Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak összeköltözés előtt és után fórum

Férfiak összeköltözés előtt és után (beszélgetős fórum)


1 2 3
58. win (válaszként erre: 57. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 25. 11:11

Ebben igazad van!

És ha Ő is annyira szeret, mint én őt, akkor szépen fog enni, hogy ne kelljen mégse újra húznom az ágyat!:))))

2007. ápr. 25. 10:39

Az egész összeköltözés,együttélés egy dolgon múlik,hogy összeillik e két ember.Ha nem ,ott gondok lesznek még egy pici apróságból is.Az egésznek pedig az alapja a szerelem,szeretet...mindegy hogyan nevezzük.Ha szeretsz valakit akkor még az ágyba is tálcán beviszed neki az ebédet is,és az sem érdekel,ha újra kell huzatolni az ágyat utánna!:D)Mert örömet akasz okozni ,és ilyen apróságokkal tudod kifejezni,hogy törődsz vele.Legalábbis én megteszem,és így gondolom!:D)

Én

56. win (válaszként erre: 55. - KIRA7)
2007. ápr. 25. 06:49

Hát, nem tudom, de nekem ettől bizony felmegy a pumpám! A férjem annyira na tisztelje amit csinálok, hogy sz@rik bele, épp fél órája porszívóztam??!!

Egyre inkább azt gondolom, hogy nekem óriási szerncsém van a férjememl, mert igyekszik vigyázni ő is a rendre és tisztaságra, és ha már a fürdőnél tartunk, ő bizony a zuhanyfülkében vagy a kádban törölközik. Nem kell valóban a lakásban mindig mindennek élére állítva lenni, mert a lakás van értünk és nem fordítva, de azért nem árt, ha mindenki megteszi, ami tőle telik.

55. KIRA7
2007. ápr. 24. 21:02
Az én férjem tálcán eszik,de evés után tiszta morzsa körülötte minden.Nem szólok neki,eltakarítom.Ha fürdik minden tiszta víz,úgy fürdik mint a kacsa.Ezért sem szólok.Feltörlök.Ők azért ilyenek mert Férfiak.De Én szívesen megcsinálom gyermekeim és a férjem után.Számomra ez természetes.Pedig nekem nem két gyerekem van és bőven van mit takarítanom,meg a többiről már nem is beszélek.Na jó azért a gyerekek sokat segítenek.Nem kell mindig hogy minden pompában álljon.A fürdőszobaszőnyeg.Benne van a nevében.Nem azért van hogy melegítse a lábátokat.Este ha vizes tedd ki a teraszra vagy amitek van és reggel meg mikor még senki nem kell t fel,gyorsan lerakod,hogy mire felkellnek a srácok és pisilni mennek ne fázzon meg a lábuk.
54. 0c97fbb607 (válaszként erre: 41. - Almato)
2007. ápr. 18. 22:59
Ha már egy ilyen jelentéktelen,apróságba is beleszólsz,hogy hogyan kellene türülköznie,akkor el tudom képzelni,hogy hány,és milyen dolgok miatt rágod még a fülét nap mint nap.Pont e miatt mennek tönkre a kapcsolatok,hogy egyszerűen a nők,vagy a férfiak nem hagyják a másik embert élni.Még megfürödni sem tud anélkül ,hogy ne szólnál bele.A fűrdőszobaszőnyeget pedig bármily furcsa pont arra találták ki ,hogy arra száljon ki az ember!
2007. ápr. 18. 22:34
A nők állandóan azon törik a fejüket, hogy összeköltözzenek a szegény pasikkal, aztán meg mindent át akarnak rendezni, a pasikat átnevelni és nem értik, hogy mi a probléma. Mi a helyzet a toleranciával?
2007. ápr. 18. 09:32
A párom Pestről költözik hozzám 2 héten belül. Boldognak kellene lennem, mert erre vágytam, de egyenlőre lelkiismeret-furdalást érzek...Elvégre feladja értünk az eddigi életét, munkahelyét....
2007. ápr. 17. 15:50
Fél évig tartott mire hajlandó volt megcsinálni egy villanykapcsolót! Melleselg villanyszerelő is! :)
50. Lizus0103 (válaszként erre: 37. - 9a2354601b)
2007. ápr. 17. 15:49
Nem hiszem hogy átnevelés, ha a másik elvár némi segítséget.
49. Anita123 (válaszként erre: 40. - 9a2354601b)
2007. ápr. 15. 19:33
Ne haragudj!Megkerdezhetnem,hogy neked van e parod akivel egyutt is elsz?
48. Anita123 (válaszként erre: 33. - 9a2354601b)
2007. ápr. 15. 19:26
En az egyik "notarsad" vagyok. :)Nem,nem kritizaljuk!Legalabb is en nem.Persze a nok kozott is vannak "jok es rosszak"De itt a kerdes a ferfiakrol szol.Azert meg ne csodalkozz ha a noinem egy kicsit "osszefog".A ferfiak ugyanigy "osszefognak" a nokkel szembe.:)
47. almato (válaszként erre: 46. - Ekka)
2007. ápr. 15. 12:49

Azért vagyok vele, mert nics bátorságom egyedül maradni.

Lakást vettünk. hitel, hitel hátán.

Két gyerekkel egyedül?!

Pedig hidd el, hogy sokat gondolkodtam már rajta.

Ellene szól az is, hogy nem bírja a gyerekeket.

Ha én dolgozom és Ő van itthon velük, akkor jóformán rájuk se néz.

Ha bemennek hozzá a szobába, vagy ha játszanak, esetleg szaladgálnak, akkor már zavarja őket ki és bezárkózik a szobába. A gyerekek meg azt csinálnak amit akarnak.

Könyörgöm!!! Két 6 éves gyerek ne csináljon már amit akar!! Nem foglalkozik velük egyáltalán. Ma reggel azt mondta a lányom, gogy milyen jó, hogy apa nincs itthon, mert Ő mindig csak kiabál.

Másodjára is eltoltam az életem.

46. Ekka
2007. ápr. 15. 12:35

Almato: egyébként meg nem értelek.., ha ennyire rossz miért vagy vele??

Gondolom nem ok nélkül voltatok többször együtt ill. nem együtt...

45. age11 (válaszként erre: 42. - Almato)
2007. ápr. 15. 12:32
Ez ismerős, mármint hogy mindig a másikba van a hiba. Holott ez korán sem ilyen egyszerű.
44. 9a2354601b (válaszként erre: 41. - Almato)
2007. ápr. 15. 12:32
Furcsa haragtartó ember, aki még egy nap múlva is annyira indulatos, hogy képes hajigálni egy szőnyeget.
43. Ekka (válaszként erre: 41. - Almato)
2007. ápr. 15. 12:28

Erre szokták azt mondani a férfiak, hogy nem vagyok gyerek, hogy szólj mindenért!!!

Valahol igazuk van.. Kinek így tetszenek dolgok, kinek úgy;)

A szőnyeget meg valószínűleg azért vágta ki, hogy ne legyen vizes, hiszen előtte pont ez volt a baj:))

42. almato (válaszként erre: 40. - 9a2354601b)
2007. ápr. 15. 12:27

Én se értem, miért voltam az.

Életem nagy szerelme ő volt.

Többször jártunk már együtt, mindig elmaradtunk egymás mellől.

Örültem neki, mikor újra összejöttünk.

Most már nem annyira.

Nehéz ember.

Ő azt mondja, hogy ő a tökéletes, bennem van a hiba.

Szerintem nem.

41. almato (válaszként erre: 37. - 9a2354601b)
2007. ápr. 15. 12:23

Ehhez annyit hozzátennék, hogy soha nem akartam átnevelni, csak megpróbáltam megkérni dolgokra.

Nem tudom miért, de olyankor mindig megsértődik és feltűnő módon tiltakozik az ellen, amire megkértem.

Írok rá egy példát. Még az összeköltözésünk utáni pár napba történt, hogy fűrdés után, ahogy elzárta a csapot, egyből kiszált a kádból és a fűrdőszobaszőnyegre folyt róla a víz. Megjegyzem, hogy én a kádba szoktam megtörölni magam, azért, hogy ne folyjon a szőnyegre a víz. Akkor megkérdeztem tőle, hoogy miért nem törölközik meg a kádban? Szóban nem reagált, de látni kellett volna az arcát...Másnap este, mikor ment fűrdeni úgy kihajította a szőnyeget, hogy a szobában állt meg.

Sajnos nagyon sok mindennel így van. Én hülye meg nem szóltam, csak nyeltem egyet.

Ennek meg is lett az eredménye.

2007. ápr. 15. 12:17
nem értem, hogy miért ennyire hiszékenyek a nők.
39. almato (válaszként erre: 24. - D9d8721118)
2007. ápr. 15. 12:14

Engem is jól beetetett a mostani párom. Bár nekem két gyermekem is van az előzőtöl.

De most már tényleg úgy érzem, hogy csak azért volt, hogy befolyásoljon.

Idővel rájön erre az ember lánya, ha már együtt élünk.

A valamikori tisztelettudó, udvarias ember már a múltté. Persze csak az én irányomban.

A lakásba, ha esetleg egymással szembetalálkozunk a folyosón, vagy a konyhában, képes lenne talán felborítani, minthogy arrébb álljon.

Uralkodó tipus, és ezt nem lehet sokáig kendőzni.

Ne reménykedj, szerintem nem fog megváltozni, de kívánom, hogy legyen hozzá szerencséd.

Az enyém is igért fűt-fát, aztán sokszor még arra se képes, hogy ha eszik legalább az asztalról pakoljon el maga után.

Jól beetetett ez tény és jól befaragtam vele.

Olyanokat mondott, ami minden nő álma. Azt hittem megfogtam az isten lábát.

Tévedtem. Nagyot.

38. Ekka (válaszként erre: 37. - 9a2354601b)
2007. ápr. 15. 11:57

Sanya: szerintem ez örök hiba.. Formálni lehet oda-vissza, de a nevelést túlzásnak tartom!!! Az anyuci dolga X-éves kortól X-éves korig:D

Mindenkinek van hibája. Tolerálni kell.. Hiszen amikor a nő/férfi "beleszerelmesedik" a másikba, akkor is olyan mint később.. max. a rózsaszín köddtől nem látszik:))))))

2007. ápr. 15. 11:54
Mégis mindig a nők próbálják átnevelni a szegény férfiakat.
36. Ekka
2007. ápr. 15. 11:49

Szerintem nem nekünk nőknek kell "neveli" a férfiakat.. Szerintem anyucinak kellene úgy nevelni a kicsi fiát, hogy képes legyen az együttélésre.. kivegye a részét a házimunkából stb. stb.

Ezeket mindenki otthonról hozza/viszi és itt most nőkre-férfiakra egyaránt gondolok..

Vannak nagyon házias, nem lusta férfiak, és nők között is vannak rendetlen, főzni nem tudó stb. teremtmények..

35. 9a2354601b (válaszként erre: 34. - Win)
2007. ápr. 15. 10:46

Ezzel tökéletesen egyetértek, mindenki egye meg, amit főzött. Sőt: a madár se piszkít saját fészkébe. Sőt, sőt! Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát :-)

Valóban, a párválasztás, összeköltözés szabad döntés, ha nem megfelelő az eredmény, mindenki csak saját magát hibáztathatja. ha a másikra panaszkodik, azzal magáról is véleményt mond.

34. win (válaszként erre: 33. - 9a2354601b)
2007. ápr. 15. 10:42

Te megint nagy tévedésben vagy!:DDDDD

Nekem szokásom elolvasni a megelőző hsz-okat, mielőtt reagálok!

És én nem helyeslek: nekem egy csodálatos férjem van, előtte meg nem költöztem össze mással, és azt gondolom, mindenki egye meg amit főzött.

33. 9a2354601b (válaszként erre: 32. - Win)
2007. ápr. 15. 10:35
Sajnos bejöttél a csőbe: ugyanis én szinte szóról szóra lemásoltam az egyik nőtársad véleményét. És bebizonyosodott: ameddig egy nő általánosít, addig lelkesen helyeslitek, ha egy férfi akkor kritizáljátok. :-)
32. win (válaszként erre: 14. - 9a2354601b)
2007. ápr. 15. 10:33
Ciki, hogy csak ilyen csajokkal találkoztál....:)
31. 9a2354601b (válaszként erre: 30. - Anita123)
2007. ápr. 14. 22:42
Szerintem olyan pasit kell keresni, aki nem bunkó
2007. ápr. 14. 22:41
Szerinted???
2007. ápr. 14. 22:35
Bocs, a 9-iket
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook