy fog hiánya még elmegy. Nekem jóval több hiányzik, de így is jól megvagyok, nem vállalom a beültetés (vagy híd) nyűgjeit. A beültetés nem mindenkinek sikerül (úgy hallottam, de nem értek hozzá) a híd pedig a szomszédos fogak károsodásável jár. Én hagynám így ahogy van, de döntsd el Te.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 80ASIQ)
jan. 24. 17:24
Mivel sokszor jártam már ott, több alkalommal beszélgettünk kezelés után fogászati témákról hosszabban problémáimhoz kapcsolódóan, lehet, hogy úgy gondolta, hogy már belefér egy ilyenféle laza "tahóskodás" is?:)
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 80ASIQ)
jan. 24. 17:18
Különben igen, végülis egyik baj sem a doktor baja, amivel odamennek. De a proktológusnak sem baj a fogorvos aranyere, ha odamegy rendelésre.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 80ASIQ)
jan. 24. 17:14
Én nem is félek kifejezetten az orvosoktól, szóval nem úgy megyek oda, hogy összeesek. De ott a kezelőben mégis kicsit másképp van az ember. Mint amikor otthon felmondom a tételt nagy büszkén, belépek a vizsgaterembe és megilletődök.
5. 80ASIQ (válaszként erre: 2. - 55Judit)
jan. 24. 17:10
Kritikus vagy Judit! Neked rendben vannak a fogaid? Bevallom, már nem emlékszem, mi volt a panaszod. Nem tud mindig az ember szabatosan fogalmazni. A "hülye" kérdésre azért válaszolhatott volna kicsit udvariasabban.
jan. 24. 17:07
Számomra is udvariatlannak tűnik, de lehet, hogy ha ismerném az illetőt, másképpen ítélném meg. Emiatt ne keress másik dokit, ha egyébként jó. Megnézve az ábrát a fogsorról, ez nagy őrlő fog. Ha csak ez hiányzik, akkor SZERINTEM semmi probléma.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 55Judit)
jan. 24. 17:03
Jó, hát az ember épp nincs topon fogorvosnál, nem félek kifejezetten, de azért gyorsabban ver a szívem. Mint mindenkinek szerintem.
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 17:01
A foghiány mindenképpen baj. nem jól tetted fel a kérdést. Ő pedig hülye kérdésre hülye választ adott. Miért rávezetni próbálod, miért nem kérdezed meg konkrétan amit akarsz? A fórumban meg tudtad fogalmazni, ment volna az orvosnál is.
jan. 24. 16:52

Fogorvoshoz járok, elég sok problémám volt. Megcsináltattam mindent: tömés, csere stb.

Kérdem, hogy az nem baj, hogy a jobb oldalon a felül van hetes fog, alul meg nincs. Azt mondja, hogy "nem nekem baj". Arra utalva nyilván, hogy az én bajom, hogy ott ki kellett húzni. Arra akartam rávezetni a tisztelt doktort, hogy kellene oda egy implantátum? Szerintem ez elég beszólás-szerű volt. Vagy csak én reagálom túl.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook