Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felvételi 2011 (e-felvételi) fórum

Felvételi 2011 (e-felvételi) (beszélgetős fórum)

1 2
2011. máj. 11. 19:51
Az Oktatási Hivatalnak már írtam, de gondoltam megkérdezlek titeket, hátha van valakinek hasonló tapasztalata. Ugyanazon iskolánál ugyanaz a szak két karnál is előfordul. A felvételi lapon elírtam a kart, s így nem a kívánt helyre adtam be a jelentkezést. A kérdésem az lenne, hogy karmódosításra van lehetőség? Nagyon remélem, mert igaz, hogy csak második hely, de ha az első nem jön össze, nem akarok messzire elmenni. :O
59. kubin
2011. márc. 23. 20:34
na igen! :D
58. Crimson (válaszként erre: 57. - Kubin)
2011. márc. 23. 20:00
Hát...akkor a felvin is össze-vissza beszélnek (írogatnak) ezek szerint:D Biztató:D
57. kubin
2011. márc. 23. 19:35
hát ez volt felvi-n onnan másoltam... :S hát az érettségi is juni közepén kerül ki, hát csak fel lehet akkor még rakni! :D
56. Crimson (válaszként erre: 47. - Kubin)
2011. márc. 23. 18:22
Na most akkor nem július 7.-ig lehet pótolni a hiányzó dokumentumokat, hanem június 7.ig? mint pl diploma vagy érettségi stb, akkor azokat június 1-ig? Ez vicces mert én június 14-én államvizsgázok....
2011. márc. 23. 18:06
Biztos sikerülni fog! Drukkolok!:)
54. kubin
2011. márc. 22. 21:36
hát... én is igy vagyok vele... ha nem vesznek fel, akkor meg nekem ennyi az egyetemből :D amilyen hülyeségeket kitalálnak, tuti nem fognak felvenni jövő évtől :D de reménykedek, h meglesznek a dolgok :)
2011. márc. 22. 21:33

Biztosan felvesznek, ha jó vagy!:)

Vegyenek fel valahova, az a legfontosabb. Onnan könnyebb lavírozni...^^

52. kubin
2011. márc. 22. 21:10

én szhelyre rekreációra... aztán győr eü szervező, 3. szhely szlavisztika...

hjajj remélem felvesznek rekreációra, nagyon oda akarok menni :D

2011. márc. 22. 20:30
Ja, persze még 2 helyre beadtam.:)
2011. márc. 22. 20:30

Szegedre, óvónőképzőre. Remélem, felvesznek, mert emiatt halasztanék 3 félévet most.:)


Te hova adtad be?

49. kubin
2011. márc. 22. 19:39
:) hova felvételizel? :)
2011. márc. 22. 19:30
Ó, értem, köszönöm! Akkor még ráérek...:)
47. kubin
2011. márc. 22. 19:13

ez az a rész... :D mazsolázd ki ami érdekel ;)


Princzinger Péter a következő hetek feladata kapcsán beszámolt arról, hogy sor kerül a hiánypótlási felhívások kiküldésére, illetve április 31-ig minden jelentkező postai úton kapja meg a regisztrációs csomagját. Ez arról ad visszajelzést a jelentkezőknek, hogy milyen adatokkal került be a felvételi adatbázisba. Az előző évekhez képest változást jelent, hogy a felvételizőknek folyamatosan nyomon kell követniük a róluk nyilvántartott adatokat, mert idén már nem kanak mindenről hiánypótló felhívást. Természetesen nyár elejéig lehetőségük van a később keletkező dokumentumok benyújtására, ennek határideje június 1., míg július 7-ig módosíthatnak az adataikon, illetve egyszer a jelentkezési sorrendjükön.

2011. márc. 22. 18:50

Olyan nehezen találok mindent a felvin...

Cím is meg van adva?:)

45. kubin
2011. márc. 22. 18:23
én azt olvastam tegnap a felvin, h elvileg juli 7, de volt ott szó juni 1-ről is :S :D ovlasd el a felvin fenn van :)
2011. márc. 22. 18:15

Sziasztok!


Tudjátok-e, meddig kell elküldeni a hiányzó dokumentumokat?

Gondolok itt orvosi igazolásra, előalkalmassági igazolásra.

43. Adryca
2011. febr. 16. 09:09
Azon én is csodálkoztam, hogy nincs semmi "lezárása" a dolognak. Kicsit furi, de kaptam visszajelzést emailben, hogy beérkezett a hitelesítőlap.
2011. febr. 14. 19:05
Nagyon köszi! Nyugodtabb vagyok egy kicsit!:)
41. Crimson (válaszként erre: 40. - Crimson)
2011. febr. 14. 16:08

Na a vége valahogy lemaradt...szóval:

A többi dokumentum, ami még nincs meg neked és nem is tudod beszerezni 15.-ig, azt feltöltheted július 7.ig még.

40. Crimson (válaszként erre: 38. - Gomboc7)
2011. febr. 14. 16:05

Szia,

Szerintem ennyivel le van zárva a dolog, mondjuk engem is jobban megnyugtatna, ha kiírna valami olyat, hogy "ezennel jelentkezése lezárult" vagy valamit.


A diákigazolvány képről és aláírásról ez van az e-felvételiben írva:

"Tájékoztatjuk, hogy amennyiben a jelentkezési határidőig nem tölti fel ezeket, vagy postai dokumentumkezelést választ, akkor ezek pótlására a jelentkezési határidőt követően hiánypótlás keretében egyszeri alkalommal lesz lehetősége. Ennek módjára az előreláthatólag 2011. április végén postázásra kerülő regisztrációs csomag mellékletében talál majd útmutatást. Amennyiben a hiánypótlás során sem küldi meg a szükséges fényképet és aláírást (vagy nem megfelelő fényképet küld), akkor tanévkezdéskor az adott felsőoktatási intézményben kérhet majd formanyomtatványt, és annak segítségével tudja benyújtani diákigazolvány igénylését."


Én ebből azt veszem ki, hogy ha határidőig nem töltöd fel neten a képet és az aláírást akkor leghamarabb áprilisban tudsz vele foglalkozni, ha küldik a regisztrációs csomagot. Abban írják majd le mi a teendő, de nem tudom, hogy utána lehet-e még neten intézni, vagy már csak papíron tudsz-e majd diákigazolványt igényelni.


A többi dokumentum, ami még nincs meg neked és nem is tudod beszerezni 15.-ig, azt feltöltheted

2011. febr. 13. 22:51
Ja, a diákképet és az aláírást sem csatoltam. Úgy olvastam, az is ráér. Ha nem, szóljatok!:O
2011. febr. 13. 22:43

Sziasztok!


Én is e-felvételin jelentkeztem. Egy kérdésem van egyelőre.

Hogy kell lezárni ezt a vacakot?:D

Vagy csak elküldöm a hitelesítő adatlapot február 23-ig, és ennyi?

Nagyon félek, hogy anélkül semmit se csináltam, ha nem zárom le valahogy. Be van fizetve a pénz, feltöltöttem néhány dokumentumot (pl. orvosi igazolást még nem, és előalkalmasságit sem)

Remélem mihamarabb válaszoltok, nem akarok lemaradni!:D

Nagyon szépen köszönöm!:)

37. d0b7178f40 (válaszként erre: 36. - Kubin)
2011. febr. 12. 17:58

most már mindegy mert a ppírokat aláírva feladtuk. nem variálok már vele.


De köszi

36. kubin
2011. febr. 11. 21:11
működik :))) amikor visszaugrik a felvire még egyszer rá kell kattintani a "hitelesités ügyfélkapuval" gombra :)
2011. febr. 11. 20:34

ja és milyen jó, hogy beregisztrálltunk az e kapun és nem működik a felvételire......

no mindegy.

34. d0b7178f40 (válaszként erre: 32. - Adryca)
2011. febr. 11. 20:33
a pénzre annyit mondtak nekem telefonon, hogy 15-e 24:00-ig legyen elutalva vagy postai csekken befüzetve, és a köönyvelésnek kb 2 hét kell.
33. Crimson (válaszként erre: 32. - Adryca)
2011. febr. 11. 11:22
Lehet, hogy még nem ment át az utalás nekik. Nekem most küldtek mailt, hogy feldolgozásra került a hitelesítési adatlapom, amit hétfőn küldtem el nekik postán.
32. Adryca (válaszként erre: 31. - Crimson)
2011. febr. 11. 06:59

Köszi. Én is úgy gondolom, hogy Július 7-ig majd ráérünk beküldeni.

Éppen most néztem, hogy még mindig narancssárga a Fizetés pedig már kedden átutaltam a pénzt. :S

31. Crimson (válaszként erre: 30. - Adryca)
2011. febr. 10. 13:25

Nem tudom, hogy fogja kezelni a rendszer, nekem sincs meg még a diplomám. Csak a július 7.-i határidő van megadva h addig kell feltölteni/elküldeni nekik a dokumentumokat.

Szerintem nem kell beszkennelni, én legalábbis nem szkennelgetnék, ha amúgy postán elküldöm nekik.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook