Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fitymaszűkűlettel lehet szeretkezni? fórum

Fitymaszűkűlettel lehet szeretkezni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. júl. 14. 07:02
Ennek a fiúnak van másik kiírt fórumtémája is, hát ha a hülyeséget lehet fokozni, akkor Ő megtette!!
84. féknyom (válaszként erre: 71. - 80ASIQ)
2009. júl. 13. 23:48

Egy fityma van. Amire gondolsz, az a részleges, vagy teljes metélés. A részleges nem javallott több okból sem, nem részletezném.

A cikkírónak pedig: Ha ez vicc, annak szódával elmegy. Ha nem vicc, akkor ne csüggedjen, hogy nem mer vele dugni, addig nincs gond, míg hugyozni mer... Ilyen aggyal ne dugj komám, senkinek nem lenne jó.

83. Ágica2188 (válaszként erre: 82. - Clearvoice)
2009. júl. 13. 22:59

miiiiiiiiiii vaaaaaaannnnnnnn??????????


Már bocs, azt javasolták többen menj orvoshoz, erre te:: Az olyan ciki, látni fogja a fütyköst...meg hasonlók, mint egy lány!

Apukám, egyszer lennél nö,csak 1x mennél nögyógyászhoz ahol nem csak hogy látja amit lát de turkál is benne, mosolyogva dobnád ki inkább a fütyköst a dokinak!! Nem izélnél hogy ciki meg mitomén!

Amikor azt javasolták hogy próbáld ki, sexelj, az sem volt jó, azt sem mered!! Akkor mi volt erös, abban amit irtam?

ès mit nem tudok??

Téged idéztelek ha nem tünt volna fel, ezeket mondtad!!!

De ez már beszéd!! Akkor gondolom összeszedted magad!! :):):)

ès melyiket is zavarod le a héten??

82. Clearvoice (válaszként erre: 72. - Ágica2188)
2009. júl. 13. 21:52

Amiről nem tudsz, arról ne is nyilatkozz. Nem Neked kell irva.


Azért az erős, hogy nem akarok egyiket sem. A héten lezavarom a gondom :)

81. spinneli (válaszként erre: 80. - Clearvoice)
2009. júl. 13. 21:48
Akkor Fata hsz.-ét ajánlom figyelmedbe.
80. Clearvoice (válaszként erre: 70. - Spinneli)
2009. júl. 13. 21:45
Jaj, dehogy...:) Csupán érdeklésképpen érdeklődöm érdeklődöen:)
79. bumika
2009. júl. 13. 13:01
Ehhez csak ennyit,IGEN.Csak óvatosan.:):):)
78. Ágica2188 (válaszként erre: 73. - 673567bc24)
2009. júl. 13. 12:59
KÖSZÖNÖM :D:D:D:D:D:D:D:D
77. Camella (válaszként erre: 48. - Clearvoice)
2009. júl. 13. 12:38

Szerintem menj el egy orvoshoz!

Nekem két expasimnak is hasonló próblémái voltak amikor még annyi idősek voltak mint te. Mind a kettő átment a műtéten. Én elötte nem láttam őket de nekem a körbemetszett pasik jobban tettszenek.

És állitólag azért kellett elvégezni a műtétet mert egész komoly gondjaik voltak. Főleg sexuális téren. De szerintem ezt egy orvos is elmagyarázhatja neked.

76. 40163fd81d (válaszként erre: 69. - Spinneli)
2009. júl. 13. 11:11
:DDDD
75. 40163fd81d (válaszként erre: 69. - Spinneli)
2009. júl. 13. 11:10
:DDD
74. 40163fd81d (válaszként erre: 67. - Clearvoice)
2009. júl. 13. 11:09

???Mi vaaaaan?:))))


Van egy fórum itt a hoxán ,ahol azt tárgyalják ki a csajok ,hogy melyik péniszt szeretik jobban ,és a nők többsége a körülmetéltet választotta ,nem a természetest,mert esztétikusabbnak,higiénikusabbnak tartják.

A férfiak ,pedig sokan akkor is körülmetéltetik magukat ,ha nincs semmi probléma ,pont ezen indokok alapján,csak úgy .

Tehát ez a dolog manapság divat is és nem csak egészségügyi kérdés minden esetben.

73. 673567bc24 (válaszként erre: 72. - Ágica2188)
2009. júl. 13. 10:27
Ott a pont! :-)
72. Ágica2188 (válaszként erre: 67. - Clearvoice)
2009. júl. 13. 10:25

Nem értem hogy ezzel most mi bajod van???

Már bocs te kérdezel hülyeségeket és még te vagy felháborodva azon ha valaki az idióta kérdések ellenére segíteni akar?? Szerintem semmi rosszat vagy sértöt nem irt!!

Másik dolog: Mit vársz tölünk?? Feltetél egy kérdést, lehet e igy sexelni vagy nem, a válasz csak te találhatod meg, mivel minden ember más és más. Ráadásul az sem mindegy hogyha egyáltalán van szükid, hogy az milyen mértékü! Talán észre sem vennéd sex közben!!

De ha se szeretkezni nem akarsz, se orvoshoz menni, akkor most én is felteszek neked egy kérdést, honnan fogod megtudni hogy fáj-e ha sexelsz, vagy hogy egyáltalán van e probléma???

71. 80ASIQ (válaszként erre: 64. - Clearvoice)
2009. júl. 13. 00:12
Helyesbítenem kell. Körülmetéléskor NEM vágják le az összes fitymát, csak a legszűkebb részt, mint egy gyűrűt. (Elírtam az előbb.) Tehát jó esetben észre sem veszi a partner. De egyébként sem hiszem, hogy a partner ezért kinevetné az embert! Ezen múlna egy kapcsolat? Nem!! Azon viszont múlhat, hogyha az ember fél a szextől fitymaszűkület miatt és potenciazavarok lépnek fel. Szóval: Bátorság!
70. spinneli (válaszként erre: 68. - Clearvoice)
2009. júl. 13. 00:07

és?

amelyik lány kinevet azzal amúgy sem érdemes mit kezdeni.

vagy most emiatt nem fogsz belevágni semmibe, mert mi van ha?

69. spinneli (válaszként erre: 66. - 40163fd81d)
2009. júl. 13. 00:07

komolyan?

szólok az embernek, hogy megint le van maradva.

:)

68. Clearvoice (válaszként erre: 65. - Spinneli)
2009. júl. 12. 23:58
Lehet, hogy Te nem. De már hallottam róla...
67. Clearvoice (válaszként erre: 66. - 40163fd81d)
2009. júl. 12. 23:57
Te mindig csak lenézni tudod a másikat? Ki vagy Te egyáltalán????????
66. 40163fd81d (válaszként erre: 65. - Spinneli)
2009. júl. 12. 23:53

Sőt:))

Most a körül metélt a trendi:)

65. spinneli (válaszként erre: 64. - Clearvoice)
2009. júl. 12. 23:47
nem nevetik ki.
64. Clearvoice (válaszként erre: 60. - 80ASIQ)
2009. júl. 12. 23:44

Köszike a válaszod. Azt is hallottam kinevetik a lányok azon srácokat, akinél körülmeétél történt.

EZ igaz, és ha igen, miért nevetik ki? Tapasztalatod, véleményed?

63. Clearvoice (válaszként erre: 59. - 41e36cdb38)
2009. júl. 12. 23:36
Ezt miből állapitottad meg?
2009. júl. 12. 23:30

Egy rokonomnak ez elég hosszú ideig okozott problémát-elmondása szerint lehet vele, csak eléggé fájdalmas.

Egy rutin műtét segít ezen.

61. Clearvoice (válaszként erre: 53. - Mandella)
2009. júl. 12. 23:29

Nagyfiú vagyok elmegyek egyedül is, de erőm hozzá az kevés...

MSN-en beszélgettem a csajjal várta, hogy felhozzam a témét, de nem tettem, hisz tudatalatt én is vártam Ő kezdeményezzen. Egyszer csak azt látom kilépett köszönés nélkül, ám le is törölt egyben. Ez jel, hogy vége, igaz? Vagy mi esélyem lehet még?

60. 80ASIQ (válaszként erre: 48. - Clearvoice)
2009. júl. 12. 22:56

Jaj, ne hülyéskedj már! El kell menni a dokihoz (urulógos) és ő eligazít. Nem sok értelme van hozzászólások százait gyüjteni, attól nem fog megtágulni a fityma. Kisgyerekeknél hallottam olyat, hogy van dokiknak valami tágító szerszámjuk amivel ki tudják tágítani a fitymát. Hogy ez felnőtt embernél is létezik-e nem tudom. Ha mégis, akkor gondolom, hogy hónapokig kellene naponta gyakorolni vele, mire kellőképpen megtágulna a bűr.

Nem tudom mi a baj. Körkörösen szűk? Akkor körülmetélik az embert, de tőből, csak a legszűkebb részt operálják le, majd bevarrják, néhány nap múlva lehet varratszedésre menni. (Vagy kiszeded magasdnak, én is úgy csináltam. :D) Vagy alul az úgynevezett fék van összenőve a makkal. Azt is meg tudják műteni, azt is összevarrják, onnan is néhány nap múlva varrateltávolítás. Ez utóbbi volt az én problémám is. A műtét előtt érzéstelenítő injekciót adnak, a makk helyett a bőr alá, de hidd el, nem fáj! Leírjam? Ne ott érjen váratlanul. Az embernek meztelen altesttel hanyatt kell feküdni, leszíjazzák az embert, lekötözik a két kezét, szeme elő függönyt tesznek. Nem akarják, hogy a páciens is besegítsen a műtétbe. Ijesztő, hülye érzés, de hidd el, semmi komoly. Ezek után érzéstelenítő injekció, majd kb 10 perc szöszmötölés, műtét, illetve varrás. Feloldozás, mehetsz haza saját lábadon, egy hét múlva varratszedés. Nálam a műtétnél vagy 8 egyetemi hallgató csajszi is ott volt, vihogtak, én meg szégyelltem magam, hogy nem Peter North vagy John Holmes vagy Lexington Steele méreteivel rendelkezem. Ez a dolog volt a legszarabb az egészben! Azt mondták, menjek vissza egy hét múlva varratszedésre. Magamban beintettem nekik! Még mindíg várnak. Mondom, magam szedtem ki a varratokat 3-4 nap múlva.

Szóval ne foss, fel a fejjel!

A jó szexért megéri!

Mennyivel többet kell a nőknek szenvedni szüléskor és örömmel vállalkoznak rá!

2009. júl. 12. 21:38

Egész nap melóztam, tök ideg voltam. Eddig. Csorog a könnyem, olyan jót nevettem. Köszönöm, és ne haragudj! De tényleg!


Az elmondottak alapján biztos, hogy nincs szükid.

Húzz rá gumit, és hajrá!!!

58. mandella (válaszként erre: 57. - 00346cf747)
2009. júl. 12. 21:20
tényleg nem könnyű, de azért eddig még mindig sikerült :)
2009. júl. 12. 21:17
Nem lehet könnyű minden nap megtölteni az újság lapjait információval.
56. mandella (válaszként erre: 55. - Mandella)
2009. júl. 12. 21:13
nem olyan vészes, jár érte 2 szabadnap :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook