Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogcsináltatás fórum

Fogcsináltatás (beszélgetős fórum)


9. Encsy75 (válaszként erre: 8. - Sajert)
2009. nov. 1. 20:46

Én a körzeti fogorvos miatt kerültem be a szájsebészetre ahol műtéttel távolították el amit a fogorvos elcseszett.

Azóta nem járunk csak a magán orvoshoz!

2009. okt. 27. 14:04
Én 2007-ben voltam terhes, és akkor nekem ingyen csináltál meg a fogaimat - mondjuk pótlás meg ilyesmi nem volt. Tömés volt, töméscsere, fogkő-leszedése. Én a körzeti fogdokinál voltam. Magándokinál nem biztos, hogy jár a kedvezmény!
2009. okt. 27. 07:06
Igen. Valójában van ez a lehetőség,hogy 50%-ot kell fizetni a kismamáknak. Én is elmentem,hogy csináltatok 1 pótlást és az amalgán töméseket kicseréltettem "fehér" tömésekre,mivel fém allergiám van. A dokinőmtől megérdeklődtem a kedvezményt. Az a fajta pótlás lett volna fél áron,aminek az egyik fele porcelán /kívül/ és a másik fele fém. Mondtam,köszi azt nem kérném. Kizárólag azt támogatja a TB. Én is koppantam 1 nagyot. És persze teljes árat kellett fizetnem a porcelánomért......Bár a töméscsere ingyen volt....
2009. okt. 23. 17:34
Most olvastam az egyik ujságban,hogy 50% engedmény van a terheseknek.A menyem csinltatott terhesség alatt teljes felső fogsort koronák és pótlások.Akihez tartozik körzetileg az nem vállalta el,elment privát,de akkor még nem tudtuk,hogy van ez a kedvezmény az pedig simán megkérte tőle a teljes árat meg gondolom a tb-től is megkapta utána a pénzt.
2009. okt. 22. 21:49
??? dehogy engedte... sőt! sajnos a saját fogdokimhoz nem tudtam elmenni Bp-re, mert már akkora volt a pocakom (ráadásul sérvem lett), hogy alig bírtam járni, ezért csak a házunk közelében "szaladtam el" fogorvoshoz. állítólag 3 lyukas fogat is talált, amiket azonnal meg akart csinálni. persze nem hagytam. a szülés után felkerestem a saját fogdokimat, aki mondta, hogy felejtsem el az állítólagos lyukas fogakat, sehol semmi.. :) szóval nemhogy elengedett volna pénzt, még le is akart rólam húzni jó pár ezret.
2009. okt. 22. 21:48
az én fogorvosom olcsobban csinálja terheseknek, de azt nem tudom h mennyivel
3. Encsy75 (válaszként erre: 1. - Murva)
2009. okt. 22. 21:48
Igaz az már hat éve volt,de nem engedett egy vasat sem!Igaz privátnál voltam,és porcelán pótlást is csinált!
2. -!Maya!- (válaszként erre: 1. - Murva)
2009. okt. 22. 21:35

Szia:)

Erre én is nagyon kíváncsi vagyok, mert még én is előtte állok.

2009. okt. 22. 21:30
Terhesség alatt akik csináltattatok fogat nektek elengedte a fogorvos az50%-ot?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook