Felfázás (beszélgetős fórum)


1 2
2010. júl. 21. 16:49
Én is szenvedtem a felfázástól.De megtaláltam a megoldást!Colpo Cleaner hüvelyöblítőt használok.A felfázás idején jódos pezsgőtablettával, majd azt laktózossal kell folytatni.És hetente kb 3szor használni laktóz pezsgőtablettával.Nekem bevált!Ez még a hüvelyi folyást is megszünteti.Ez a hüvelyöblítő 1600 ft körül van,szőóval megéri.A pezsgőtabletták pedig: 20 db 700-800 ft.Bővebben: dolhay.hu Ez mellett sok folyadékot iszom és tőzegáfonya tabl. szedek.
2010. júl. 1. 11:56

Én mindenképp kiállok a homeopátia mellett! Azzal gyógyultam meg!

Ráadásul úgy tudom hogy homeopátiával csak orvos végzettségű foglalkozhat. Ez nem jelenti azt, hogy nincs olyan aki visszarendelget és szedi a pénzt ahelyett hogy végleg meggyógyítana. De én ez utóbbival találkoztam.

38. Meda (válaszként erre: 36. - Martian)
2010. jún. 7. 20:29

No, akkor ezt jól titkolják az orvosok....

Ismerek dokit, akiről tudom, hogy melyik gyógyszercég pénzeli....

2010. jún. 7. 02:25

ja, és én a magam részéről itt hagytam abba, senkit nem akarok semmiről meggyőzni

nekem volt egy tanácsom, segítő szándékkal írtam ide


további kellemes fórumozást mindenkinek : )

36. Martian (válaszként erre: 35. - Nadine81)
2010. jún. 7. 02:06

mondta valaki itt, hogy mindenre gyógynövényeket kell használni?

Csak amellett próbàltam érvelni, hogy vannak hasznos szerek amik természetes eredetűek, ennyi.

Mint már mondtam az orvostudomány mai napig is használ szintetikus, és természetes eredetű gyógyszereket.


Ja és ha már szóba került a homeopátia, bár én nem vetettem fel, már nagyon sok orvosnak van ilyen szakképzettsége.

2010. jún. 6. 23:22
Ez vicc,miért ha bekerülsz kórházba,mondjuk műtéthez altatni kell,akkor szerinted mit fecskendeznek beléd?Gyógyteát?Vagy kérni fogod az orvosoktól,hogy neked bódító teát adjanak?Egy szónak is 100 a vége,igenis vannak jól bevált,hatékony gyógyszerek,melyeket nem a semmiért találtak ki,fedeztek fel.Minden ember szervezete más,mindenki máshogy reagál rájuk.Pl.van aki kiütéses lesz némelyiktől,van aki sosem.Vannak szerencsés emberek,akik életükben párszor betegszenek meg,vannak,akik már így születnek.Van,aki pl.penicillin érzékeny,van aki nem.Én szerencsére nem,s így tudom kezelni mindig a gyulladt mandulám.Na,arra is ihatnék aztán bármiféle gyógyteát.Ugyanakkor vannak felesleges,szerintem se hatékony gyógyszerek.Pl.amikor fáj a fejed,s beveszel egy algopirynt,s rá van írva,mellékhatása fejfájás....Viszont lázcsillapítónak jól bevált.
34. Meda (válaszként erre: 22. - 07c4794583)
2010. jún. 6. 12:14

Tudod Te hogy a kórházakban mi folyik gyógyítás címén? Teljesen megdöbbentem a betegek hozzászólásaiból is. És! Egy betegségre legalább 3 gyógyszert adnak, így a laborvizsgálat után csak nézhet az ember, hogy a májenzimje, működése mennyire emelkedett! Én például totál tönkrementem ettől, most már csak azokat szedem, amik fontosak! No nem a májamat, hanem a tüdőmben a hörgőket bántotta a gyógyszerek.

Fél éve emiatt még a halálomon voltam, ez nem vicc, pont karácsonykor.

33. Meda (válaszként erre: 30. - 07c4794583)
2010. jún. 6. 11:46
Csak 1 nickem van, a Meda. Több nincsen:)
32. 07c4794583 (válaszként erre: 31. - Pegasus0629)
2010. jún. 6. 03:34

Milyen érdekes, hogy a legtöbb méhenkívüli terhességgel sújtott nőt a mentő viszi el hirtelen - igazán dicséretes, hogy vannak, akik némi vizes zokni után is tudják, hogy pontosan a petefészkük fáj.

És mondd, hogy vált be a tea?

2010. jún. 5. 23:29
Nálam például úgy van még ha hihetetlen akkor is, hogy ha mezítláb vagyok vagy hideg vizes a zoknim és már érzem hogy fázik a lábam, akkor utána rá egy fél órára már a petefészkem is fáj. Akkor csak lehet a hidegtől is
30. 07c4794583 (válaszként erre: 27. - Meda)
2010. jún. 5. 23:25
öö hány nickkel tetszik írogatni? :o)
29. 07c4794583 (válaszként erre: 23. - Martian)
2010. jún. 5. 23:22
Arról meg nem tehetek, hogy a tévéújságnál hosszabb szöveget nem sikerül befogadni és értelmezni. Az első mondatban leírtam, hogy mire írtam, nem köszön vissza a saját kijelentésed? Ehh.
2010. jún. 5. 23:20

Bocsi, Meda, Martian >> ilyen stílusban nem kommunikálok, nem voltam sem udvariatlan, sem támadó - nem kívánom személyeskedéssel megtámogatni a hiányos érvrendszerem ;), tobvábbi jó fórumozást.


Topiknyitó: sok szeretettel javaslom, azért látogass el a nőgyógyászhoz, bár a többi bio-pharma-gyógy-homeo cég rengeteg - profitban abszolúte nem érdekelt :D - boltot üzemeltet, vannak, akik egyetemen tanultak sokat más tapasztalt és egyetemen tanult emberektől, az ő véleményükre se árt adni.


Üdv

b

27. Meda
2010. jún. 5. 22:01
feljutottunk
2010. jún. 5. 22:00
na elég hamar eljutottunk a felfázásból, a ki miben hisz fórumba :DD
25. Meda (válaszként erre: 22. - 07c4794583)
2010. jún. 5. 21:58
Na, te dokivédő tudós, állj a mérgeket gyártó gyógyszeripar mellé, hátha kapsz ezért fizetést, hogy rajtunk tágítsad az agyunkat...
24. Meda (válaszként erre: 22. - 07c4794583)
2010. jún. 5. 21:39

Feltaláltad a spanyolviaszt :) Tudja mindenki, de már én is elfordultam a gyógyszerektől.


A májat pedig fontos védeni!

23. Martian (válaszként erre: 22. - 07c4794583)
2010. jún. 5. 21:35

ezt a kisregényt most mire írtad?


mondtam, hogy vannak gyógynövény, és egyéb természetes anyagokból álló gyógyszerek, ugyan miért ne lennének, nem minden szintetikus anyagból áll, ezt patikában adják, orvosok írják fel ilyen pl.a premens

2010. jún. 5. 21:11

Ne haragudj, de a "nem hit kérdésről" annyit, hogy pusztán 15 éve vitatkoznak arról, oktassanak-e homeopátiát, természetgyógyászatot stb az orvosi egyetemen, és ezen professzorok, tudósok, neves orvosok.

A mai napig rengetegen vannak - igen, még az Akadémián is - akik tudománytalannak és nem igazán hatásosnak tartják ezeket a szereket.


Tehát:

1. Az, hogy nálad működött, nem bizonyít semmit.

2. Az, hogy Magyarországon az orvosok jó része fáradt, fásult, nemtörődöm, és nincs anyagi kerete alapos vizsgálatra minden betegnél, ezért kevesebb sikerrel gyógyít, az sem bizonyítja, hogy a homeopátiás akármi jobb annál, amit az orvos felír. Természetesen a semmit nem csináló orvosnál mindenképp jobb!

3. Az, hogy ez állandó vitatéma mind a médiában, mind egy sör mellett a kocsmában, mind akár házastársak, családtagok közt, akárcsak a tudományos platformokon, pontosan azt bizonyítja, hogy egyelőre ez HIT kérdése.


Van egy ilyen tábor, meg egy olyan tábor. Én a konzervatív orvoslásban hiszek, te meg nem. Az a különbség köztünk, hogy én nem próbállak meggyőzni téged, csak rávilágítani, hogy másik oldalon állunk - és leírom a véleményem, hogy a topiknyitó lássa, hogy többféle gondolkodás létezik. Nem tudom, miért nem lehet ezt méltósággal tudomásul venni.


Üdv

a tudomány harcos zászlóvivője :o)))


p.s. csak viccelek, nem vagyok tudós. ne sértődj meg, légyszíves!!!

21. Martian (válaszként erre: 19. - 07c4794583)
2010. jún. 5. 18:18

nem is azért pirítok rád, hanem mert én is szkeptikus voltam, míg rá nem jöttem, hogy amit nem muszáj gyógyszert bevennem, azt minek vegyem be, így is szedek eleget már 26 éve


konkrétan a húgyúti fertőzésnél, már untam mert elég makacs volt, annak ellenére, hogy orvos is látott, és szorgalmas szedtem amit előírt, és azért kerestem más megoldást, hogy a májamat is védjem, és végre már nyugtom legyen a hólyagom felől

20. Martian (válaszként erre: 19. - 07c4794583)
2010. jún. 5. 18:12
ez nem hit kérdése, nagyon sok gyógyszerben az van pl. a premens gyógyszerben barátcserje kivonat van
19. 07c4794583 (válaszként erre: 18. - Martian)
2010. jún. 5. 18:08

Bakteriális fertőzés okozta nőgyógyászati gyulladások esetén igen, de azért hadd legyen az a véleményem, ami, anélkül, hogy rámpirítanának. :)


Akinek a gyógynövény szimpatikus, csinálja azt. Én nem hiszek benne. Ennyi.

18. Martian (válaszként erre: 16. - 07c4794583)
2010. jún. 5. 18:01
nekem úgy tűnt, hogy túl szkeptikus vagy a gyógynövényekkel szemben
17. 07c4794583 (válaszként erre: 15. - Meda)
2010. jún. 5. 17:49

A nőgyógyászomtól, természetesen. Aki azt mondta, hogy ilyen orvosi kifejezés nincs, hogy "felfázás".


Van viszont:

- petefeészekgyulladás, petevezetékgyulladás, kismedencegyulladás, méhgyulladás, stbstb

- húgyúti fertőzések és gyulladások

- sok esetben a kettő együtt.


Azt mondta, agyvérzést kap, amikor meghallja a betegtől, hogy "felfáztam, mert hidegben ültem", holott az esetek 99%-ában bekerült valami baktérium ott alul, szexuális érintkezés, uszoda, rossz mosógép, rossz higiéniás körülmények miatt. Csak hát mennyivel könnyebb azt mondani, hogy jaj, mezítláb voltam félórát, azért van...


De nekem mindegy, tőlem mindenki azt hisz, amit akar.

A teáknak természetesen lehet gyógyító hatásuk - ezt nem látom, hol vontam kétségbe -, csak éppen egy felszaporodott, durva tüneteket okozó baktériumkolóniánál messze nem elég.

16. 07c4794583 (válaszként erre: 14. - Martian)
2010. jún. 5. 17:46
Nem értem a hozzászólást, mit nem tudok?
15. Meda (válaszként erre: 12. - 07c4794583)
2010. jún. 5. 17:19
Ennyi mindent honnan tudod? :)
14. Martian (válaszként erre: 10. - 07c4794583)
2010. jún. 5. 16:37
nem baj, ha nem tudsz valamit, de legalább elfogadhatnád, hogy nekem is igazam lehet
13. Martian (válaszként erre: 10. - 07c4794583)
2010. jún. 5. 16:32

azt nem mondtam, hogy ne menjen orvoshoz, de tudnád mit össze szenvedtem, amíg ki nem nyomoztam, hogy mivel előzhetem meg, hogy ne fajuljon el addig, hogy már csak az orvos ill.a gyógyszer segíthet


ne dobjuk rögtön a kukába a teákat :)

2010. jún. 5. 15:49
Ja és hogyne lehetne szexuális úton összeszedni. Úgy pazarul terjednek a baktériumok a másik ember szervezetéből. Hiszen érintkeznek a nyálkahártyák.
2010. jún. 5. 15:48

Ja és Nadine-nak van igaza, pontosan ezért kell antibiotikum is. A bacikat megölni.

De előbb a nőgyógyásznak tudni kell, miféle baktérium >> vizsgálat kell.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook