Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Flört vagy barátság? fórum

Flört vagy barátság? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2021. máj. 26. 12:07
Az a gond, hogy addig nem akarod elhagyni a férjed, amíg nincs másik férfi?
2021. máj. 26. 12:01

Sztem váljatok el.

Ennek így semmi értelme, hogy már félre nézegetsz.

Én még nem ebben a fázisban vagyok, én még csak válni szeretnék.

Szerinted van annak értelme, hogy ezt nézzék a gyerekek? Hogy nem beszéltek egymással vagy vitatkoztok vagy azt a hűvös légkört?

Úgy látom te is egy szóbeli bántalmazó kapcsolatban élsz, hisz nincs önbizalmad, nem hiszed, hogy másnak is tetszenél a férjeden kívül (azért vagyok ilyen bazi okos, mert ebben élek).

Tudom, hogy nehéz felrúgni mindent, de mindenkinek jobb lenne. Igen a gyereknek, gyerekeknek is!

11. 46118952e8 (válaszként erre: 9. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 26. 11:37
Ez sajnos eddig sem volt kérdés. 😒 Egy éve majdnem válásig jutottunk, akkor kicsit dolgozott a megmentésen, de pár hónap után visszatért minden a régi kerékvágásba. Meg szoktuk beszélni ezeket a dolgokat, de néha mintha a süket falnak beszélnék, máskor immel-ámmal egyetért, tesz is valami kedveset, aztán újra a régi nóta. Én alapvetően monogám, hűséges típus vagyok, így próbálnám menteni a menthetőt, de van amin már nem biztos, hogy lehet segìteni. 😒 13 éve vagyunk együtt, őelőtte csak egy párom volt, 4évig, szóval nemvagyok csapodár, és nem is adom fel könnyen.
10. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 7. - 46118952e8)
2021. máj. 26. 11:26

Hát nem tudom létezhet-e ilyen... millióból egy talán, de ő mindenkivel ilyen lesz akkor.


Az biztos, ha én valakit végigmérek és megsimogatom a karját... azzal nem csak barátkozni szeretnék. ;)

9. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 7. - 46118952e8)
2021. máj. 26. 11:23

Persze, és ez a férjed a barátod feleségével van elfoglalva dolog is azt mutatja nekem, hogy csak túlgonsolod a dolgokat.

Ha pedig esetleg tényleg így lenne, hogy keresztbe flörtölgettek,akkor üljetek le beszélni, mert gond van a házasságotokkal.

8. globus (válaszként erre: 1. - 46118952e8)
2021. máj. 26. 11:21
Hááát, ha nincsenek vele komolyabb szándékaid, akkor veszélyes játékot űztök. Döntsd el, hogy szeretnél-e vele többet, otthoni balhé nélkül.
7. 46118952e8 (válaszként erre: 3. - 7af8e3c9a1)
2021. máj. 26. 11:19
Nevezzetek szociálisan reménytelennek 😆, de van több ismerősöm is, főleg lányok mondjuk, akiknek teljesen természetes, hogy mindenkire így nyomulnak, aki szóba áll velük. Nem tartják az egy lepés távolságot, és folyton megérintik a beszélgetőpartnerüket, mintha muszály lenne, kortól, nemtől, parkapcsolati státusztól függetlenül. Ez általaban engem zavar, nem vagyok az a közvetlen típus, de attól még létezhet pasiban is ilyen közvetlen fajta, nem?
6. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 5. - 46118952e8)
2021. máj. 26. 11:11
Igen. Jobb lesz, ha jelzed neki.
5. 46118952e8 (válaszként erre: 2. - Scherlock)
2021. máj. 26. 11:09
A férjem a fent említett kedves barát feleségével van ilyenkor elfoglalva, így nem hiszem, hogy különösebben érdekelné a téma. 🤔 Lehet, hogy szomorú ez így, de épp ott kezdődtek a gondjaink, hogy már nem foglalkozik vele, mit csinálok. Sosem kedveskedik így, mint ez a barát és nem érti mi ezzel a problémám. Szerinte mar bizonyított azzal, hogy elvett feleségül... Persze mindezt viccnek szánja, de azért én nem szoktam ezen olyan jókat derülni. Félreértés ne essék, nem rossz ember, jó apa, néha tud figyelmes is lenni, de az idő jó részében elhanyagol, viszont elvárja hogy én körülugráljam, mert állítólag a gyerekek mellett háttérbe szorult nálam. Sosem lépnék félre, róla sem feltétekezek ilyesmit, ez az egész inkább csak azért érdekel, mert kíváncsivá tett, hogy van-e még bennem bármi, amit egy férfi értékelni tudna. Kissé megtört az önbizalmam, javarészt a férjem jóvoltából, és jól esik az építő kritika, főleg, ha valós és nem csak vélt. Ha tovább akarnék lépni az ügyben, szerintem elég lenne kicsit adni alá a lovat, legfeljebb pofára esek. 😆 De mivel nem áll szándékomban senki érzéseivel játszani, ezt inkább nem teszem. Ha pedig jól értékelem a közeledését, akkor lehet le kéne hűtenem kicsit, és finoman jelezni, hogy nem vagyok vevő a dologra.
2021. máj. 26. 10:55
Szerintem te tudod a választ...
3. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 1. - 46118952e8)
2021. máj. 26. 10:43

Végigmér..., és végig simogatja a karod....

Igen, pont ilyen egy kedves férfi barát. :D

2021. máj. 26. 10:38
A férjed mit mond? Mi az?
2021. máj. 26. 10:37

Ha egy férfi barátom gyakran teszi a következőket, akkor szerintetek csak figyelmes barát, vagy finoman próbál flörtölni velem?

-Mindig felederül az arca és csillogó szemekkel mosolyog rám, ha találkozunk. Szinte végig a szemembe néz.

-Tudom, hogy siet, mégis szóval tart és kérdezget mindenféléről.

-Miután elköszönünk és már épp elfordulok, utánam nyúl és végigsimítja a karom.

-Társaságban szinte mindig mellém, vagy velem szembe ül az asztalnál.

-Mindig figyelmes, előzékeny.

-Gyakran heccel hülyesegekkel.

-Kártyázni szoktunk társaságban és sokszor kapom azon, hogy engem figyel, várja a reakcióimat, a többiek mondandójára.

-Sokszor azt hiszem, mással van elfoglalva, mert háttal áll, messze van tőlem, mégis reagál a megnyilvánulásaimra.

-Többször észrevettem, hogy végigmér, de megjegyzést soha nem tesz, elkapja a tekintetét, ha lebukik.

Mindeketten családosak vagyunk, és egyikünk sem lépne félre, de válás már szóba került, még azelőtt hogy megismerkedtünk volna. A gyerekeink miatt próbáljuk egyben tartani a kihűlt házasságunkat. Szerintetek, így mutatja ki, hogy érdekelném, de a nyilvánvaló korlátaink miatt nem lép merészebbet, vagy csak túlkombinálom egy kedves barát figyelmességét? Sokan mondják, hogy nem veszem észre, ha egy férfi rám mozdul, ezért kissé tanácstalan vagyok.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook