Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogimplantáció fórum

Fogimplantáció (beszélgetős fórum)

9. baba73b (válaszként erre: 8. - Andi93)
aug. 12. 21:42
Szia Andi.1 hónapja lettem kész,Felül 10,alul 8 implant van.Hol csináltattad?
aug. 10. 17:17
Sziasztok! Én is követem az infókat.Sajnos nem voltam elég okos és rosszul végződött.Hallott-e valaki olyat,felülre és alulra is 10-10 implantátumot ültettek be ? Alsó fogsorom most borzalmasan előre áll,beszélni alig tudok,pedig 2 hét múlva tanítanom kell.Ugyan altattak,de utána sokat szenvedtem a varratoktól.És az egész eddig 1,8 millió ft. tetejébe nem is sikerült,elrontották,de természtesen nem ismerik el.Válaszuk:"ez csak ideiglenes fogsor"
júl. 13. 23:18

Sziasztok!

Követem az infókat.

Még a legelején tartok.

Azt tudom 5 db lenne nekem is.Most rajtam múlik,hogy hogy döntök. Gyüjtöm az infókat :-)

Tulajdonképp a behelyezés után aznap mennyire fáj. Illetve lehet e másnap dolgozni simán?

jún. 17. 13:10
nekem nagyon jól sikerült, nem is fájt, csak az injekció
5. baba73b (válaszként erre: 3. - Andi6020)
jún. 13. 23:55
Szia Andi.Hol csináltattad?Fájdalmas volt?Egyfázisú,vagy kétfázisú implant került be?Elég volt a csontállományod hozzá?
4. baba73b (válaszként erre: 2. - Excaliburné)
jún. 13. 23:54
Szia.Hol csináltattad?Mennyi ideig tartott a behelyezéstől a terhelhetőségig?
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Baba73b)
jún. 13. 16:32

Nemrég kaptam 5 implantátumot.

Mit szeretnél tudni?

2. Excaliburné (válaszként erre: 1. - Baba73b)
jún. 13. 16:15

Szia Baba,

Nekem 1 foghíjam lett implantátummal pótolva.

Kb.10 éve csináltattam meg és soha nem bántam meg,hogy nem koronám lett amihez még 2 fogamat le is csiszolták volna.

Azóta is stabil és olyan mintha a saját fogam lenne kinézetre és majdnem érzetre is.

Üdv,

Linda

jún. 13. 15:24
Sziasztok.Tapasztalatokat szeretnék kérni,olyan emberektől,akik fogászati implantáción estek át.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook