Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férfiak feltűnően jó színben tüntetik fel magukat a kiszemelt nő előtt? fórum

A férfiak feltűnően jó színben tüntetik fel magukat a kiszemelt nő előtt? (beszélgetős fórum)


2022. aug. 2. 05:06
Altalaban igen,de nok is igy vagyunk vele nemde.
2022. júl. 1. 09:18
Nem feltétlenül. Van, amelyik inkább behúzza a farkát.
2022. júl. 1. 01:21
A dugopajtim a munkatarsam, es par alkalom utan mikor epp lelkizos modban volt, felemlegette, hogy (mint nem helyi) egyszer megkerdezte tolem, hogy hova erdemes kimozdulni itt. En meg mondtam egy pubot, es hozzatettem, hogy nem nagyon szokam eljarni sehova. Akkor annyival le lett zarva. Akkkor meg egyutt voltam a pasimmal, amit nem tudott, arrol meg azota sem tud, hogy elott, kozben meg utana az egyik hujjje nem akart leszallni rolam, mikozben a felesege is ott dolgozik, es nem is vagyunk egy sulycsoport :P Raadasnak amig valahogy sikerult megis egymas karjaiba kerulni, azt hittem, tobb eszem van annal, minthogy vele viszonyt kezdjek. De akkor mar egyertelmubb volt.
15. Soufflet (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 1. 01:11

Semmi rosszindulatut nem irtam.


Nem hallottam a beszelgetest. En annyibol, hogy egy ffi ilyet mond magarol, aminek a nagy resze kb. evidens (ellatja magat), a fizeteserol meg lehet sejtesed nagysagredben, ha egy helyen dolgoztok, nem gondolnam, hogy elottem akar menozni, mert en vagyok az egyszem no. Es te irtad, hogy kerdeseket tettel fel.

De mindegy.

Ha azt akarod hinni, hogy ezzel neked udvarolt, hat, legyen...

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Soufflet)
2022. júl. 1. 00:57

Szó se róla.

Nem vagyok bolond, ha így lett volna, nem írok fórumot..

Az egyetlen amiről kérdeztem a munkahelyei. Ezt sem én dobtam fel, hanem más és amikor elkezdett róla beszélni közé szúrta ezeket amiket írtam.

Rosszindulatúskodni szeretnél?

13. Soufflet (válaszként erre: 12. - Soufflet)
2022. jún. 30. 23:26
...ezekre a kerdest. O meg valaszolt. Ebbol nem is ertem, hogy jutottal area a kovetkeztetesre, hogy biztos csapja neked a szelet.
12. Soufflet (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 30. 23:24
Szoval adott volt a tema, es te iranyitottad
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Érdekes73)
2022. jún. 30. 20:33

Ja, igaz erre nem is gondoltam...


Nem egyébként, úgy fogalmazott, hogyha egy lányt elvisz randizni.

Nem is értem, ez hogyan jött :D

10. Érdekes73 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 30. 20:24
Biztos hogy a nőkre bukik ? Lehet hogy az egyik ffi kollégádnak adta elő magát ...
2022. jún. 30. 19:21
Neem, mi egyáltalán nem randizunk, sőt. Teljesen más okból találkozunk, munkahelyen. Nincs ismerkedés. Többen beszélgettünk és akkor sorolta fel ezeket. De rajtam kívül nem volt ott más nő. Ezért nem tudom mennyire nekem szólt. Aztán bele kérdezgettem a dolgokba és pár perc alatt ezekre mind kitért.
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 30. 14:48
Szerintem ez akkor gond, ha minden randin elsorolja majd.
2022. jún. 30. 14:43

Ahogy a nők is!

Ettől én nem ábrándulok ki! Jó ezt tisztázni az elején! 🤙

Sőt , jó is lenne ,nem csak nekem kellene főznöm! 😅

6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 30. 14:01
Nekem elég kiábrándító lenne. Persze lassan úgy is kiderül, de ez a "jól keresek, sokat költök a randin" úgyis észrevehető, nem kell ezt hangsúlyozni...
5. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 30. 13:49
Én nem tulajdonítanék ennek semmit. Ha amúgy szimpi, tetszik ismerkedj vele. Ha valami miatt mégsem jön majd be, úgysem ezeken fog múlni lesz-e belőle valami. Az meg természetes hogy nem a rossz tulajdonságokkal vagy hiányossággal kezdi valaki az ismerkedést. Persze hogy mindneki imponálni akar elsőre.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - F7f780f355)
2022. jún. 30. 12:20

Persze, hogy mindenkinek tetszik ez.

Pláne az én korosztályomban, még nem ilyenek a fiúk. Még a legtöbben otthon élnek. Szóval jól sejti, hogy ez imponáló csak nem tudom, hogy ez jelent-e bármit.

2022. jún. 30. 12:16
Amugy tetszik ha onallo egy pasi nincs anyuka szoknyaja ala bujva, foz, mos , takarit, mobilis es az sem baj ha van penze.
2022. jún. 30. 12:15

Eleg sokan elmondjak.

Nincs azzal baj ha elmondja de ha ezzel indit az nem szimpi. Az olyan mintha velem meregetne a cerkajat. Valamit bizonygatni akar.

Ha kozben derul ki az imponal, de ha igy felvag vele az mar nem gyün be. :(

2022. jún. 30. 12:14

Ti is észre vetéttek már ezt? Vagy jelent ez valamit, ha kb 5 perc alatt ledarálja a szerinte jó tulajdonságait?

Egyedül él, főz, mos, jól keres, sokat költ egy randin.

Ezeket tényleg kb 5 perc leforgása alatt megtudtam róla. Jól érzem, hogy ilyenkor ez szándékos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook