Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férjem és a gyereke fórum

Férjem és a gyereke (beszélgetős fórum)


254. unom (válaszként erre: 252. - F6390e6b9b)
2014. júl. 24. 15:23
Eszembe jutott valami: mikor ketten vannak nyalja-falja, mikor neki más dolga van, (itt a gyereke), leteszi a sarokba. Mert barátnőzni ne menjen, ide-oda ne menjen, kussban várjon míg ő megint vele fog foglalkozni. Ezt megértem, hogy nem tetszik a csajnak, csak épp az okot keresi rossz helyen. Ehhez a gyereknek semmi köze, nem ő az oka.
253. 072a149c9d (válaszként erre: 249. - 3b1a5ec920)
2014. júl. 24. 15:21
Milyen igaz...
252. f6390e6b9b (válaszként erre: 250. - Unom)
2014. júl. 24. 15:19

Nekem tisztára úgy tűnik,mint egy marionett bábú!

Egyszer mondaná meg a férjem hogy mikor mit tehetek....

251. angelic smile (válaszként erre: 240. - Unom)
2014. júl. 24. 15:19
Én most olvastam azt a hozzászólását, nem tudom, hogy kerülhette el a figyelmemet. Ez enyhén szólva is beteges. :(
250. unom (válaszként erre: 248. - Kriszta773)
2014. júl. 24. 15:15

Nekem simán összeáll. Ráadásul a topicindító ezeket nem mint negatívumokat sorolta fel, szerinte az együtt járunk wécére, kiszolgálom, engedéllyel mosok hajat teljesen érthető, nincs vele semmi baj. Páran kezdtük a pasit pszichopatázni, nem ő. Ő ezeket elfogadja, sőt, már igényli is.

Nekem a bántalmazó kapcsolat sablonja ugrott be az egészről. Ha igaz, a csajnak menekülnie kéne minél előbb, mert nagyon meg fogja szívni.

2014. júl. 24. 15:14

megtalaltam az idezetet; sajnos nem vagyok Muller Peter;


"Áldozatot az ember mindig olyan valamiért vagy valakiért hoz,

amibe vagy akibe "szerelmes". Ezért észre sem veszi, hogy áldozat.

Ez így van. Egy anya nem tudja, hogy áldozatot hoz a gyerekéért.

Egész nap, egész éjjel, egész évben, egész életében mást sem tesz,

minthogy mindenét odaadja érte - de nem tudja, hogy ez áldozat.


És amikor viszed a gyógyszert a beteg férjednek, és reggeltől estig dolgozol,

hogy meg tudjatok élni, valahogy - nem tudod, hogy ez áldozat.

Ha éjjel-nappal tanulsz, mert valamire akarod vinni az életben -

nem tudod, hogy ez áldozat.

Amikor lőnek, és odaugrasz a szerelmed elé, hogy téged érjen a golyó s ne őt -

nem tudod, hogy áldozat.


Ha már tudod, hogy áldozatot hozol, akkor már nem szereted igazán... sem őt,

sem a gyerekedet, sem azt, amit tanulsz, sem a családodat...

akkor már csikorogva működik az egész.

Nyögni persze szabad, gyakran jogos is, de ha nincs benned szeretet, nehéz csinálni. Mindent. Akkor élni is nehéz."

Müller Péter

248. kriszta773 (válaszként erre: 245. - Unom)
2014. júl. 24. 15:11

én megrekedtem a sztoriban az együtt járunk vécére résznél :))))) felesben ülnek rá, vagy az egyik fogja a másik kezét, míg nyom?

egyébként az nem válási ok, hogy valakit nem nyalhatok végig havi egy napot, mert ott a gyerek. hogy a sztoriban a pasi végül egy pszichopata lett, aki a gyereken szexel és megtiltja a hajmosást, az számomra nem hihető :)

247. angelic smile (válaszként erre: 202. - Forrest2010)
2014. júl. 24. 15:09
:DDD Nekem is biztos, hogy fogják majd mondani a srácok, de engem nem zavar. Ez legyen a legnagyobb problémánk a házasságunkban! Nem igaz?
246. angelic smile (válaszként erre: 196. - BlueJasmine)
2014. júl. 24. 15:07
Abban nem is volt fürdetés! :DDD
245. unom (válaszként erre: 243. - Kriszta773)
2014. júl. 24. 14:57

Pszichopata pasi, manipulálható nő, és meg is van.

Lehet, hogy a topicindító hazudik, de sajnos maga a helyzet simán elképzelhető.

Arra leszek kíváncsi, ír-e még, hogy mi lett mikor költözni akart.

2014. júl. 24. 14:57

baj van az anyossal, a ferjjel, a gyerekkel...

valami nagyon nem koser;

243. kriszta773 (válaszként erre: 240. - Unom)
2014. júl. 24. 14:45
nekem a csajszi minden szava túlszínezettnek és valószerűtlennek tűnik, ez is :) nem hiszem, hogy egy pasi rámászna a nőjére úgy, hogy ott alszik közöttük a gyerek, azt sem, hogy megszabná, mikor mosson hajat :) és az sem, hogy egy nő azért rinyáljon, mert havonta van egy nap, amikor nem mennek együtt vécére és nem egymás ölében kajálnak, mert ott a gyerek :)
242. gribedli*** (válaszként erre: 237. - Unom)
2014. júl. 24. 14:29
:D
241. f6390e6b9b (válaszként erre: 83. - 00d2211c1a)
2014. júl. 24. 14:21

Mégis miből gondolod hogy a feleségnek kötelessége mindenben kiszolgálni a férjét??Nekem férjem van nem URAM!!!!Rám kifejezetten rámszól ha csak sima utcaiba mennék valahova,hogy rittyentsem ki magam inkább,mert büszke szeretne lenni!!Egyszer nem töltöttem ki a sörét,nem vagyok én senki cselédje!!

Ébredj fel!!Ez nem élet!

240. unom (válaszként erre: 238. - Kriszta773)
2014. júl. 24. 14:20
Ez nekem elég gusztustalan. Az, hogy med.ugja, és nem érdekli, hogy a nő így nem akarja nem épp szerető férjet mutat.
2014. júl. 24. 14:20

Az én páromnak is van egy 12 éves kislánya. nem volt könnyű megszokni a dolgot,de én mondjuk teljesen másképp látom a helyzetet.

Keveset vannak együtt, így teljesen természetes, hogy amikor velünk van, vele foglakozik. Most nyári szünet van, többet van nálunk, jön velünk a nyaralásra, sőt, lesz hogy ketten mennek le a Balcsira hétvégére.

Én örülök annak, hogy a párom a válás ellenére foglalkozik, törődik, kényezteti a gyerekét.

Ha nem így lenne, csalódnék benne, mint emberben.


Igen, ő az első az életében, aztán jövök én. DE ez így normális!! Egy gyerekre nem lehet féltékenynek lenni!!!


Nálunk egyetlen zavaró tényező, hogy a gyerek az apjával alszik. Így mondjuk a nyaralás alatt én külön szobában alszom, vagy én alszom a gyerekkel és apja külön. Ezt nehezebb lenyelni, de nem szólok érte.

238. kriszta773 (válaszként erre: 230. - 00d2211c1a)
2014. júl. 24. 14:18
érdekes, mert az a példád, hogy amikor a gyerek veletek alszik, a párod rád mászik, nem azt mutatja, hogy akkor nem foglalkozna veled picit sem :))))))))))))))
237. unom (válaszként erre: 235. - Gribedli***)
2014. júl. 24. 14:18

Akár az is lehet :)

Off: Meg kéne csinálni a magyar horoszkópot, őshonos állatfajtákkal, szerintem hülyére keresnénk magunkat pl. a kurucon hirdetve.

2014. júl. 24. 14:16

nagy baj van, ha a dontes aldozat;

vagy teszek valamit onkent es dalolva szeretetbol kettonkert, vagy meghunyaszkodik valamelyik;

es a dontesemet nem emlegetem szemrehanyaskent;

235. gribedli*** (válaszként erre: 234. - Unom)
2014. júl. 24. 14:15
Most hülyéskedsz, de barom az tényleg van! A kínai horoszkópban:DDDD (Jó, bivaly, de ugyanaz, nem?)
234. unom (válaszként erre: 231. - 3b1a5ec920)
2014. júl. 24. 14:12
A pasi a vadbarom jegyében született, s.eggfej aszcendensel, a nő horoszkópja meg liba, és az aszcendense is.
233. csgybzs (válaszként erre: 231. - 3b1a5ec920)
2014. júl. 24. 14:01
Egy kis Rák beütéssel...
232. gribedli*** (válaszként erre: 172. - 00d2211c1a)
2014. júl. 24. 13:59

Nem tudom, másnak is feltűnt-e ez a hsz-ed, de az elején azt írtad, minden happy köztetek, azt leszámítva, hogy amikor közönség is van, te több nyilvános nyali-falit, figyelmet igényelnél. Viszont, amit itt leírtál, ezek szerinte akkor sincs ez, ha kettesben vagytok, szóval kezd zavaros lenni, ezek szerint ilyenkor is hanyagol, nemcsak társaságban.


Hmmm, lekoptat, mert neki neteznie kell, frankó...

2014. júl. 24. 13:56
csak nem oroszlanok vagy skorpiok vagytok mindketten??
2014. júl. 24. 13:48

A történetben minden igaz. Nem találtam ki.


És nem tudom már hányszor írtam le, hogy ez a probléma, hogy ilyenkor amikor egyedül vagyunk így viselkedik, amikor meg ott van a gyerek, abszolút nem érdeklem, mintha nem is lennék... mintha megszűntem volna létezni... majd mikor visszaadja az anyjának ott folytatja, ahol abbahagytam és ezt nem értem, ha ennyire szeret, mint amennyire mondja és mutatja, akkor hogy bírja ki, hogy két napig rám sem bagózik????


De ki beszélt itt válásról?

Azt írtam, hogy mindketten hibásak vagyunk, és elköltözöm, de egyenlőre nem adom be a válást. És talán a külön töltött idő ráébreszt mindkettőnket arra, hogy mit kéne csinálnunk. Mert, ha mindig csak mondom, hogy ez lesz vagy lesz, közben pedig semmi nem történik, akkor kiröhög, hogy na a hülye mondja csak a magáét, úgy sem lép semmit... Úgyis fordul kettőt és elfelejt mindent...


Ha nem keres és nem érdeklődik utánam, akkor pedig mi más választásom van???


Igen, szeretem, mindennél jobban, de én sem tudok engedni, ő sem tud engedni. Macska- egér játszmát játszunk.

229. Vivvv (válaszként erre: 1. - 00d2211c1a)
2014. júl. 24. 13:47
Már az első 2 bekezdésből is lejön, hogy te alapból nem tudtad elfogadni a párod gyerekét. Tekintve hogy felnőtt nő vagy, csak magadat okolhatod a helyzetedért, hiszen senki sem kényszerített semmire, a döntéseidet te magad hoztad meg. Attól felnőtt a felnőtt, hogy felelősséget vállal a döntéseiért. Én ezért nem tudnék mást okolni. Főleg nem egy gyereket. Aki egy apukával / anyukával kezd, annak tisztában kell lennie azzal, hogy nem lesz akkora szabadsága a kapcsolatban, mintha mindketten függetlenek lennének. Úgy veszem észre, ez elég gyakori probléma és komolyan nem értem, miért nem tisztázzátok magatokban már az elején, hogy mit tudtok tolerálni és mit nem. Azt tudomásul kell venni, hogy egy szülőnek a gyereke az első és legfontosabb és nincs az a kapcsolat, ami ezt felülírhatná. Sok probléma megelőzhető lenne, ha ezt minden helyzetedben levő férfi / nő tudomásul venné. Egy dolog tényleg nem volt szép: Hogy nem tartották tiszteletben a szülinapi kívánságodat. De ez sem a párod hibája, hiszen nem ő szervezte őket oda és egyértelmű, hogy a gyerekét nem fogja elküldeni... Ezért nem okolhatod. Felesleges is tovább szaporítani a szót: Nem kellett volna beleugranod ebbe a kapcsolatba, hiszen már az első sorokban ott van, hogy számodra tabu volt a gyerekes apuka. Érezted valahol hogy neked ez nem lenne jó, de mégis beleugrottál, feltételezem azért, mert - még ha nem is tudatosult benned konkrétan - azt gondoltad, a gyerek valamelyest háttérbe szorul. Ezt hívják hamis illúziónak. Reálisan kellett volna gondolkodnod és ez elkerülhető lett volna.
228. gkreka (válaszként erre: 227. - BlueJasmine)
2014. júl. 24. 13:40

Nem azt vontam kétségbe, hogy vannak ilyen emberek. Sajnos nagyon jól tudom, hogy léteznek.


De a fórumindító története, attól még sántít.

2014. júl. 24. 13:35
Tehát tényleg vannak sajnos ilyen beteg emberek, de az valóban furcsa, hogy az elején nem erről volt szó.. Csak a gyerek,meg nem foglalkozik veled eleget. Valamint az is furcsa, általában az ilyen emberek társaságban is villognak azzal,amilyük van (jelen esetben te),tehát érdekes hogy ott nem foglalkozik veled... Most őszintén.. A történet meddig igaz?
226. kriszta773 (válaszként erre: 224. - Gkreka)
2014. júl. 24. 13:35
ez így szokott lenni, a nagy szerelemből egy-két óra alatt eljutnak a válásig itt neten :) az imádott férjből pedig egy agresszív, erőszakos állat lesz, aki rettegésben tartja
225. BlueJasmine (válaszként erre: 203. - 00d2211c1a)
2014. júl. 24. 13:34
Úr isten, ez ismerős :( Sajnos minden ismerős,amit leírsz,és nem vicc,hogy menekülj! Engem az elején lesz*rt az exem,mert volt mellettem másik 2... Utána visszakuncsorgásként megkérte a kezem,a másik 2-t kipenderítette, aztán én hülye belementem.. Na nem kellett volna. Utána jött ez amiket leírsz... Utánam jött mindenhova, hazavitt mert szerinte úgy öltöztem mint egy k*rva (hosszú farmer, trikó) :D A barátnőimet utálta,mert büdös k*rvák,és én is az leszek,stb... 5 percenként hivogatott, ha foglalt volt épp a telefonom meg kellett mutatnom a híváslistámat stb... Na ezt kb 2 hónapig bírtam eljegyzés után.. Gondolom rájöttél,hogy kib*sztam,mint macskát sz*rni... Azóta rájöttem hogy az volt életem legeslegjobb döntése, akármennyire szerettem,meg ragaszkodtam . De egy idő után már utáltam,és nem tudtam hogy szabaduljak meg tőle.. Hozzáteszem utána sem volt egyszerű.. Küzdősportos új pasi kellett,aki helyretette :D Azóta hülyített még 3 picsát,3 eljegyzés volt,meg 3 lelépés :D Na ennyit erről röviden és tömören. Te meg viselkedj felnőttként! Állj a sarkadra, és ha neki nem tetszik,hát viszlát!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook