Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mélységesen felháborító, hogy más személy a házunk elé rakja... fórum

Mélységesen felháborító, hogy más személy a házunk elé rakja... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. tumbo2 (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2022. nov. 18. 09:57
itt is volt egy nagy üveg gyűjtő.csak ritkán vitték el,már az oldala tele volt szeméttel dobálva.ilyet láttam Fehérváron,csak éppen ruhákat gyűjtöttek benne.abba bele is tudtak menni,szanaszét dobálták.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Ildi)
2022. nov. 18. 07:58

Ha tudnám ki volt, visszaraknám, elhiheted.

A szomszédok nem lehettek, mert nagyon jó a viszony.

Ezentúl, ha újabb zsák lesz kirakva, majd a mi kukánkba landol, mert a kedves közparkosok közölték "ez egy ilyen hely". Köszi!

7. Ildi
2022. nov. 17. 18:19
Rakd vissza neki
2022. nov. 17. 14:55
Nalunk azt csinalta a szomszed amikor ujonnan beköltöztek hogy egy kukas zsákban kirakta a szemetét a kukánk mellé, mint ha az a mienk lenne, csak épp nem fért volna bele a kukába. Mi nem szóltunk nekik miatta, de vki biztos szólt mert egy ideje mar van kukájuk. De sokáig eltudta mismásolni a dolgokat.
5. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 17. 14:51
Nálunk itt a város közepén a társasházak előtt nagyobb konténerek vannak kitéve. Amikor megtelik, meg már a környéke is tele szeméttel, jön a nagy autó, és üríti, viszi... ne rontsa az összképet. Aztán jön a számla a ház terhére. Majd a közös költségben szépen minden lakó kap belőle egy-egy részt.
4. tumbo2 (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2022. nov. 17. 10:55
nálunk úgy van,hogy kellett egy szerződést kötni.én havi 2 szállítást kértem.mi mikor véletlenül kivettem harmadszorra nem vitték el.jogos.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2022. nov. 17. 10:45
Szerencsére nem lesz elszállítás és elszámolás, mert nem akkora a zsák, a mi kukánkba landolt. Undorító az egész rendszer. Kamerázni meg személyiségi jogok miatt az utcafrontot nem lehet... én fizetem rendesen a kukadíjat, legközelebb ha ilyen előfordul, majd a saját kukámba rakom más szemetét, mert nincs más megoldás. A közterületes közölte: ez ilyen, így működik. Aranyos. De azért a feljelentést megtette, most helyszíni szemlét tartott, de majd 7 nap után újra kijön ellenőrizni Addigra remélem lesz újabb kupac.
2022. nov. 17. 09:22
Arról nem beszélve, hogy neked fogják kiszámlázni az elszállítást. Mi is azon háborgunk, hogy a környező panelokból is hozzánk dobálják le, és ahány alkalommal kell, hogy ürítsék, annyi elszállítást fizettetnek meg velünk. Hiába van bekamerázva, akármi... annyit ér, mint halottnak a csók.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook