Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fessünk porcelánra! fórum

Fessünk porcelánra! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2007. márc. 8. 11:42
Én nemrég láttam vmi hasonlót!Nagyon tetszett,az újságban a bögrékre ha jól emlékszem lakk- tollal/ez nem tuti/írtak egyszerű bögrés süti recepteket,nagyon frappáns gondolat!Bárcsak lenne ilyen tollam több színben!
2006. szept. 15. 11:51
igen erről már valahol olvastam... épp akkor örököltem meg 18 db hófehér bögrét. elkezdtem sablonokat készíteni, de közben jöttek más tenni valók így félre tettem. El is felejtettem. Most hogy olvasom jut eszembe. Neki is kezdek mostanában, karira csinálok mindenkinek valami olyan mintát, amiről én jutok eszébe, de neki való :) köszi, hogy eszembe juttattad :)
2006. szept. 8. 21:27
A konyhai sütőben is kiégethető porcelánfestékekkel egyéni és mutatós ajándékokat készíthetünk. Megmutatom, hogyan.

A mintát magunk is felrajzolhatjuk, sőt az ügyesebbek mindjárt festhetik is, de azokra is gondoltunk, akiknek ez nehézséget okozna. Ők a sablonról másolhatnak virágot, állatot, kinek mi tetszik. Lássuk, mi mindenre lesz szükségünk a munkához!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook