Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felháborító modortalanság fórum

Felháborító modortalanság (beszélgetős fórum)


1 2 3
38. Kék
2007. ápr. 26. 20:03
A szomszédom a lépcsőházban cigizik,mindig mindenkivel baja van,kiálhatatlan,de amikor neki valaki megjegyzést tesz a bagóval kapcsolatban,vérig van sértődve és még "dorongabban"válaszol vissza!
2007. márc. 5. 10:05

szegény doki családja:)))

Készülhetnek a temetésre:))


Nálunk rendesek a dokik,be se mennek sokszor dolgozni,igy nem kell várni utánuk:))

2007. márc. 5. 06:10

nekem ma 9:15-re van időpontom a háziorvoshoz!

de ha ilyenek a tapasznyalatok,viszem magammal a géppisztolyom is!:P

2007. márc. 5. 00:01
hat,ez sajnos igy van,ha orvshoz megy az ember, azt a napot ra kell szanni
34. Eve20
2007. febr. 15. 14:52
Én múltkor azon akadtam ki, hogy amikor mentem a háziorvoshoz (muszáj vagyok, mert az összes bogyóm receptes), végigvártam a sort (kb 50 ember:()aztán mire bejutottam volna elémugrott vagy 4 öregasszony, hogy nem én jövök, mert csak most érkeztem. Megkapták a magukét, persze nem sértően, de közöltem velük, hogy attól, hogy nem láttak eddig a tömegben én igenis ott voltam. Ha szemmel ölni tudtak volna, már nem élnék...mindezt egy 2 perc alatt megírt receptért.
2007. febr. 15. 14:51
Én már buszra fel sem merek szállni babakocsival,érzem a szúrós tekinteteket,hogy mit keresek én ott.Pedig itt nálunk többségében olyan buszok vannak ahól ki van alakítva a babakocsinak,tólószéknek a hely.
32. Ancika (válaszként erre: 31. - Hoxa)
2007. febr. 15. 14:50
Erről van szó. Nekem szar, neked is legyen szar! Pedig mennyire fel tudja dobni az ember napját egy mosoly, egy elnézést,..
31. Hoxa
2007. febr. 15. 14:49
Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy nekik szarabb, hogy az ő kis fusztrált életüket kell élniük, ami annyira üres és szeretettől mentes, hogy ilyenekben kell kiélniük magukat. Sajnálnivaló.
30. Ancika
2007. febr. 15. 14:47
Nagyon sokan csak azért csinálnak ilyeneket, hogy direkt beléd kössenek, ez élteti őket, ez elégíti ki őket. Szomorú komolyan!
29. Eve20
2007. febr. 15. 14:46
Ez sajnos így van:(
28. Ancika
2007. febr. 15. 14:46
Én megértem azt is, hogy a félig üres villamoson leült velem szemben a néni és elkezdett rugdosni hogy menjek már arréb :-)
27. Hoxa
2007. febr. 15. 14:45
Ez a "csakazértsem" egyébként szerintem tipikusan magyar vonás. Ha nekem nem jó, másnak se legyen, már csak azért sem!
26. Hoxa
2007. febr. 15. 14:45
Hát ez az! Ilyen emberekkel nem lehet mit csinálni, ha szólsz, az a baj, ha nem, az a baj. A lényeg számukra a konfliktus, amiből jól megszívják magukat.
25. Eve20 (válaszként erre: 23. - Hoxa)
2007. febr. 15. 14:44
Hát igen:( Mondjuk engem azzal idegesítenek fel általában, hogy eszük ágában sincs arrébbmenni. Aztán ha szól is az ember, megsüketülnek, és már csak azért sem könnyítik meg a helyzetet. Ezért utálok például a Tescoba menni...
24. ZITA9770 (válaszként erre: 21. - Hoxa)
2007. febr. 15. 14:43
Szia!Arra akkor mit lépett volna ha még szólsz is?Velem pont az ellenkezője szokott előfordulni,az idősekkel akik elállják az utat a boltban.Szépen udvariasan megkérem őket hogy legyenszíves elengedni,de nem ám arrébb áll hanem elkezd magyarázni,hogy miért nem a másik sorban tolom a babakocsit ott nagyobba hely.Na akkor szoktam elveszíteni a türelmem,de akkor csúnyán beolvasok nekik,mert attól hogy ők ráérnek a bolt kellős közepén pletykálni,másnak még van otthon dolga.Bezzeg amikor kinyitnak még egy pénztárat ők az elsők akik odafutnak,nem törődve azzal hogy esetleg beleesnek a babakocsiba,vagy hogy ők öregek és fáj a lábuk.
23. Hoxa
2007. febr. 15. 14:41
Jah, tudom. Van bőven, mindenfelé. De azért meglepett, hogy már elvárják, hogy beszóljak, hogy menjél már arrébb... :P
22. Eve20 (válaszként erre: 21. - Hoxa)
2007. febr. 15. 14:40
Ne is törődj velük! Annyi hasonlóan ellenszenves ember van még rajtuk kívül...:( Sajnos.
21. Hoxa
2007. febr. 15. 14:31

Sziasztok! Elmesélem ma, hogy lehet már azzal is magadra haragítani valakit, ha nem szólsz.

Ma bevásároltunk Benjivel, a babakocsival vittem. A boltban lavíroztunk az emberek között, de szépen ráérősen, nem siettem sehová. 2 nőci egy bevásárló kocsival (benne kislurkó), eléggé elállták az utat, de nem aggódtam, gondoltam majd észrevesznek, vagy tovább lépnek és akkor elférek. Így is lett. Elmentem mellettük a babakocsival és akkor mit hallok? Az anyuka mondja a másiknak felháborodva, hogy miért nem szóltam, neki mindig volt szája, hogy szóljon, akkor is ha babakocsit tolt.

Hát komolyan... kár, hogy nem szóltam be neki, hogy nekem meg türelmem van, nem csak szám... még ő volt felháborodva?? Utálom az ilyeneket, akik ugranak a lehetőségre, hogy bosszankodjanak valamit és ha nincs, akkor teremtenek maguknak!

20. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 18. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 9. 13:21
:-)) aranyos vagy. itt nem az anyagias vilagrol van szo, hanem arrol hogy a ebben a vilagban vannak bizonyos szabalyok. nyugodtan megteheted, hogy nem veszed figyelembe oket, csak akkor vallald ennek a kovetkezmenyeit is. ha mackonadragban mesz etterembe, kineznek onnan, ennyi. ha ilyen lazak vagytok, hogy melegitoben mentek, akkor legyetek olyan lazak is, hogy magasrol lesz...rod, ha kineznek. de nalad nem ez van, hanem a szabalyokat nem tartod be es fel vagy haborodva, ha ezert nem neznek rad jo szemmel. legyel akkor annyira tokos csaj, hogy ne erdekeljen masok velemenye..
19. b37baa9670 (válaszként erre: 16. - Jeannie)
2007. febr. 9. 13:10
Ettől én is teljesen kiakadok, amikor az anorexiás 17 éves eladólány azon csodálkozik, hogy 36-os méret felett is élhetnek nők a világon!?
18. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 17. - 4b9f1d9f0c)
2007. febr. 9. 03:37

Mint olvashattad, egy kartya szinen mulott a hozzallasuk. Talan ha utana nem pitiznek, szegyelltem volna magam. De megtettek, es ez szamomra undorito. Amugy rendesen szoktunk oltozni, nem azok a jo fej tipusok vagyunk, akiket emlitettel.

Tudod leteznek meg olyan naiv hulyek akik azt hiszik, hogy lehet egy embert csak azert tisztelni, mert ember. Igaz a McDonaldsban is csak az en slampos (de a het 5 napjan azert jol oltozott) ferjemnek szokott eszebe jutni, hogy hamburgereket es innivalot vegyen a koldusnak, aki a kozeli kozuti lampaknal szokott koldulni.

A lejaratast meg inkabb hagyjuk, elhiszem hogy igy gondolod, de a valosagban meg eleg sokat mackozhatnank, hogy lejarassuk magunkat, pont mert ennyire anyagias a vilag, ahogy azt az elobbi tortenet is mutatja.

17. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 12. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 8. 19:08
hat bocs, de nem ertek egyetteljesen, az egydolog, hogy az etteremben nem viselkedhettek volna igy, mert a munkaja az h kedves legyen es kiszolgaljon, pont. de viszont mar bocs, de ha egy jo etterembe mentek, akkor oltozzon fel a ferjed is meg te is normalisan. ha elvarod, hogy o megadja neked jaro tiszteletet, neked is meg kell adnod a helynek es a felszolgaloknak jaro tiszteletet es nem melegitoben menni egy elegans etterembe. pont. egyebkent meg azzal hogy slampos vagy nem jo fejek vagytok, hanem egyszeruen lejaratod magadat, ennyi. bocs az oszintesegert, de igy van.
2007. febr. 8. 18:21
Akkor baratnommel beneztunk,es megtetszett egy naci. Jon a Bunkocska,kerdezi segithet e?Igen,abbol a nacibol,sajat reszre lenne e? Vegigmer a Bunkocska,fintorog 1 sort,majd kozli ekkora nincsen! Legszivesebben szajbab@sztam volna.Ja,es en megkerestem azt a nadragot,es volt ram valo..
2007. febr. 8. 18:13
Otthon, Kecskemeten van 1 kinai ahol van egy BunkoBanya,elado. Anyu,venni akart apunak inget, es mondta milyen meretben.Apu elegge tenyeres talpas szal nem kis meret.Es az elado,fintorogva kozli anyuval h akkora meretben nincs.Semmi sajnalom!
14. 93a74b44ea (válaszként erre: 13. - 'szti)
2007. febr. 8. 17:31
húúúúúú, csak így olvasva is kinyílt a bicska a zsebemben :)
13. 'szti (válaszként erre: 8. - 93a74b44ea)
2007. febr. 8. 17:26
Nnna, tolakodás. Zöldségesnél történt. Egy öregasszony elém furakodott, történetesen a kikent-kifent típusú volt, ami duplán irritál. Viszont az eladók is észrevették, ketten szolgáltak ki és addig húzták az időt, hogy én kerültem hamarabb sorra :-))
2007. febr. 8. 16:23
Mikor ide koltoztunk az elejen egy vasarnap delutan elmentunk egy patinas etterembe, a ferjem melegitoben (orult hogy punnyadhat), en is valami egyszeru ruhaban. Fel oraig varattak mire asztalhoz kisertek, az etkezes tobb mint 2 orat tartott, mert szinte oda sem jottek hogy kiszolgaljanak, tobbszor kellett szolni a pincereknek. A vegen kertuk a szamlat, kihoztak, oda adta a ferjem a bank kartyajat, 2 felszolgalo hozta vissza meg a fopincer hogy fogadjunk el valami italt az etterem ajandeka. Ferjem elrakta a kartyajat es szo nelkul kijottunk, eloszor es utoljara. Azota csak egy helyen hajlando minden nap ebedelni, ha pedig meghiv, akkor is oda visz. Fiatal tulaj, rugalmasak, e-mailben elkuldi az elore elkeszitett havi etlapot a vendegeinek akik nala ebedelnek, kostolot hoz a konyhabol, valahanyszor megyunk estenkent is, szinte mindig ugyanazok esznek ott, igy erdemes ettermet vezetni.
2007. febr. 8. 16:01

Én is naponta találkozom "furcsa emberekkel",kereskedő vagyok .

Magamból indulok ki ,talán ez a baj ...

Ha vki ugy jön oda ,hogy ismerkedni szeretne az illatokkal ,de most nincs pénze ,nagyon szivesen segitek ,és elkalauzolom az illatok világába,de,aki célirányosan jön,van az amit keres,örül,majd kéri ,szeretné megszagolni ,már gyanakodva nézem ,de odaadom,ő fúj magára ,a nyakára ,és közli már majdnem elfelejtette az illatot,mosolyog és tovább áll...én állok mint egy f...számolok 3 ig .napi ilyen 4-5 ,vagy hasonló eset és én ,már csak nevetni tudok rajtuk.

2007. febr. 8. 15:52
A biztonsági őrök a különböző üzletekben. Annyira pofátlanul bámulják az embert, hogy én például annyira kiakadtam tegnap, hogy írtam egy panasz levelet a Rossmann-nak. Gondolom, mennyire fogja Őket érdekelni!? De ez egy speciális magyar bunkóság!
2007. jan. 31. 14:25
én a csont vèkony agyon festett butik vagy bolti eladòkat nem birom.Ha ilyen csajt làtok inkàbb be sem megyek az uzletbe.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook