Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló abbahagyása után.... fórum

Fogamzásgátló abbahagyása után.... (beszélgetős fórum)


2022. ápr. 12. 15:59
Köszönöm a válaszokat. Még korábban egy másik problémára kaptam az inetra nevű tablettát, hát az is nagyon durva volt..... Segített, de az mellé konkrétan tényleg fogamzásgátlót kellett szedni, és voltak kellemetlen mellekhatásai. Csináltam egy csalán teás tisztító kúrát (bár én nem sok mindent éreztem tőle). Most azért próbálom a szolit is hátha nem csak szép barna leszek így kora tavasszal, hanem talán kicsit szárítja is a csodákat.
10. NomNom (válaszként erre: 9. - Kannanana)
2022. ápr. 12. 14:13

Plusz amíg kiürül. 😬

Nem tudom, nekem egy napért nem érné meg. Kb 10 éve szedtem úgyhogy közel s távol nem akartam gyereket de én nem ajánlom ha mondjuk 1 éven belül próbálkoznának. Elég sokat olvastam róla.

9. kannanana (válaszként erre: 8. - NomNom)
2022. ápr. 12. 09:57
Nem feltétlenül. Óvszeres védekezéssel is kiírják, de tény, hogy tilos teherbe esni, ameddig szeded. Ha viszont csak az esküvő után esedékes a gyerekvállalás, akkor megér egy próbát.
8. NomNom (válaszként erre: 5. - Kannanana)
2022. ápr. 12. 09:38

Roaccutan mellé fogamzásgátlót írnak fel….

És ha babát is terveznek esetleg akkor tilos.

7. Alnisa (válaszként erre: 6. - Kannanana)
2022. ápr. 12. 09:35
Igen, nekem is szalicilsavas arclemosó tonikom van (Dm-s). sokat tud segíteni.
6. kannanana (válaszként erre: 5. - Kannanana)
2022. ápr. 12. 08:48
Esetleg endokrinológust keress fel, hogy nézzenek női hormon panelt, abból kiderülhet, hogy merre kell elindulni. Emellett a tudatos bőrápolásnak nézz utána. Hatóanyagként az AHA, szalicil sav nagyon jók.
2022. ápr. 12. 08:45
Milyen gyógyszert írt fel a bőrgyógyászod? Egy Roaccutan kúra még pont beleférne. Ez nem biztos, hogy végleges megoldás lesz, de az esküvőre biztosan helyrehoz.
4. Alnisa (válaszként erre: 3. - Lolka0817)
2022. ápr. 12. 07:39
Esetleg kis szoli? Szárít az is, sztem jót tenne a bőrödnek. Illetve vannak tonikok, illetve van a Dermofil paszta. Ez egy fehér kence, ami mentolos hatású, felkened és hagyod megszáradni. Nekem amikor valami hormonzavar miatt tiszta patti lesz a mellkasom, akkor ez mindig segít.
3. Lolka0817 (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2022. ápr. 11. 18:42
Úgy érzem a ciklusommal nincs gond! Viszont a jó dolog, hogy voltak vissza térő nőgyógyászati bajaim.. (megszünt azóta) illetve a libidóm is helyére állt! Csak ezek a pattanások....
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Lolka0817)
2022. ápr. 11. 18:38
Ciklusod vissza állt? Ha igen örülj ha csak ennyi mellékhatás lett.nekem jó fél év volt mire a pattanások elmúltak. Nekem gerinc vonalon voltak.
2022. ápr. 11. 18:15

Sziasztok! Tudom vannak már nyitott fórumok ezzel a témában kapcsolatban, csak már nem annyira aktívak.


13 év fogamzásgátló szedés után (Belara) szomorúan állok a tünetei előtt... Persze, sok fórumot olvasva számítottam rá, hogy nem lesz zökkenőmentes, de hogy lehet ezt kezelni???

5.hónapja,hogy nem szedem..

Híztam 3 kg-ot, tele van a hátam a mellkason gyulladt aknekkal, pattanással.... És ez eléggé megvisel.. Idén nyáron lesz az esküvőm, és mondhatni gyönyörűen fogok kinézni.. :(

Van valakinek tapasztalata? Jól bevált Ötlete? Meddig fog ez tartani?


Jártam bőrgyógyásznál, adott 1-2 kencét ami szárító hatású, de persze el nem tűnt... Felírt egy gyógyszert, ami amúgy viízhajtó hatású,azt nem mertem beszedni..

Segítség!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook