Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Femiliux fogamzásgátlóról mik a tapasztalatok? fórum

Femiliux fogamzásgátlóról mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2017. febr. 17. 21:55
Helló! Jár még erre valaki? Belarát szedek 5 napja tele vagyok piros viszketò pöttyökkel.. attól lehet?!
2016. márc. 8. 13:22

Sziasztok!


NEkem pont fordított az estet... Femiluxot szedek 1 éve és az orvos Belarára váltott. Tartok a váltástól, mert túl sok jót nem olvastam róla...vélemény???

A femiluxról a véleményem: alapvetően jó gyógyszer, néha előfordul pecsételő vérzés, én sajnos 10 kg pluszt kaptam magmara tőle. :(

2015. máj. 5. 13:03

Sziasztok.


Én eddig három éven keresztül Belarát szedtem, most viszont nekem ezt a dokim Femiluxra váltotta. Kíváncsian várom, hogy milyen lesz, hála isten én eddig egy gyógyszertől sem híztam sokat. 3 év alatt talán ha 5kg plussz van rajta. Remélem ezzel sem lesz gond, bár kicsit tartok tőle, mivel nagyon új, gyakorlatilag a doki azt adta oda a recept mellé, amit ő is kapott bemutatónak.

2015. ápr. 5. 10:01
Igen így kerestem,csak elírtam itt a kérdésben. Így sem találtam semmit,de azért köszi :(
2015. ápr. 4. 18:08
Femilux, így keresd.
2015. ápr. 4. 16:50

Ezt írta fel az orvosom.Valami nagyon új gyógyszer lehet,a neten sem találok róla semmit,a gyógyszertárban sem ismerték,rendelni kellett.

Esetleg szedi valaki? 3 napja szedem,és bevétel után 1-2 órával rámtör a hányinger és a szédülés. Gondolom ettől,de még várok,hátha enyhül.Másnak is volt ilyen? Köszönöm!

2015. ápr. 4. 16:49
Femiliux fogamzásgátló. Használja valaki? Vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook