Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Film imádók :)) fórum

Film imádók :)) (beszélgetős fórum)


2011. júl. 30. 22:08
Nekem tetszett :)) nem láttam még.:(
29. SweetDelight (válaszként erre: 28. - E4f903a774)
2011. júl. 29. 14:31
Láttam, de nem vagyok elájulva tőle, sokkal jobban tetszett a Notorious BIG-ről készült film.
2011. júl. 29. 11:02
8 mérföldet láttátok már?:)
2011. júl. 28. 23:03
:)Én romantikusuk közül a Nem kellesz eléggé-t szeretem =) Bruce Willistől a kedvenc Die Hard :D Micsoda Nő azt nagyon szeretemmm:)))
2011. júl. 28. 12:58
Chicago:))) És ha már eszembe jutott Richard Gere- Micsoda nő!
2011. júl. 28. 10:52
Igazából szerelem, P.S. I love you, és minden ami Bruce Willis
24. 9e32886f4a (válaszként erre: 21. - E4f903a774)
2011. júl. 28. 09:10
Szintén táncos és nagyon jó, táncos filmeket ha szereted nem szabad kihagyni.
2011. júl. 27. 19:26
Köszii :)
22. SweetDelight (válaszként erre: 21. - E4f903a774)
2011. júl. 27. 19:10
Szintén táncos film. Neten fent online, ha szereted az ilyen tipusú filmeket, akkor biztos tetszeni fog.
2011. júl. 27. 18:59

gina9: Tudom , hogy az alkonyatra gondoltál :) csak leírtam , hogy én azt a filmet is szeretem hiába régi , a pengéről merült fel:)


a kellélfeleség nagyon jó film :) egyhéten megnézztem 2-3x:) Halálos iramban is jó föleg az 5része :) Kedvencem egyébként a Vin Diesel:)

Step Up1-2 ami tetszett a 3már nagyon nem jó:) a Honey milyen fajta film?:)

2011. júl. 27. 17:38

Vígjátékok közül nekem a Kellékfeleség ami tetszett.

Sanctum is jó film, de engem lelkileg megviselt...főleg, mert megtörtént esetet dolgoz fel.

Régebbi filmek közül: Anna és a király, Sissi

Ördög Prada-t visel, Szex és New York

Halálos iramban, XXX, Step up, Honey

Stb., stb:))))

2011. júl. 27. 17:05

Én a Twilight Alkonyatra gondoltam, nem az Alkonyattól Pirkadattigra :D George Clooneyval és Quentin Tarantinoval még elmegy az első része a filmnek, de a többi 2 rész...harmadrangú szarság.

A Parfümöt nem csak filmen láttam de olvastam is könyvben.

2011. júl. 27. 14:27
jaa és Parfüm: Egy gyilkos története láttátok?:) és, ha igen mi a véleményetek? :) Azt hiszem ez is igaz történet , Én láttam és szerintem nagyon rossz 2és fél óra unalom kíváncsi vagyok , hogy Nektek tetszett-e :)?
2011. júl. 27. 14:25

igen Én se a mutánsokra gondoltam , hogy attól jó :)Will Smith nagy színész főleg drámai téren .. a Titkos ablakot láttam azt hiszem Johny Deep játszik benne , ha jól emlékszek nekem az a film nem nagyon jött be. :) Hát a Penge meg egyik kedvencem az összes , akármilyen régi az első rész is mégis jó úgyan így vagyok az alkonyatól pirkaratinal is mondjuk az horror - vígjáték :) amúgy ezt , ha szeretnéd akkor nézzd meg : [link]

[link] ( Penge bakik):)

16. 9e32886f4a (válaszként erre: 11. - E4f903a774)
2011. júl. 27. 14:17

A Legenda vagyok filmben a lelki része a legjobb , nem maga a mutáns emberkék.

Elcserélt életek- ajánlom Angelina Jolie film igaz történet.

Most néztem múlt héten a Boldogság ára filmdrámát elég kemény.

Orosz filmek is kezdenek feltörni. Nappali őrség és második része az Éjszakai őrség c. filmet tudom ajánlani, igazán jó kis scifi.

Alkonyat örök romantikus...

A Halálsoron is nagyon jó film, főleg hogy a horror nagymesterének a filmadaptációja Stephen Kingnek. Tőle még nagyon sok jó könyv van amit filmre vittek pl: Álomcsapda, Kedvencek temetője 1-2, 1408, Titkos ablak, Atlantisz gyermekei, Állj mellém!, (mondjuk ezek csak az én személyes kedvenceim)

no és a Penge 1-3-ig

2011. júl. 27. 13:55
:))Bolyka
2011. júl. 27. 13:45
Azt meg én nem láttam, amit mostanság néztem, és nagyon tetszett, az a Vitathatatlan 1-2-3. Börtönös-verekedős, de ez is valóban jó. Főleg a harmadik része.
2011. júl. 27. 13:39
Szia:) nem láttam még , de már ismerem a történetét mesélték , tényleg elég szomorú még így is , hogy nem is láttam.. kihagytam még a szerintem 2. legjobb drámát az amerikai historia x Edward Nortontól a legjobb alakítás :))
2011. júl. 27. 13:33
Sziasztok! Nekem a favorit filmem a Halálsoron. Mind a színészek, mind a történet nagyon ott van, elgondolkodtató. Nem vagyok az a sírós típus, de bekönnyeztem a végén. Amúgy filmben mindenevő vagyok, legyen horror, romantikus vígjáték, családi, dráma, történelmi, doku, bármit megnézek, ami leköt az első 15 perc alatt.
2011. júl. 27. 13:28
a 7életet még nem láttam, de mindeki azt mondja , hogy jóó film majd megnézzem:) a Legenda vagyok is nagyon jó film még tőle:),de Will Smithtől nekem a bad boys 1-2 a kedvencem:D
10. 9e32886f4a (válaszként erre: 9. - E4f903a774)
2011. júl. 27. 13:15

A boldogság nyomában igaz történet amúgy. Will Smith összes fellelhető filmje meg van nekem.

A 7 élet is nagyon ott van tőle.

2011. júl. 27. 12:26

Sziasztok!:)

a holtak hajnala meg a resident evil nagyon jó tényleg:) az én kedvenc drámám a boldogság nyomában , ha még nem láttat akkor feltétlen nézzd meg (gina9) :)

Szerintem az egyik legjobb vígjáték a másnaposok meg az összes Adam Sandler film..:) Bad Boys 1-2 is szeretem , de az inább akció =)

2011. júl. 27. 12:14
Mostanában nem látok igazán jó vígjátékot, amin sokat lehet nevetni, mindig csalódom. Ami mostanában tetszett, mint film: Elrabolva, A következő 3 nap, Tisztességtelen polgár...
2011. júl. 27. 08:31
Elfelejtettem még a Bollywood-os filmeket :D
2011. júl. 27. 08:30

Javarészt horrort nézek, mindenképp az az alap műfajom azon belül főleg zombik, egyedül a japán horrort nem szeretem (szerintem mindegyik egy kaptafa), de lényegében minden műfajt szeretek :D

Általában mikor milyen a kedvem, mire tudok ráhangolódni.

Tegnap épp az új Jim Carrey filmet néztem meg a Mr. Poppert hatalmas csalódás volt számomra.

Alap kedvencem horrorban: Holtak hajnala (felújított változat), Resident Evil és nap estig sorolhatnám.. Romantikus: Szerelmünk lapjai , Ház a tónál Dráma: Nevem Khan, Elcserélt Életek, Háborús: Pearl Harbor, Zongorista, Vígjáték: alap örökzöld az összes Bud Spencer és Terence Hill valamint Luis De Funes filmek, soha nem mennek ki a divatból.. a mostaniak közül pedig Kalandférgek 1-2, Ananász expressz, Másnaposok


és stb stb stb stb stb nagyon sokat tudnék még írni :D

2011. júl. 26. 21:26
:)még nem láttam , de Jim Carre-t bírom a 23szám is nagyon jó pedig az nem egy vígjáték..:)
2011. júl. 26. 21:23

truman show-t Jim Carreyvel, nagyon jo!!!


epp most lattam.

2011. júl. 26. 20:46
Szia!:) Nekem az egyik kedvenc krimi/thriller filmem a hetedik , ha nem láttad , akkor minden féle képpen nézzd meg:) vígjátékból általába amibe Adam Sandler játszik mindegyiket láttam:)meg a másnaposok 1-2 ami nagyon jó szeritnem meg a Bad Boys 1-2 :) Romantikus pedig a nem kellesz eléggé vagy a házi buli 1-2(egyik kedvencem):) horror pedig az árva meg a kísértetjárás connecticutban ettől 1hétg nem aludtam :DDD (bocsi, hogy ennyit írtam):)
2. Ami.
2011. júl. 26. 20:39

Szia!

Én napi 2-őt nézek,de 1-et biztosan..általában vígjáték,romantikus,horror,thriller.Nagyon sok jót nézek,persze néha akad unalmas is.De azon a véleményen vagyok,hogy minden filmből le lehet vonni a tanulságot,ezen vagyok,gyűjtöm az infókat:)

2011. júl. 26. 20:28
Filmes témák ki milyen filmet látott és a róla alkotott vélemény, színészek stb..:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook