Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felháborító modortalanság fórum

Felháborító modortalanság (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. jan. 31. 14:06
én a sorban tolakodókat ki nem állhatom...
2007. jan. 31. 13:53
én három évig ügyfélszolgálaton dolgoztam. Volt hogy kiakadtam mint a taxióra, de figyeltem a viselkedésemre. Volt viszont hogy nem bírtam tovább, elnézést kértem, feláltam egy percre az asztaltol és pár perc mulva egészen nyugodtan, higgadtan ujra magyaráztam a dolgokat.
2007. jan. 31. 12:03
Szerintem egy felszólgáló és bármilyen más tevékenységbe nem megegedhetö,hogy úgy viselkedjenek az emberrel.Nem mondom,hogy érjen fülig a szája.Mosoly nélül is lehet valaki figyelmes és kedves.Misem birjuk egésznap vigyorogva az ügyfeleket.Bár egy-kettö igazi cimeres.De biztosan kapnék a fönökömtöl ha nem úgy viselkednék az ügy félel.
2007. jan. 31. 12:02

Történt ilyen.

Megrendeltük a vacsorát,az ital után,de a felszolgáló stílusa és beszólásai annyira irritáltak,hogy vissza is mondtuk a rendelést.Kifizettük a piánkat,és eljöttünk.

Azóta sem voltunk ott.

De a legtöbb helyre nem ez a jellemző nálunk.

4. ViBo
2007. jan. 31. 12:00

Én a bolti eladónak nevezett kirakati babákon szoktam nagyon kiakadni. Tiszetelet a nagyon kevés kivételne de anyira flegmák hogy az felháborító.

Ugyan az mint a pincérek az a dolguk hogy kedvesek és udvariasak legyenek, lehet rosz napjuk mikor kevésbé de akkor is meg kellene tanulniuk uralkodni magukon.

A múltkor voltunk egy pizzázóba, a pincér anyira motyogott hogy minden szavára visza kellett kérdeznünk, ráadásul a vendégltónknak nem is azt hozta amit rendelt, és meg volt sértődve hogy visza küldte.

3. anitus (válaszként erre: 2. - Gpetra)
2007. jan. 31. 11:50
azt megértem hogy emberből van, de azért igazi felszolgáló tudja szabályozni érzelmei kitörését.
2. gpetra (válaszként erre: 1. - Anitus)
2007. jan. 31. 11:45

Legrosszabb élmény nem lett a vacsorából, de sajnos előfordul, hogy nincsen a felszolgáló a helyzet magaslatán. Emberből van ő is, bár ez nem mentség, mindig kedvesek kellene lennie.

Vannak olyan helyek, ahol soha nem kedvesek a felszolgálók...

2007. jan. 31. 11:38

Történt-e már veletek hogy elmentetek vacsorázni, és életetek legrosszabb élménye volt.

A fővárosban sok ilyen hely van, ahol a felszolgálók nincsennek a helyzet magaslatán, vagy annyira rossz napjuk van hogy ezt muszály megmutatniuk a vendégeknek is.

Az tuti ha én így viselkedtem volna az ügyfeleimmel, ugy kirugtak volna, hogy a lábam nem érte volna a földet.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook