Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » FER 14!!! Van valakinek erről a férfiak számára gyártott termékről tapasztalati, bármi nemű infói?! Hatásos? fórum

FER 14!!! Van valakinek erről a férfiak számára gyártott termékről tapasztalati, bármi nemű infói?! Hatásos? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. júl. 9. 16:26
Szerintünk nagyon hatásos!mozgékonyság és mennyiségileg is javultak az eredményei!
2008. júl. 9. 16:24

Igen van! Párom már 3 hónapja szedi, eredményei sokat javultak, bár Likopint(eyor) is szed mellé, így hatásosabb.


Ha érdekel nyugottan írj nekem, szívesen válaszolok!

2008. jún. 26. 20:26
Én személyesen is ismerem az orvost aki kifejlesztette ezt a gyógyszert és tényleg csak jókat tudok róla mondani!Aki teheti mindenképpen próbálja ki,mert nagyon jók a visszajelzések!
2008. jún. 26. 20:06

Láttam többekneka párja volt már meddőségi vizsgálaton.

Hogyan zajlik egy ilyen vizsgálat?

Adnak egy sex-lapot és ott kell mintát produkálni a kivizsgálóban?

Hát ez nem lehet egyszerű...

16. lombikos (válaszként erre: 7. - Babára_várva)
2008. jún. 19. 15:59

Nem kellemes élmény a kivizsgálás a fiúknak, akkor sem, ha diszkréten kezelik, nem alázzák meg. Egyszerűen feszélyezve érzik magukat. Páromat már eleve az orvosi környezet zavarta.


Nálunk a mennyiséggel és a minőséggel is baj volt.

A minőséggel már nincs gond. A mennyiséggel még igen (bár kicsit az is javult), de arra ott az ICSI megoldásnak.

A minőségi problémát véletlenül oldottuk meg egy étrendkiegészítő termékkel (egészen más problémára szántuk megoldásnak).

15. Babára_várva (válaszként erre: 14. - Macifül)
2008. febr. 12. 10:50

Ha úgy vesszük, ezeket mind szedi külön-külön. Van egy C+cink kapszulája, meg magnézium, meg kálcium pezsgőtablettája. Ezeket igaz nem túl rendszeresen, de szedi. + E vitamin minden nap.


De azért úgy gondolom a Fer14 mégiscsak egy komplexebb, koncentráltabb, mint a mi kis házi patikánk.

2008. febr. 11. 21:40

Ma olvasgattam egy kismamás könyvet és azt találtam benne, hogy a c-vitamin és a cink növeli a spermiumok számát és javítja a minőségüket.

Cink található: hús, szárnyasok, osztriga és egyéb kagylófajták, hüvelyesek, kivi,gyömbér, napraforgómag, hidegen sajtolt olajok -ban.


A spermiumok számának növelésére magnézium, mozgóképességük javítására kálcium, termékenység fokozására szelén ajánlott.


Szóval szerintem ez mind megvan a fer14-es vitaminkészítményben és ráadásul speciálisan férfiak számára. Szerintem érdemes lenne kipróbálni!

13. Macifül (válaszként erre: 12. - Babára_várva)
2008. febr. 11. 10:12

Jó reggelt!


Nincs mit és persze meg kell próbálni mindent bevetni!


Az jó, ha Te el tudsz menni kivizsgálásra. Ha magzatvédő vitamint nem is, de folsavat, c vitamint jó ha szedsz.


Üdv!

Maci

12. Babára_várva (válaszként erre: 11. - Macifül)
2008. febr. 11. 07:49

Szép jó reggelt!


Köszönöm a sok hasznos infót, mindegyiknek utána fogok járni.


Abban teljes mértékig igazad van, hogy így a sötétben tapogatózva elég nehéz okosat mondani, vagy tenni, de még ebből a helyzetből is meg kell próbálni kihozni a legjobbat. Hátha.....


Lehet sokkal rosszabb a helyzet, mint gondolom / gondolnánk, mivel már 3 éve próbálkozunk.


Én nem szedek egyenlőre semmit, ugyanis én nem félek annyira az orvostól, szóval én elmegyek egy teljes kivizsgálásra, mert még nem voltam. Annyival bonyolódik a helyzet még ráadásul, hogy nekem 4 évvel ezelőtt volt egy ab.-om. Szóval annak is lehetnek szövődményei akár nálam is. Csak háztartás, munka, iskola mellett elég kevés időm van, de épp itt az ideje, hogy valamerre elinduljak.


Köszönöm szépen az eddigi, és az ezutáni segítő gondolataidat.

2008. febr. 9. 11:56

Az is lehet, hogy valamilyen baci gátolja mozgásukat. Tisztítólag hathat a vörösáfonya tabletta, Cranberry-C, ezt gyógynövényboltokban be tudod szerezni 3000 ft.

Igazából nehéz ezt így találgatni, hiszen nem tudhatjuk mekkora a baj.


A fer14-el tuti nem ártotok.

Te szedsz valamilyen vitamint? Elevit, Gravida, folsav? Mióta próbálkoztok a babával?


Aloe verás cuccok közül nekünk a multi macát, a royal bee jellyt és az aloe berry nectart ajánlották. Ezek férfiak számára is segítséget nyújthatnak.

Saját tapasztalat, hogy a berry nectar és a royal bee jelly tabletta alkalmazáskor nekem simán szép tüszőm nőtt és magától meg is repedt, úgyhogy lehet valami hatása, mert azelőtt nem mindig volt rendes tüszőérésem, repedéssel.

Szóval nálam hatott, lehet, hogy a férfiakra is pozitív hatással van.

10. Macifül (válaszként erre: 9. - Babára_várva)
2008. febr. 9. 11:46

Sajnos nem sokmindent találtam.

Mindenhol azt olvasom, hogy mennyire fontos az egészséges életmód, a vitaminellátottság és hogy nem nagyon van gyógymód arra, hogy javítsák a spermiumok minőségét.

Találtam ilyet, hogy Pycnogenor. Szedése javítja a spermiumok minőségét azoknál a férfiaknál is ahol a nemzőképtelenséget a nem megfelelő spermiumok minősége okozza. Nézd meg:

[link]

6522 ft. Ez is baromi drága sajnos. Meg tudod rendelni itt ha gondolod.

9. Babára_várva (válaszként erre: 8. - Macifül)
2008. febr. 7. 07:40

jaj, Macifül, nagyon jól estek a megértő szavaid, köszönöm.


Azt meg külön köszönöm, hogy még a segítségedet is felajánlottad. Minden ötletnek örülök. Én egyedül a Fer 14-et, meg a Maca Vibe-t találtam. De a fórumokból, illetve egyéb internetes orvosi véleményekből a fer14-t hatásosabbnak gondolom.


Hát előre is hálás köszönet minden írásodért!!!!

8. Macifül (válaszként erre: 7. - Babára_várva)
2008. febr. 6. 18:34

Valóban kedves volt az ex, hogy széttépte a papírokat, de mostmár így kell továbblépni, megoldani!

Az, hogy renyhe mozgású spermákat állapítottak meg még bármit jelenthet. Nem biztos, hogy olyan rossz a helyzet!

Szegényt valamilyen szinten megértem, hogy nem akar visszamenni ilyen helyre többet, ha megalázták. Tudnék ajánlani olyan helyet, ahol tuti nem történik ilyen, de mivel orvosról hallani sem akar...

No majd ha lesz kicsit több időm, ami úgy néz ki péntektől lesz, kicsit kutakodom Nektek, hogy milyen gyógynövények vannak, nekünk is volt ami segített egy baci eltüntetésében és azóta hiszek én is az efféle gyógymódokban.

7. Babára_várva (válaszként erre: 6. - Macifül)
2008. febr. 6. 07:40

Hát a mi történetünk elég furcsa, és talán sokak értetlenül állnak a történet előtt.


Köztünk 13 év korkülönbség van. Én 24, a párom 37. Igen, volt néhány évvel ezelőtt kivizsgáláson. Talán van már annak vagy 7 éve is. Mi 5 éve vagyunk együtt. Még az előző házasságában volt kivizsgáláson. De az eredményeket sajnos nem tudom, habár megvoltak az orvosi papírjai. Mikor a volt felesége megtudta, hogy mi együtt vagyunk, ahelyett, hogy visszaadta volna a közös háztartásukból a párom papírjait, bosszúból mindent széttépett. Így én csak a párom elmondásából ismerem az eredményeket, aki annyit mond, hogy "renyhe" mozgású spermákat állapítottak meg nála, de pontos számadatokra már nem emlékszik.

Ráadásul az akkori kivizsgáláson valószínűleg rossz kórházat, és rossz orvost választhatott a "kedves" ex, ugyanis olyan megalázásban volt része a páromnak, hogy már megismerkedésünkkor elmondta, hogy ő soha többet nem hajlandó kivizsgálásra menni. És én ezzel együtt fogadtam el, és tiszteletben tartom az érzéseit ezzel kapcsolatban a mai napig.

Tehát orvosról soha többet nem lehet szó.

De az alternatív gyógymódoktól nem zárkózik el. Bármit vállal, a lényeg, hogy ne legyen köze orvoshoz.


Bárki olvassa ezt, szeretném, ha nem ítélne el minket, és főleg a páromat nem. Habár borzasztóan szeretne gyereket, nem mindenáron. És én tiszteletben tartom. Aki nem tud csak elítélő véleményt írni, az inkább ne írjon kérem.

6. Macifül (válaszként erre: 5. - Babára_várva)
2008. febr. 5. 21:42

annyira, hogy csak a lombikprogramban bízhatunk meg a csodában.. 200 ezer jól mozgó spermium az 50 millióból


Volt már a párod kivizsgáláson? Vagy miért szeretnétek ha szedné ezt a vitamint?

5. Babára_várva (válaszként erre: 3. - Macifül)
2008. febr. 5. 14:13
Ha nem tartasz túl tolakodónak, mennyire volt nagy a baj nálatok?
2008. febr. 4. 14:45
Sziasztok. Nekünk is ezt a készítményt ajánlották, én is nagyon kíváncsi lennék a véleményekre.
2008. febr. 4. 11:34
konkrét tapasztalatot nem tudok írni sajnos, mert kiderült, hogy nagyobb a baj, így nem is szereztük be, elég drága.
2008. febr. 4. 11:33

Szia Babára_várva!

Nekünk javasolta az orvosunk ezt a vitamint, azt mondta segíthet valamennyit és hogy ez a legjobb amit férfiaknak ajánlani tud!

2008. febr. 4. 11:27
FER 14!!! Van valakinek erről a férfiak számára gyártott termékről tapasztalati, bármi nemű infói?! Hatásos?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook