Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Felkelés utáni lábfájdalom fórum

Felkelés utáni lábfájdalom (beszélgetős fórum)


2023. ápr. 23. 15:20

Köszönöm a válaszokat.

megfogadom a tippeket, ma reggel is pokolian fájt felkelés után, utána kb 20 perc elteltével elmult, mindenesetre elég rosszul indult a nap.


Lompika leirására hasonlit legjobban a panaszom.


Most közel 10 nap után már kezd csökkenni, de azért még nagyon kellemetlen. Csipőm és combom külseje közt vándorolt a fájdalom.

12. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 21. 19:13

Hasonló fájdalmat érzek fizika terhelés után. Éjjel fáj, nappal nem. Pihenés után szintén fáj. Amikor a legrosszabb volt, akkor az ülőgumóm fájt és sugárzott a fájdalom a lábam közé, combomba, csípőmbe.

Nem voltam orvosnál, de a Google szerint ülőideg zsába a betegség neve. Sajnos ezt a gerinc elváltozása okozza.

11. lompika2 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 21. 19:05

Nekem is fájt ok nélkül sokáig a bal csípőm combom. Nem tudtam oldalt feküdni. Csak úgy elkezdtem szedni az Aktivál+. Azt vettem észre, hogy már alig fájt és el is múlt. Most egy ideje nem szedem mert most nem tudom megvenni,és ismét érzem a fájdalmat.

Vagy csináltass egy vitamin

tesztet ha megengedheted magadnak és abból kiderül, hogy áll a vitaminháztartásod,miből vagy kifogyva.

Jobbulást kívánok.

2023. ápr. 21. 16:19
9. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 21. 16:07

térdízületi problémára glükozamid-készítményt szedek. Télen télen nekem is előjött, hogy combban, ill. csípőtájékon, hátul deréknál, közel a gerinchez egy-egy pontban éles fájdalom...


[link]


Gyógynövényben adták az aranyvessző teakeveréket, mert begyulladt a térdízület, erősebb megterhelés érte... Kb. két nap múlva már csökkent a fájdalom, másfél, két hét után már el is felejtettem.

De azért van itthon egy csomag teám, vészhelyzet esetére. :))

2023. ápr. 21. 15:23

Nekem ugyan nem lett megműtve a porckorongsérvem, de a derékból simán sugározhat oda a fájdalom.


Melyik részen fáj a combod? Kívül vagy belül?

Milyen fájdalom? Hasogató? Húzódós, vagy olyan mintha beakadt volna valami?


Én azt javaslom neked, hogy erősítsd az izmaidat. Az ülőmunka mellett kötelező lenne a mozgás (hátizom erősítéstől kezdve minden.


Jobbulást!

2023. ápr. 21. 14:41
Nekem a combom akkor faj,mielott megmutottek gerincservvel,derekbol lehuzodott a combbomba.
6. Alnisa (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 21. 14:32

Ha ilyen gyulladás eredetű, akkor 10-14 napig kell folyamatosan szedni a gyógyszert, hogy legyen értelme.

Hasonló korosztály vagyunk és én is ülő munkát végzek, de gyalog járok dolgozni.

Ha nem túlik, akkor meg kell nézetni egy traumatológussal vagy reumatológussal.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Alnisa)
2023. ápr. 21. 14:12

Kösz a választ, középkorú vagyok, ülőmunkát végzek, soha nem sportoltam, de sokat biciklizek.


Hogy évekkel ezelőtt elestem, hát nem tudom, de emlékezetes biztosan nem volt.

Térdizületemmel volt probléma, kezelték is, de az már régen volt.

Szóval várok türelmesen, nem tudom hogy a fájdalomcsillapitók hatására csökken-e a fájdalom, vagy egyébként is múlóban lenne,


De nagyon váratlanul ért az egész, mondhatni, alattomosan, ez akasztott ki.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Lompika2)
2023. ápr. 21. 14:08
Minden lehet, mert nincs különösebb oka, majd szedek valamilyen vitamin
3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 21. 13:44

Nekem nagyon sokig fájt a bal csípőm, combom éjjel(ha behajlított lábbal feküdtem, annyira fájt, hogy felébrettem rá és ahogy kinyújtottam, elmúlt), sokszor napközben is, amikor sétáltam. De volt, hogy napokig nem fájt.

Igazából amikor napi szinten sportolok, akkor indul meg a ez a fájdalom, így vagy ízületi vagy izomterhelésre fogom. Már gondolkodtam, hogy de faca, hogy ennyi idősen csípőprotézis fog kelleni.....

De most egy ideje nem fáj, mondjuk nem is sportolok....


Nem tudom mennyi idős vagy, sportolsz-e, lehet e valami nagyon régi sérülés, amire lehet már nem is emlékszel(pl seggre ültél 10 éve)? Sztem valami ilyesmitől van.

Nekem sem értek semmit a fájdalomcsillapítók. Esetleg arra jó, ha valami gyulladás miatt fáj, azt leviszi, ha fájdalmat nem is csillapítja.

2023. ápr. 21. 13:39
Lehet,hogy valamilyen vitaminhiányod van.
2023. ápr. 21. 13:11

Kb egy héttel ezelőtt kezdődött: felkelés után kb negyed óráig nagyon fáj a jobb combom. Semmilyen korábbi sérülés vagy törés nem érte. Algoflexet és Curidolt szedek rá, de csak egy kicsit használnak. Napközben nem fáj, de ha éjjel fel kell kelnem,. akkor újra nagyon fáj. Kicsit csökkent a fájdalom, de még nem múlt el.


Járt már így valaki, mi lehet ez ? vagy mit lehet ezzel kezdeni ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook