Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak összeköltözés előtt és után fórum

Férfiak összeköltözés előtt és után (beszélgetős fórum)


1 2 3
28. 9a2354601b (válaszként erre: 26. - Anita123)
2007. ápr. 14. 22:35
Kedves Anita, feltűnt, hogy szinte szó szerint lemásoltam a 19. hozzászólást? :-))))))))
27. Ekka (válaszként erre: 1. - Lizus0103)
2007. ápr. 14. 22:32

Lizus: elcséplet, de örök mondás.. Tudod.. Lakva ismered meg....

Lehet eddig is ilyen volt, sőt biztos..

26. Anita123 (válaszként erre: 14. - 9a2354601b)
2007. ápr. 14. 22:22

:DDDDD

;)

Hat igen ez azert forditva is igaz lehetne.De itt most a ferfiakrol van szo....

25. d9d8721118 (válaszként erre: 20. - H MAYA)
2007. ápr. 14. 19:00
Igazad van. De mi van akkor amikor mindketten 3 műszakba fogunk dolgozni? Szerinted ha hazajövök reggel a munkából akkor el fogom tűrni hogy a kupit csinálja, amit nem tüntet el? Más az ha valaki ráér és más ha dolgozik a hét minden napján. Nálunk az a gáz hogy egyszerűen nem hajlandó felállni a gép elöl amig kitakarítok. Ha szépen megkérem hogy menjen addig máshova puffog hogy minek kell takarítani... Sajnos el lett kényeztetve, de nagyon.
24. d9d8721118 (válaszként erre: 17. - Helenhadsell)
2007. ápr. 14. 18:55
Mit lépjek? Nem tudok lépni, mert nincs hova mennem. Talán hamarosan elköltözünk a szüleitől és akkor belátja hogy nem úgy vannak a dolgok ahogy ő elképzeli...
2007. ápr. 14. 16:50
Szerintem mindenki meg fogja bocsátani, és nem fogják azt gondolni, hogy direkt használod - pocsékolod a Hoxa memoria kapacitását :-)
22. H MAYA
2007. ápr. 14. 16:43
Bocsi elrontottam és nem tudom tötölni
21. helenhadsell (válaszként erre: 20. - H MAYA)
2007. ápr. 14. 16:42
Teljesen egyetértek. Szivesen kiszolgálom, ha van kedvem, de ne merjen ugráltatni.
20. H MAYA
2007. ápr. 14. 16:38

Lehet hogy én vagyok különc, de nekem ne tébláboljon ott a párom, amikor házimunkát végzek.

A ruháit ő rakja el,a piszkos ruhákat a szennyesbe rakja (a zoknikat is),ha kell porszivózik, de én nem akarom.Beosztom úgy az időmet (szabadúszó vagyok),hogy a munkám és a háztartás megférjen egymás mellett.

Keményen dolgozik ,egéssz nap,jó hogy este nem állitom oda mosogatni.(A fizetését mindig haza adja)

De azt nem hagytam hogy ugráltasson,egy pohár vizéret ő is el tud menni,igy szoktuk meg az elején.

19. H MAYA
2007. ápr. 14. 16:38

Lehet hogy én vagyok különc, de nekem ne tébláboljon ott a párom, amikor házimunkát végzek.

A ruhá

18. helenhadsell (válaszként erre: 14. - 9a2354601b)
2007. ápr. 14. 16:02
Ugy látszik, nem gondolta a kedvesed, hogy takaritononek kell neked. :-)
17. helenhadsell (válaszként erre: 15. - D9d8721118)
2007. ápr. 14. 16:01
Biztos a fejére boritanám a szemetet amit osszetakaritottam a kégliben. Miért nem probalsz meg lépni ?
16. age11
2007. ápr. 14. 15:12

Ahogy olvaslak benneteket, rájöttem hogy szerencsés vagyok a párommal. Nagyon sokat segít. Ismeri a porszívót, a felmosó vödröt, a mosogatószert, bár az utóbbit nem hagyom neki, mert irtó sok vizet el tud pacsálni.

Sütni, főzni is tud, meg szokott is alkalmanként.

Bár összeköltözésünk után egy kicsit idegesebb lett, vagy inkább türelmetlenebb. De ahogy elnézem sok pasi van így.


Mindegy.Az a LÉNYEG, hogy ha együtt éltek, ha nem akkor is meg kell dolgozni egy kapcsolatért.

S néha igen csak kell dolgozni érte :))

2007. ápr. 14. 13:20
Én visszasírom azokat az időket amikor nem laktunk együtt. Amióta együtt lakunk, párom nagyon elkényelmesedett! Egész nap fekszik a gép elött, lusta még arra is hogy felálljon addig amig kitakarítok az íróasztal körül. Nagyon sokat veszekszünk az miatt hogy semmire nem hajlandó. Persze mindenértén vagyok a hibás és mindenre ez a válasza "Ha nem tetszik el lehet húzni innen, te itt csak egy megtűrt személy vagy!"
2007. ápr. 14. 10:50

Érdekesen megtudnak valtozni a nők összeköltözés után...Tisztelet a kivételnek!

Szereti a "nő" ha kivan szolgálva!

Az udvarlás idején úgy igyekszenek,hogy az ember azt hinné hmmm... végre egy serény nő! hajtogatján a naív pasi ingeit, takarítgatnak, mosigatnak, finomságokat készítenek, stb. :DDD Együtt lakásnál meg egyszeriben a "buzgoság" szertefoszlott.... "Ha kell valami, csinálj magadnak! Én most a Barátok közöttit nézem".

13. gota
2007. ápr. 14. 10:33

Mi ezt teljesen megúsztuk. Valahogy már az elején sem bírtuk ki egymás nélkül és most sem. Tegnap pont arról beszélgettünk, hogy ahogy egyre többet vagyunk együtt, egyre jobban és jobban szeretjük egymást. Pedig azt hittük, már nem lehet fokozni. :)))

Pl. Apa elment 3 napra külföldre. (Én a pocaklakó miatt nem mentem.) A többiek szerint ő is a falat kaparta. Ahogyan én is. :)

2007. ápr. 14. 10:29
Hát én is mesélhetnék, hogyan viselkednek a csajok összeköltözés után....
2007. ápr. 12. 08:55
Az én párom nem lapátolt a kapcsolatunk elején sem. Ő magát adta, és elvárta ugyanezt. Nem élünk együtt, nem is igen akarunk még. Mindketten úgy érezzük, elmúlik az a varázs. Elég sokat vagyunk együtt és nem lenne gond, ha összeköltöznénk sem. Neki is ugyanúgy megmaradna a kis élete és nekem is. Beszéltünk már róla, de arra lukadtunk ki, hogy akkor nem lenne mivel befenyíteni a másikat, ha dili :DDDDDDD ugyanis mindig azt mondjuk a másiknak: Hazamegyek ha nem hagyod abba :DDDDDD na most ha összeköltöznénk, mint mondanék? Kimegyek a konyhába :DDDDD vicces lenne :DDDDD
10. rika
2007. ápr. 12. 08:38
Az én párom kezdi nagyon elhanyagolni magát. Megnőtt a hasa (nagyon!), 3-4 napont borotválkozik, nem érdekli mit húz magára meg ilyenek. Amikor ezt megemlítem neki, hogy elhanyagolja magát azt mondja, hogy nem is igaz és ezzel le is van zárva. NAgyon nem tudom mit csináljak.
2007. ápr. 11. 22:54

Erdekesen megtudnak valtozni a ferfiak osszekoltozes utan...Tisztelet a kivetel!

Szereti a "ferfinepseg" ha kivan szolgalva!

Az udvarlas idejen ugy pedaloznak,hogy az ember azt hinne hmmm... azt a mindet ez a ferfi! :DDD Egyutt lakasnal meg egyszeribe a "buzgosag" szertefoszlott....

2007. ápr. 11. 11:30
Ha ilyen lett,akkor valahogy a tudtara kellene adnod, hogy éppen le is léphetsz ha nem allitja le magat. Olyankor egy ideig rendesen szoktak viselkedni.
2007. febr. 9. 17:28
Szerintetek változtat egy férfin a biztos tudat hogy úgysem fogjuk elhagyni???????
6. Lizus0103 (válaszként erre: 2. - 831ad879a7)
2007. febr. 9. 15:10
Talán néhány férfi amint biztos a dolgában ennyire megváltozik??? Már egy éve lakunk együtt és néha rá sem ismerek, minden kis apró dolog zavarja, persze néha olyan mint rég. Nem értem ezt
5. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 1. - Lizus0103)
2007. febr. 9. 14:47
Lehet még új neki a hejzet szerintem aggyál neki egy kis idöt.Tudom,hogy nehéz.De vannak férfiak akiknek mindig kell egy kis szabadság érzés,hogy nyugotan tudjanak élni a mindennapokban.
4. 70f88a822c (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2007. febr. 9. 12:57
Csatlakozom :(
2007. febr. 9. 10:38
lakva ismerszik meg az ember...
2007. febr. 9. 10:32

Szia!

Ne keseredj el, nem a Te hibád! Mióta laktok együtt? Nekem 2 összeköltözésem volt, és mindkettő igy indult. Az addíg nyugis párom azt is megszabályozta, hová dugjam be a porszívót. Ez nála eltartott úgy 2 hónapig, míg lenyugodott, de addíg mindennel minden baja volt. A mostani Párom mikor áthozta az Új lakásunkba a személyes cuccait, teljesen le volt hangolódva 3 napig. És Ő elmondta, hogy akárhogy is van, ez olyan visszafordíthatatlannak tűnik, és nagyon szeret, de ez akkor is egy komoly dolog, ami kicsit ilyesztő tud lenni. Hála égnek Ő 3 nap alatt túl volt rajta. De a lustaságot azt szerintem ne hagyd. Még egy picit légy türelemmel, és a helyérerázódnak a dolgok, csak egy kis türelem!!

2007. febr. 8. 20:09
A kedvesem összeköltözésünk óta eléggé megváltozott. Idegesebb, türelmetlenebb, kicsit uralkodóbb a magatartása és borzasztó lusta lett!! Valyon én rontottam el valamit?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook