Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Felvesznek így táppénzre? fórum

Felvesznek így táppénzre? (beszélgetős fórum)


12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Bözsi néni)
2020. ápr. 22. 20:13
Megpróbálom,köszönöm.Írtak vissza e-mailben,de megkérdezte,mikor akarom lezáratni.Viszont,amig tart a "buli" asztmám miatt nem tudok menni,nem is várják el a munkahelyemen.Mi van azzal,aki folyamatosan táppézen van?Annak mit kell leadnia?Anno apa,amikor már beteg volt,havonta adott le táppénzes papirt a munkahelyen.
11. Bözsi néni (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 20. 16:45
Kérd meg, hogy csinálja úgy, ahogy az előbb írtam. Mindenkinek jobb.
10. Bözsi néni (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 20. 16:44

Szia!

Nálunk az asszisztens beszkennelte és átküldte emailen. Ezt az emailt továbbítottam a melóhelyre. Ha vége ennek, akkor megkapom a papírt és leadom.

9. Lávli* (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 20. 15:13
Nálunk úgy van, hogy el kell menni a férjemnek a rendelőbe a táppénzes papírért, de azt előre leemailezem az asszisztenssel, hogy mikor menjen pontosan, és kiadja az ablakon (kap érte desszertet), aztán a főnöknek elég az emailen fotón elküldött papír, és majd egyszer valamikor le lesz adva személyesen is, ha úgy alakul a helyzet.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Csakelőre)
2020. ápr. 20. 14:49
Szia!Te hogyan adod le a munkahelyre a táppénzes papírt?Személyesen mész a rendelőbe,munkahelyre?Nekem van egy 5éves lányom,nem tudom,hogy oldjam meg..párom dolgozik,este ér haza..Nem tudon,hogy e-mailben elküdhetik-e..😔
2020. márc. 26. 21:35
Köszi mindenkinek a segítséget,végül írtam nailt a dokimnak,és azt mondta,ő is ne kockáztassak,hétfőn hívjam fel,akkor elindítják a táppénzt.😊
6. csakelőre (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 26. 06:35

Helló!


Igen,tuti,hogy kiír!


Én is asztmás vagyok,egyből táppénzre mentem.

5. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 15:02
Szerintem minden további nélkül. És még azt is értékelné a dokid, hogy nem hantázol 3 napja tartó hasmenésről, hanem őszinte vagy. Az külön jó, hogy a főnököd nem fenyeget kirúgással, hanem támogat. Kitartást neked is!
4. Kriszti1981 (válaszként erre: 3. - Levarosbukta)
2020. márc. 24. 14:42
De gyógyszert szed azzal kordában lehet tartani nem kap mellette semmi kezelést.A gyógyszereit soha nem hagyhatja már el élete végéig szedni kell 3 havonta megy orvoshoz.
3. levarosbukta (válaszként erre: 2. - Kriszti1981)
2020. márc. 24. 14:38
Leukémiásan dolgozik? Nemá!
2. Kriszti1981 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 11:51

Szia!


Szerintem hívd fel a háziorvosod és ő megmondja.Nekem a kolléganőmet 1 hétre tudta volna csak felvenni a háziorvos úgy hogy leukémiás.

2020. márc. 24. 11:27

Sziasztok!

Nekem van egy allergiám,ami asztmával van súlyosítva.(Lekopogom az elmúlt egy évben semmi tünetem nem volt,pedig néha a gyógyszert is elfelejtettem beszedni).Dolgzom egy multinál egy étkezde részlegén.Múlt hét kedd óta szabit vettem ki,jobb híján,de az is csak két hét,ami lejár a héten.Beszéltem a fönökasszonyommal,aki szerint a táppénzre kiírás lenne a legjobb,mert elkaphatom,jobban fulladnék,mint az alapból egészségesebbek.De kérdés,hogy így kiírnak-e a rendelőben?Igaz valòszinűleg van nyoma a kartonomban a tüdőgondozói beutalok,recept felírásoknak stb.Ja van egy ovis gyermekem,mielőtt valaki megvádolva csak lógni akarok😅🤣Meg a munkahely is azt tanácsolta maradjak otthon.Köszönöm a válaszokat.Szép napot és kitartást mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook