Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogimplantáció fórum

Fogimplantáció (beszélgetős fórum)

12. flencsi (válaszként erre: 10. - Judytom)
2020. júl. 9. 21:14
Kedves Juditom üdvözöllek látom hogy több mint egy éve irtál a fórumba. Azóta megtörtént beavatkozás a müfogsoroddal? Kösznöm ha válaszolsz. Szép estét kívánok....
2020. júl. 9. 21:11
Sziasztok kedves fórumozók! Legyetek szívesek válaszolni akinek mostanába volt fogbeültetése. én alsó kivehetős fogsoromat szeretném lecserélni. 8 darab implantátumot ültetne be altatásban akarja. Félek is az altatástól és nem beszélve a beavatkozás és fogkoronák áráról.Gondolkodom még az úgynevezett patentos müfogsor rögzitésről is. van köztetek olyan akinek ez va? az érdekelne hogy mennyibe került az alsó.felső és hogy mennyire stabil és hogy azaz ételdarabok alászorulnak a fogsornak? Irjatok legyetek szivesek nagyon fontos és sürgős lenne. további szép estét kívánok4
2019. febr. 28. 10:39

Helló kedves Fórumozók!

Felső müfogsort szeretnék 4 implantátummal rögzittetni. Véleményetek, esetleg javaslatotok van, hogy hol csináltassam. Köszönöm a segitségeteket. Judytom

9. baba73b (válaszként erre: 8. - Andi93)
2018. aug. 12. 21:42
Szia Andi.1 hónapja lettem kész,Felül 10,alul 8 implant van.Hol csináltattad?
2018. aug. 10. 17:17
Sziasztok! Én is követem az infókat.Sajnos nem voltam elég okos és rosszul végződött.Hallott-e valaki olyat,felülre és alulra is 10-10 implantátumot ültettek be ? Alsó fogsorom most borzalmasan előre áll,beszélni alig tudok,pedig 2 hét múlva tanítanom kell.Ugyan altattak,de utána sokat szenvedtem a varratoktól.És az egész eddig 1,8 millió ft. tetejébe nem is sikerült,elrontották,de természtesen nem ismerik el.Válaszuk:"ez csak ideiglenes fogsor"
2018. júl. 13. 23:18

Sziasztok!

Követem az infókat.

Még a legelején tartok.

Azt tudom 5 db lenne nekem is.Most rajtam múlik,hogy hogy döntök. Gyüjtöm az infókat :-)

Tulajdonképp a behelyezés után aznap mennyire fáj. Illetve lehet e másnap dolgozni simán?

2018. jún. 17. 13:10
nekem nagyon jól sikerült, nem is fájt, csak az injekció
5. baba73b (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2018. jún. 13. 23:55
Szia Andi.Hol csináltattad?Fájdalmas volt?Egyfázisú,vagy kétfázisú implant került be?Elég volt a csontállományod hozzá?
4. baba73b (válaszként erre: 2. - Excaliburné)
2018. jún. 13. 23:54
Szia.Hol csináltattad?Mennyi ideig tartott a behelyezéstől a terhelhetőségig?
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Baba73b)
2018. jún. 13. 16:32

Nemrég kaptam 5 implantátumot.

Mit szeretnél tudni?

2. Excaliburné (válaszként erre: 1. - Baba73b)
2018. jún. 13. 16:15

Szia Baba,

Nekem 1 foghíjam lett implantátummal pótolva.

Kb.10 éve csináltattam meg és soha nem bántam meg,hogy nem koronám lett amihez még 2 fogamat le is csiszolták volna.

Azóta is stabil és olyan mintha a saját fogam lenne kinézetre és majdnem érzetre is.

Üdv,

Linda

2018. jún. 13. 15:24
Sziasztok.Tapasztalatokat szeretnék kérni,olyan emberektől,akik fogászati implantáción estek át.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook