Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fertőzés :( szóljak? fórum

Fertőzés :( szóljak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
94. 80ASIQ (válaszként erre: 93. - 02dd40895d)
2011. okt. 23. 23:54

Ez így igaz!

Jó éjt!

2011. okt. 23. 21:55

Azért látom akadnak dolgok, amikben maximális az egyetértés közöttünk. (Sok valós információd van a prostikról és a fiatalok nemi életéről)

Arról még az egészségügynek sincsenek pontos információi, hogy éppen hány nemi beteg van Magyarországon! Legfeljebb egy adott pillanatban hány ember áll kezelésük alatt. De ez nem pontos, mivel sokan - tünetek hiányában - nem kezeltetik magukat, miközben 1000-rel osztják a kórt, így is, meg úgy is. (A férfiak némelyik kórságnál tünetmentesek, és a kezelés hiányában viszont fertőzőek)

Sajnálom én is a fiatalokat, de segíteni nem sokat tudunk nekik. :(

92. 80ASIQ
2011. okt. 23. 21:23

Ennyi:

Rózsaszív:

Utoljára ekkor volt itt: 2011-10-15 14:47

Utolsó hozzászólás: 2011-10-14 22:19 Ebben a topikban.


Milyen jó, hogy ennyire ki lehet kémlelni a másikat! :D

91. 80ASIQ (válaszként erre: 90. - 02dd40895d)
2011. okt. 23. 21:19

Természetesen én sem állítom azt, hogy nem lehet kitalált a jelen konkrét történet. Viszont nem lehetetlen, akár meg is történhet, akár beszélni is lehet róla. Nem úgy ír, ahogyan elvárnánk vagy ahogyan mi leírnánk ezt az esetet. Hát igen, de ilyen is előfordulhat, nem vagyubk egyformák (ebben viszont maximálisan egytéertünk. :))

Aktív még a topikindító? Nincs kedvem utánanézni, bár csak egy kettyintés lenne. Biztosan ráunt vagy eldöntötte mit tegyen vagy ne tegyen. Mi még itt filózunk. Nem baj, nem vészes.


hát nem tudom, hogy mennyire vannak tisztában az emberek a nemi betegségekről. Attól tartok, siralmasabb a helyzet, mint gondolnánk! Na ez az én bajom! Nem az enyém, én már megöregedtem! Inkább a fiatalságot féltem, bár maradhatnék akár közömbös is, mondván, hogy az ő baja. Hallva, hogy milyen könnyen lefekszenek egymással a fiatalok, a leánykák pusztán baráti szivességből orálisan kielégítik a fiúkat... (Igaz-e vagy sem, nem tudom.) Viszont a prostituáltak hirdetéseiben rendszeresen szerepel a natur francia végig, szájba, ami nagyon vonzó a kuncsaftnak, de nagyon veszélyes a prostinak, illetve a betegség visszajut a következő kuncsaftra. És mennyi prosti van! A neten, a Blikkben és más újságokban, utak mentén. Azon csodálkozom, hogy nem rohad a férfiak felének a farka ilyen helyzetben! Nincs pontos ismeretem arról, hogy hány nemibeteg van Magyarországon. Honnan lehetne ezt megtudni? Azt olvastam, hogy kb 2000 körül van a felfedezett HIV+ -ok száma. Ha megsaccoljuk a nem felfedezetteket, akkot mondjuk 10 ezres számot saccolok. Minden 1000. ember! Nem kevés! Elkapni annyi az esély mint egy lottó 3-as találatot. Nagyon kell vigyázni!

Elnézést, hogy ennyit írtam, de csak úgy jött, gondolkozni sem kellett hozzá.

2011. okt. 23. 20:57

Nem kell egyetértünk!

Képzeld el, ha mindenki mindenben egyetértene a másikkal, akkor mi lenne?!?

Talán senki nem is írna semmit, hiszen EGYETÉRTÜNK!!!

Ahogy korábban írtam, az mindenesetre elgondolkoztató - legalábbis számomra - ha a segítséget kérő "kitereget" magáról, leírja, hogy mekkora k.rva, hogyan-hányszor, és mikor kefélt félre, majd azt is, hogy egy alkalmi (futó) kapcsolatban óvszer nélkül tette mindezt, majd azt is, hogy összeszedett valamit, majd "szégyenérzettől" vezérelve "hétpecsétes titokként" kezeli azt, hogy milyen kórságot is kapott el!!!

A betegségen - az előzőek után - mi lehetett az, amit annyira titkolni kell?!?

Azt hiszi valaki, hogy itt olyan emberek írogatnak, akik nem hallottak már a nemi betegségekről?!?

89. 80ASIQ (válaszként erre: 87. - 02dd40895d)
2011. okt. 23. 19:44

Most nagyon nem értünk egyet!

Szerintem ez a topik ha csak egyetlen embert is óvatosságra késztet a jövőben a szexuális kapcsolatait illetően, akkor már hasznos, függetlenül attól, hogy kamu-e vagy sem.


Az internetes fórumokat valahogy egy kicsit "felülről" kell nézni! Nickneveken írnak az emberek, hamis képeket is tehetnek fel, férfi nőnek adhatja ki magát és fordítva.


A társkereső oldalak! Na azok játszanak csak igazán az emberekkel!


"reklámbevételt hajhászó szerkesztőkkel levelezni!!! "

Sosem tudhatja az ember, mibe megy bele.

Mindemellett Hoxa tisztességében egy pillanatig sem kételkedem!

2011. okt. 23. 18:17
Ha érdekel, nézzél rá a tanácsot kérő rózsaszív adatlapjára!
87. 02dd40895d (válaszként erre: 86. - 80ASIQ)
2011. okt. 23. 18:15

Nekem meg nem mindegy, hogy kamu vagy sem!!!

Egyetlen portál se játsszon az emberekkel!!!

Nem kívánok fantomokkal, vagy reklámbevételt hajhászó szerkesztőkkel levelezni!!!

(A kamu érzése általában azon fórumozókkal kapcsolatban merül fel, akiknek az adatlapja csak nem üres.)

86. 80ASIQ
2011. okt. 23. 18:06

Meg is feledkeztem-e topikról. Nem akarok senkit megbántani, de kicsit nevetséges számomra, hogy elmesélt tünetek alapján látatlanul diagnosztizáltok. Attól persze még lehet igaz.

El kell menni orvoshoz, ott kivizsgálják és remélhetőleg sikeresen meggyógyítják.

Sőt, még az is lehetséges, hogy az orvos is meg a vizsgálatok is tévednek.

Mindenesetre örüljünk, ha a betegség meggyógyítható.


84-esre:

Nekem mindegy, hogy kamu vagy sem. Talán lényegesebb, hogy beszéljünk róla és felhívjuk a felelőtlen nem élet veszélyeire az embereket.

85. 02dd40895d (válaszként erre: 81. - 80ASIQ)
2011. okt. 19. 23:49
84-b3n neked is válaszoltam.
84. 02dd40895d (válaszként erre: 83. - Globus)
2011. okt. 19. 23:47

Az első olvasatra én is TRI-HO-ra gondoltam.

Aztán, amikor jött a fórumindító részéről a nagy titkolózás, egy kissé gyanús lett nekem. (Azért is írtam, hogy kissé "kamuízű" számomra)

Vajon miért nem lehet PONT A BETEGSÉG NEVÉT KIÍRNI?!?

Az mennyivel szégyenletesebb, mint a félrekefélés tényét közölni ország-világgal?!?

Miért tudhatja "János-és-a-város" hogy valaki akkora balfék volt, hogy egy - talán jól működő kapcsolat mellett - hagyta magát óvszer nélkül dugdosgatni, de egy - talán a legtöbbünk által ismert - nemi betegség nevét képtelen elárulni?!?

Sokadszor feltett kérdés ellenére mélyen hallgatni róla!!

Mi ez, ha nem kamu?!?


Csak halkan jegyzem meg, hogy a mai világban - ahogy itt már többen, nagyon helyesen megjegyezték - az ilyen "kórságok" legnagyobb részét mindenféle közösülés, vagy ahhoz hasonló attrakciók nélkül is simán el lehet kapni, bármelyik nyilvános WC-n.

Néha sajnos még az se kell hozzá!

Egyszer nekünk is sikerült a TRI-HO-t elkapni, pedig Isten látja lelkünket, egyikünk se kefélt félre!

Érdekes módon, a mi orvosunknak egészen más volt a véleménye ezekről, mint a fórumindítót kezelőnek!!!

83. globus
2011. okt. 19. 23:35

Nem láttam, hogy leírta volna a fórumindító, ha netán mégis, elnézést kérek :)

Trichomonasra gyanakszom, és K..n nevű szerről van szó?

82. szakalyadri (válaszként erre: 79. - 80ASIQ)
2011. okt. 19. 23:22

Rossz társaságban forgolódsz.

Vigyázz,mindig állva pisilj és ne lóggasd mindenhová:DDD

81. 80ASIQ (válaszként erre: 80. - 02dd40895d)
2011. okt. 19. 23:20

Nem tudom miért érzed a történetet kitaláltnak.

Mindenesetre szerintem símán lehet igaz.


Tény, hogy léteznek nemi (úton terjedő) betegségek és a veszélyeztetettség a partnerek számával arányosan nő. Senki sincs ettől biztonságban csak azok a tartós párkapcsolatban élők akik hűségesek egymáshoz. Ha csak az egyik fél hűséges, a párja már nem, akkor a hűséges fél a hűtlen párjától fertőződhet meg.

Férjre/feleségre nemi betegséget átvinni a legsúlyosabb bűncselekmények egyikének tartom, még a bizonyos országok törvényei szerint ezért járó halálbüntetéssel, ha nem is értek egyet, de megértéssel vagyok.

Érdekes, hogy nincs annyira a köztudatban, de a hepatitis (májgyulladás) (A), B és C tipusai is terjedhetnek szexuális úton tesdnedvek által és aki nincs ellene beoltva, azt egy életen át kezelni kell, egy életen át kínlódhat vele.

2011. okt. 19. 13:33

Valahol (vagy talán több helyen is) olvastam már olyan hozzászólásokat, amiket többen kamunak tartottak. De ekkor én még a hiszékenyek táborát szaporítottam.

Miért van az az érzésem, hogy ez itt egy ilyen "kitalált" történet?

79. 80ASIQ (válaszként erre: 75. - Szakalyadri)
2011. okt. 16. 18:31
Reméljük, de ismereteim szerint már az emberek zöme ritkán vagy sűrűn, de félrelép.
78. 80ASIQ (válaszként erre: 27. - Ami.)
2011. okt. 16. 18:30

Az Aids lappangási ideje 2-10 év úgy általában. Tehát teljes megnyugvást (vagy megrökönyödést, az eredménytől függ) egy teszt adhat. Ezt a gyanús eseménytől kb 3 hónap elteltével lehet teljes bizonyossággal elvégezni, illetve elhinni az eredményt. Magam már nem tertom túlzásnak, ha házasságkötés előtt a felek megvizsgáltatják magukat. Az egyéb nemi betegségek tüneteire nem kell éveket várni, az hetek kérdése. Kicsit nehezen elképzelni, hogy valaki ne vegye észre magán, ha összeszedett valamit, bár állítólag előfordul.

Nem vagyok szakember, de töviről-hegyére utánanéztem.

Ha tényleg azért is használtok gumit, hogy házasként a nemi betegségek ellen is védekezzetek, akkor ez számomra igen furcsa! Akkor inkább kérjetek vizsgálatot!

Magam vallom, hogy gumival szeretkezni olyan mint zokniban lábat mosni vagy kívülről nyalogatni a befőttes üveget. (Mondom, házasként!)

Idegennel szerintem is kötelező a gumi!

Nem könnyű dolgok ezek!

77. e705905164 (válaszként erre: 66. - Féknyom)
2011. okt. 16. 15:33

mi?:DD


én pont azt mondtam,hogy milyen csúnya dolog ez:DD

76. Noarashi (válaszként erre: 27. - Ami.)
2011. okt. 16. 15:02
Te még Aids szűrésről nem hallottál? Sokkal egyszerűbb, mint gumit húzni mindig. Egy év lappangási idő???? TE JÓ ÉG!! És hogy deríted ki? Egy év után csúnyán megfázik? :)
75. szakalyadri (válaszként erre: 72. - 80ASIQ)
2011. okt. 16. 14:57
Remélem nem.
2011. okt. 15. 13:40

Tanulópénznek sok!Abból még semmi bajom nem származott, ha gumival csináltam, de amint azt elhagytam mindig kijött valami extrás dolog, diszkomfort...pedig megválogattam kit engedek magamba...mégis...sosem tudhatod, hogy ki mit rejteget magában. Van ami rajtad nem látszik és nem is fog, van ami meg rajta nem látszik és nem is fog...csak hordozza...nem látsz bele, akárki is az.

Az én barátnőm így szedett össze HPV-t, ami után ki kellett metszeni a méhszájából és 2-3 napig kórházban is volt emiatt...nagyon sajnáltam, nagyon.

Mindenképpen szólj a férfinek...ezt tudnia kell, hogy ne járjon még egy lány úgy, mint Te. Utána már csak rajta múlik, hogy kezelteti-e magát. De én biztos nem engedném magamba még egyszer...gumival és gumi nélkül sem! Egyébként sok nemi betegséghez az is elég, ha csak összedörzsölődtök ott, ahol nincs gumi...ennyi is elég sajnos és elég komoly dolgokat össze lehet így szedni.

Nézzetek hülyének nyugodtan, de ha újra kezdhetném a mai tudásommal a szexuális életet, akkor én lehet, hogy csak a férjemmel bújnék ágyba.

Szólj neki! Kérlek szólj neki!

73. b486c9cf7d (válaszként erre: 64. - Szakalyadri)
2011. okt. 15. 12:35
Nem azt kerdezte, hogy mit gondolunk az erkolcseirol.
72. 80ASIQ (válaszként erre: 64. - Szakalyadri)
2011. okt. 15. 12:08
Nem az?
71. 80ASIQ (válaszként erre: 62. - Szakalyadri)
2011. okt. 15. 12:07
Pedig szivesen olvastam volna.
2011. okt. 15. 09:07
szia! én voltam hasonló helyzetben,szóltam mindenkinek aki esélyes,hogy beteg, és azóta se mentek el vizsgálatra, nem érdekelte őket a dolog. szóval fölösleges szerintem szólni. foglalkozz inkább a barátoddal :)
69. szakalyadri (válaszként erre: 68. - Féknyom)
2011. okt. 15. 01:48

Ne is,mert reggel várnak a kávé-fórumon.

Ha törölnek koffein nélkül maradok:)

68. féknyom (válaszként erre: 67. - Szakalyadri)
2011. okt. 15. 01:46
Na ja...inkább nem mondok semmit.:)
67. szakalyadri (válaszként erre: 66. - Féknyom)
2011. okt. 15. 01:43
Na jó egyetértek-fontos hogy ne egy egész megye fertőzödjön meg:)
66. féknyom (válaszként erre: 64. - Szakalyadri)
2011. okt. 15. 01:41

Toszika volt itt, nem?

A lényegre koncentráltak, nem a körítésre.

65. szakalyadri (válaszként erre: 64. - Szakalyadri)
2011. okt. 15. 01:37
Na most értem a 3.oldalra...Naminak kellett ideérnie hogy kimondja vki a tutit:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook