Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyermeked hányszor találkozott az új pároddal, mielőtt összeköltöztetek? fórum

Gyermeked hányszor találkozott az új pároddal, mielőtt összeköltöztetek? (tudásbázis kérdés)


7. T.Agi80 (válaszként erre: 4. - Zamila)
2013. febr. 16. 19:29
Nálunk is igy történt kiránduláson találkoztak onnantól kezdve minden hétvégén elutaztunk hozzá és 5 hónapra rá hosszá költöztünk.De tényleg gyerek függő szerencsére az én fiammal hamar ki lehet jönni.
2013. febr. 8. 16:10
Nálunk a az első találkozás után nagy harmónia alakult ki a gyerkőcők, meg a párom között, de 1 év, és 2 hónap után költöztünk össze.
2013. febr. 8. 15:42

Szerintem ez gyerek függő is.

Az én fiam először a strandon találkozott a barátommal (akkor 7 éves volt a gyerek) és kb. 4 év kellett, hogy úgy-ahogy elfogadja a párom (még köszönni sem volt hajlandó neki, nem hogy együtt elmenni kirándulni), de sosem fogja apának szólítani. Most 6 év együtt járás után gondolkodunk az összeköltözésen.

2013. febr. 8. 15:10
Mi is első alkalommal,kirándulást szerveztünk nekik,aztán 8-10 alkalommal találkoztak még,amikor eljött értem,vagy hozott haza,mindig eltöltött velük egy kis időt.Májusban mutattam be a gyerekeknek,és júliusban költöztünk össze.
3. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2013. febr. 8. 14:45
Nekem kettő is van.Először nálam találkoztunk,utána elmentünk együtt kirándulni,aztán voltunk nála úgy,h ott is aludtunk.4-szer biztos.Szerveztünk közös programokat,de a megszokott környezetükben is talâlkoztak vele.Ma már van egy közös gyerekünk is és mindegyik apának hívja.
2013. febr. 8. 14:28
Én egy jó ideig be sem mutattam őket . Az összeköltözés meg mindig valami miatt meghiúsult idáig :( Mióta vagytok együtt ? Tudják hogy együtt "jártok" vagy csak találkoztak néha ?
2013. febr. 8. 14:23
Gyermeked hányszortalálkozott az új pároddal, mielőtt összeköltöztetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook