Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogamzásgátló tabletta / Libidócsökkenés ? fórum

Fogamzásgátló tabletta / Libidócsökkenés ? (beszélgetős fórum)


8. horakulum (válaszként erre: 1. - Selyemmaki)
2021. márc. 11. 18:30
Abszolút lehetséges. Anno én is megéltem, huszonévesként. Végül is okafogyottá vált a szedése,mert amire szedtem volna, azt oltotta ki bennem. Magyarul a szexuális vágyat és így a fogamzás lehetőségét is...Biztosan akad másik szer is beszelj orvossal.
2021. márc. 11. 18:09
Tulajdonképpen nem az első. Évekkel ezelőtt szedtem a Dienellet, aztán évekig semmit, újra Dienelle, de mensi bajok miatt erre váltottam. Ez a legrosszabb eddig...
6. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Selyemmaki)
2021. márc. 11. 13:22
Bizony, bizony. Az első fogamzásgátótól nekem is a béka segge alatt volt a libidóm.
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Ba7da9cfc0)
2021. márc. 11. 12:52
Használhat spirált. A hormonos spirál hormontartalma töredéke a gyógyszerének.
4. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 3. - Selyemmaki)
2021. márc. 11. 12:25

Ha nem szűltél, nem igen lehet spirálod.

A gyógyszer meg tönkre teszi a homonháztartásod.

Nehéz ügy. Ha mindenképpen gyógyszer, akkor szerintem probálj ki mást, hátha az nem csökkenti a libidódat.

3. Selyemmaki (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2021. márc. 11. 11:52
Szívesen abbahagynám, de félek a teherbeeséstől, sajnos genetikai okokból kifolyólag nem szeretnék babát. Más fogamzásgátlásban nem bízom meg, latexre allergiás a párom. A spirálban gondolkoztam még, de arról is sok rosszat olvastam.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Selyemmaki)
2021. márc. 11. 10:20
Persze.Én teljesen abbahagytam a fg szedését,mert csak negatívumokat tapasztaltam.
2021. márc. 11. 09:53

Sziasztok!


Fél éve szedem az Altforalle nevű fogamzásgátló tablettát, és észrevettem magamon, hogy a libidóm nagyon alacsony lett, simán kibírnám már egy hónapig is szex nélkül, előtte nem bírtam magammal. 32 éves vagyok, még nem szültem, de sosem tapasztaltam ilyen.

Lehetséges ez??

váltsak esetleg másik gyógyszerre??


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook