Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Felújítanám a fürdőszobámat. Hol érdemes vásárolni? fórum

Felújítanám a fürdőszobámat. Hol érdemes vásárolni? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 27. 22:32
Szerintem is kizárólag szaküzletben érdemes vásárolni. A bevásárló központokbn nem mindig szakemberek szolgálnak ki. Ha kérdezel valamit nem biztos hogy kielágítő választ adnak. Én hosszas keresgélés után találtam rá egy üzletre. Udvariasak, több évtizedes tapasztalattal a hátuk mögött olyan tanácsokat adtak amivel megkönnyítették az építkezést. Mindenre tudtak választ adni még akkor is ha ezzel a saját üzletüket rontották azzal a tanáccsal. Én csak ajánlani tudnám ökez. [link]
2011. jún. 22. 00:16
Mindenképpen szaküzletben érdemes vásárolni. Igaz drágább, de nem elfekvő, selejtes árukat árulnak.
2010. márc. 31. 13:54
Köszi a válaszokat! Az igaz, hogy a bevásárlóközpontokban az osztályos termékeket is 1. osztályúként árulják?
3. caffi (válaszként erre: 1. - Zéti)
2010. márc. 30. 17:19

Szia!

Praktiker,baumax.....van ami má jó minőségű,és még meg is fizethető....

De nagyobb szaniter boltokban azért tényleg jobban körbeudvarolják az embert a pénzéért,és ott egészen különlegeseket is kapsz már!

2010. márc. 30. 11:28

Szia. Anyagilag akkor jössz ki jobban, ha bevásárlóközpontban veszed, de minőségileg nem biztos. A szaküzletben tudnak neked segíteni, megpróbálják az igényeidet kielégíteni. Bevásárlóközpontban nem tudnak és nem is akarnak segíteni, ha meg rossz a minőség, akkor nagyon rosszul jársz. /Járólapnál mondta nekünk a kőműves, hogy Gazdaságosat NE!/

Szerintem figyeld a környéken, hogy melyik szaküzletben van akció, nézz be több helyre és hasonlítsd össze az árakat.

Sok sikert kívánok.

2010. márc. 30. 11:22
Sziasztok! Felújítás előtt állok, hol érdemes beszerezni a csempét, kádat, csapokat, stb.? Szaküzletbe menjek, vagy bevásárlóközpontba? Anyagilag hogy jövök ki jobban? Hatvan és környékén hova érdemes menni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook